Forex - Kochanie znalazłem pracę :D

Tu można dyskutować o wszystkich sprawach związanych z rynkiem Forex.
vicki
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 78
Rejestracja: 01 maja 2010, 10:55

Nieprzeczytany post autor: vicki »

Oczywiście patrzenie na forex ma sens tylko w kontekście całego kapitału przeznaczonego na gre, dzwignia , depo to tylko "takie troche inne księgowanie mentalne" , liczy się cały kapitał przeznaczony na gre, i od tego powinno się liczyć zyski - straty

Awatar użytkownika
Janek Trader
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 507
Rejestracja: 03 maja 2006, 15:54

Nieprzeczytany post autor: Janek Trader »

nie każdy ma takie perspektywy i zawód/wykształcenie że może wybierać pomiędzy pracą za 5-kę, a tradingiem za 5-kę. Mnie rynki zainteresowały bo nie miałem takiego wyboru, gdybym miał stabilne 5000 to pewnie nie ślęczałbym nad wykresami do tego z marnym rezultatem jak na razie.

Awatar użytkownika
Guerrilla
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 49
Rejestracja: 31 sty 2010, 13:35

Nieprzeczytany post autor: Guerrilla »

Dobrze Janek gadasz:)
Perseverance, discipline, patience and determination...

Awatar użytkownika
cugan
Maniak
Maniak
Posty: 3407
Rejestracja: 16 paź 2008, 10:50

Nieprzeczytany post autor: cugan »

Nievinny pisze:jasonbourne za to pochwała się należy. Jakby jakiś mod mógł wyciąć to, oprawić w ramki i oznaczyć stosowną pochwałą.
Tylko praca + inwestowanie lub zawodowe inwestowanie, ale te nie na własny rachunek, a dla instytucji. Bo inaczej ciężko.
Ja tam do nikogo z Was nie mam pretensji -możecie się adorować, ale ktoś powinien stać na straży regulaminu. Skoro inni nie mieli okazji skorzystać to bez przesady. Nie ładnie Nievinny .Kto jak kto, ale Ty powinieneś znać
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Ostatnio zmieniony 01 sty 2011, 22:42 przez cugan, łącznie zmieniany 1 raz.
Przedstawione, poglądy, oceny i wnioski są wyrazem osobistych poglądów autora i nie mają charakteru rekomendacji autora.Wyłączną odpowiedzialność za decyzje inwestycyjne, podjęte i z wykorzystaniem wniosków w nich zawartych, ponosi inwestor.

Awatar użytkownika
Gwyn_Bleidd
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 75
Rejestracja: 04 gru 2010, 11:58

Nieprzeczytany post autor: Gwyn_Bleidd »

Faktem jest, że należy spróbować swoich sił jako tradera. I koniecznie trzeba być obiektywnym wobec samego siebie, a to jest chyba najtrudniejsze, bo ciężko jest człowiekowi stwierdzić: jestem do bani. Jeśli już, to ludzie stwierdzają, że rynek i cwaniacy mu nie dali zarobić i próbuje dalej. Podobnie jest z kobietami ale tylko do pewnego stopnia- staramy się zdobyć tę najlepszą, sami być najlepsi. I tu podobieństwo się kończy, bo to popęd seksualny decyduje, że nie tylko osobniki z najlepszymi genami się kochają i mają dzieci. Na giełdzie trudniej o taki narzucony obiektywizm. Podsumowując (;p): warto spróbować, pod warunkiem zachowania obiektywizmu wobec samego siebie ;)
Życie to surfing, więc nie bój się fal.

Awatar użytkownika
czango
Gaduła
Gaduła
Posty: 96
Rejestracja: 15 cze 2008, 01:34

Nieprzeczytany post autor: czango »

Guerrilla pisze:A czyje biografie polecasz? Albo konkretne tytuły książek? Dzięki za odpowiedz
Polecam te dwie książki :
http://en.wikipedia.org/wiki/Market_Wizards
http://en.wikipedia.org/wiki/The_New_Market_Wizards

Są tam wywiady z najlepszymi amerykańskimi traderami , z których wielu osiągnęło miliony , zaczynając prawie od zera .
Może to człowieka podbudować , ale też wskazuje na wiele niebezpieczeństw jakimi usiana jest droga sukcesu.

https://www.optionsxpress.com/educate/a ... ology.aspx
It' s ok to lose money , we can make it back , but lose the balls and it's game over .

Awatar użytkownika
jasonbourne
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1262
Rejestracja: 07 kwie 2006, 14:45

Nieprzeczytany post autor: jasonbourne »

cugan pisze:Ja tam do nikogo z Was nie mam pretensji -możecie się adorować, ale ktoś powinien stać na straży regulaminu. Skoro inni nie mieli okazji skorzystać to bez przesady. Nie ładnie Nievinny .
No i wychodzi na to, że Nievinny mnie adoruje. Ale ludzie mają problemy. Naprawdę..

To może takie pytanie w moim ulubionym temacie:

Co można mieć w pracy, a o co raczej trudno na Foreksie???

-Seks w pracy. :D :D :D

Polecam:>

A tak trochę bardziej poważnie, jeżeli ktoś jest osobą zdrową, i nie może znaleźć dobrej pracy, naprawdę nie wiem na jakiej podstawie zakłada, że akurat właśnie na Foreksie będzie dużo zarabiał. Przecież inwestowanie jest 10*razy trudniejsze niż znalezienie i wykonywanie pracy za kilka tys. PLN.
Ale to tylko moje zdanie.
Zapraszam do czytania moich artykułów "Jak zarabiać co najmniej 100% rocznie na rynku Forex" na portalu Comparic.pl

Awatar użytkownika
Nievinny
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 908
Rejestracja: 05 gru 2006, 22:41

Nieprzeczytany post autor: Nievinny »

cugan - dlatego powiedziałem, żeby wycięli, a używając zwinnej metafory z ramkami, miałem na myśli inny dział ;) .

Piszę to bo niedawno doszedłem do takich samych wniosków... Pamiętasz jeszcze moje ciśnienie na etat? :D
Trade what you see, NOT what you hear or think

Awatar użytkownika
jasonbourne
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1262
Rejestracja: 07 kwie 2006, 14:45

Nieprzeczytany post autor: jasonbourne »

Nievinny pisze:Pamiętasz jeszcze moje ciśnienie na etat?
Pamiętam, że nie mogłeś znaleźć pracy. A tak z ciekawości, jak jest z pracą w Wawie dla studentów? Pewnie, tak jak wszędzie, jak ktoś jest cwany, sprytny, bezczelny, wygadany, to dobrze zarabia.

Ale tak z ciekawości, trudno dorobić np. 2000 zł miesięcznie.......

nie będąc prostytutką? :D
Zapraszam do czytania moich artykułów "Jak zarabiać co najmniej 100% rocznie na rynku Forex" na portalu Comparic.pl

Awatar użytkownika
cugan
Maniak
Maniak
Posty: 3407
Rejestracja: 16 paź 2008, 10:50

Nieprzeczytany post autor: cugan »

jasonbourne pisze:Ale ludzie mają problemy. Naprawdę..
Skoro Fenicjanie wymyślili pieniądze ,a założyciel Forum regulamin to do czegoś to służy.Skoro do niczego - No comments - :idea:
Ostatnio zmieniony 02 sty 2011, 18:20 przez cugan, łącznie zmieniany 1 raz.
Przedstawione, poglądy, oceny i wnioski są wyrazem osobistych poglądów autora i nie mają charakteru rekomendacji autora.Wyłączną odpowiedzialność za decyzje inwestycyjne, podjęte i z wykorzystaniem wniosków w nich zawartych, ponosi inwestor.

ODPOWIEDZ