Forex Fight - konkurs o 100000$

Informacje na temat wszelkiego rodzaju konkursów Forex'owych.
ksiadz
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 49
Rejestracja: 04 maja 2011, 01:31

Nieprzeczytany post autor: ksiadz »

Wuza ......... gdzie jesteś ? Chyba niepotrzebnie wchodziłeś w te dane makro

overall

Nieprzeczytany post autor: overall »

tak to jest jak sie gra na 100%, przed chwila equity 12 tys a teraz 5900, margin call ledwo zipie, ale licze ze to tylko zmylka :D

ksiadz
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 49
Rejestracja: 04 maja 2011, 01:31

Nieprzeczytany post autor: ksiadz »

overall pisze:tak to jest jak sie gra na 100%
Nie ma znaczenia czy wchodzisz za 10% czy 100%.....jezeli otwierasz pozycje musisz byc JUZ PEWNY ze zaksiegujesz na +....jezeli jest inaczej to wywal system

overall

Nieprzeczytany post autor: overall »

ksiadz pisze:
overall pisze:tak to jest jak sie gra na 100%
Nie ma znaczenia czy wchodzisz za 10% czy 100%.....jezeli otwierasz pozycje musisz byc JUZ PEWNY ze zaksiegujesz na +....jezeli jest inaczej to wywal system
yyyy ciezko wygrac taki konkurs (jaki kolwiek konkurs) wchodzac za 10% kapitalu. wygralem juz kilka nagrod w tego typu konkursach, od gpw po forex i nigdy nie gralem tak jak w realu gdzie wlasnie max pozycji to 10%

no chyba ze dokonujesz 20-30 transakcji dziennie, to wtedy mozna sobie faktycznie pozwolic na 10% w tego typu konkursach i jesli faktycznie takowy posiadasz to gratuluje, ja w realu nie schodze ponizej h-1 a jedynym systemem na tego typu konkursy jest piramidowanie pozycji ;) (i duzo szczescia)

Wuza
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 988
Rejestracja: 26 kwie 2012, 15:49

Nieprzeczytany post autor: Wuza »

@Ksiadz
Mc do 4,4k :) już jest 6,5 ~ Cel wbić do top 25 i zebrać siły na przyszły tydzień.
Nie mam czasu grać na tyle ile bym chciał ze względu na prace cały długi weekend majowy, wczorajszy błąd na danych o PMI był bardzo kosztowny, z drugiej strony w tej chwili byłby + a MC przy cenie 30.96 :)

Tak jak napisał Overall, jedyny sens gry w tym konkretnym konkursie to jak najgrubsze wejścia szczególnie pon/wt żeby zbudować jakiś sensowny kapitał. Tak naprawdę liczą się tylko 2 pierwsze miejsca jeśli chodzi o nagrody.
31.75 S 4,7 Lota i spadam do pracy ) jutro może się uda coś jeszcze odbudować przy oficjalnych danych ze stanów, zakładam spike nawet rzędu 100 pipsów jeśli będą tak beznadziejne jak dane ADP.

Tak jak Ci już napisałem taka zabawa nie ma NIC wspólnego, przynajmniej dla mnie z normalnym MM. Rundy po niecałe 5 dni wymuszają w zasadzie wejście za prawie cały kapitał, dużo szybkich skalpów ewentualnie dłuższe pozycje bez SL.

P.s Zobaczymy czy Cię dogonie po tym Mc :)

pawlilimicimited

Re: Forex Fight - konkurs o 100000$

Nieprzeczytany post autor: pawlilimicimited »

WoŁodia pisze:Konkurs goni konkurs, tym razem Admiral Markets startuje z konkursem o ładnej nazwie Forex Fight. Zwycięzca otrzyma 100000$ w zarządzanie. Czy są chętni do wzięcia udziału w zabawie?

https://tr.admiralmarkets.com/contests/ ... /1/lang/pl
Coś mi się nie zgadza, za podobny link konkursu w dziale konkurs użytkownik o 39 postach otrzymał ostrzeżenie za reklamę tego:
Noble Markest - 40% zysku i iPad2 na stronie którą podał w linku.


Tutaj podajesz link tak samo do strony, masz więcej postów więc może masz większe prawa?
Nie za bardzo wiem o co chodzi w tym co można tutaj reklamować skoro podany był link do konkursu. Czy to pomyłka czy może ktoś mi to wyjaśnić bo prawdę mówiąc zdębiałem jak mały Kazio.

Zanim ktoś mnie uciszy i napisze że niezgodne z tematem czy coś innego proszę moderatora o odpowiedź. Szczególnie tego moderatora który dał ostrzeżenie jednemu forumowiczowi za lapsa. Bo jak mogę to inaczej nazwać.

Dzięki za podpowiedź.

Guteks
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 70
Rejestracja: 27 mar 2008, 18:44

Nieprzeczytany post autor: Guteks »

Czy w tym konkursie mozna uzywac MT5 ?

ksiadz
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 49
Rejestracja: 04 maja 2011, 01:31

Nieprzeczytany post autor: ksiadz »

Guteks pisze:Czy w tym konkursie mozna uzywac MT5 ?
Odpowiem Ci innym pytaniem:
"Jak jesz kluski z serem to jesz tez i chleb ?"

Guteks
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 70
Rejestracja: 27 mar 2008, 18:44

Nieprzeczytany post autor: Guteks »

ksiadz pisze:
Guteks pisze:Czy w tym konkursie mozna uzywac MT5 ?
Odpowiem Ci innym pytaniem:
"Jak jesz kluski z serem to jesz tez i chleb ?"

jak nie masz nic sensownego do powiedzenia to po co zabierasz glos?

Akurat ja wole MT5 ,wiec sie pytam, bo w regulaminie jest napisane
" 4.2
W celu przeprowadzenia operacji na Rachunku Konkursowym należy zalogować się na jednej z dostępnych platform transakcyjnych Organizatora "

MT5 demo maja, ale nie moge sie zalogowac na rachunku konkursowym, nie wiem moze jest jakis specjalny adres serwera konkursowego dla MT5 czy cos, wiec sie pytam moze ktos wie...
No nic napisze do nich meila...

ksiadz
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 49
Rejestracja: 04 maja 2011, 01:31

Nieprzeczytany post autor: ksiadz »

Guteks pisze:jak nie masz nic sensownego do powiedzenia to po co zabierasz glos?
Jakie pytanie taka odpowiedz.

ODPOWIEDZ