Forex Fight - konkurs o 100000$

Informacje na temat wszelkiego rodzaju konkursów Forex'owych.
overall

Nieprzeczytany post autor: overall »

dobra, ja koncze, jestem 20 poki co, 8110 zl zysku, niestety gowno z tego mam :( rekawice tez mam ale ipadzikiem czy iphonem bym nie pogardzil, czolowka wymiotla reszte. wszystko zrobilem na jednej pozycji bez grania na wachaniach (brak czasu) do nastepnej rundy :)

edit. o prosze, awansowalem na 15 miejsce ale co z tego...

sznurek

Nieprzeczytany post autor: sznurek »

Kto został nagrodzony główną nagrodą? Bo jakoś przestałem to śledzić a mail obwieszczający żaden nie przyszedł...

overall

Nieprzeczytany post autor: overall »

sznurek pisze:Kto został nagrodzony główną nagrodą? Bo jakoś przestałem to śledzić a mail obwieszczający żaden nie przyszedł...
a nawet nie wiem, po pierwszym etapie jakos mi sie odechciało, nie ma to jak konkursy z realną gotówką :)

Awatar użytkownika
marekpast
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 40
Rejestracja: 03 sty 2011, 09:09

Re: Forex Fight - konkurs o 100000$

Nieprzeczytany post autor: marekpast »

Właśnie uzyskałem informację, że w listopadzie 2012 rusza kolejna edycja tego konkursu, a szczegóły wkrótce (na pewno jeszcze w październiku) mają pojawić się na stronach Admiral Markets. 8)
______________________________
Pozdrawiam Marek

Guteks
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 70
Rejestracja: 27 mar 2008, 18:44

Re: Forex Fight - konkurs o 100000$

Nieprzeczytany post autor: Guteks »

juz jest, nowy konkurs rusza 5.11.12

http://pl.forex-fight.com/strona-glowna/

Tym razem oprocz glownych nagrod do wygrania jest pelne odzienie zwodnika MMA :lol:

Awatar użytkownika
marekpast
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 40
Rejestracja: 03 sty 2011, 09:09

Re: Forex Fight - konkurs o 100000$

Nieprzeczytany post autor: marekpast »

No i w końcu pojawiła się wczoraj aktualna zakładka w Trading Room i można się rejestrować. :)
______________________________
Pozdrawiam Marek

pko24
Gaduła
Gaduła
Posty: 151
Rejestracja: 11 gru 2011, 19:33

Re: Forex Fight - konkurs o 100000$

Nieprzeczytany post autor: pko24 »

no to tak:
1. konkurs nie jest o 100kUSD, jest o prawo do zarządzania r-k o wartości 100kUSD,
2. wypłata jakiekolwiek kwoty jest bardzo mało prawdopodobny bo regulamin jest odpowiednio przygotowany aby zminimalizować takie prawdopodobieństwo:
6.5 Nagrody pieniężne wymienione w punktach ... 6.3 Regulaminu zdeponowane na
Rachunkach Zarządzanych pozostają własnością Organizatora.
6.6.
b) Maksymalny drawdown Rachunku Zarządzanego, rozumiany jako spadek aktualnego stanu
rachunku (equity) poniżej wartości stanu początkowego rachunku nie może przekroczyć
wartości 20% (słownie: dwadzieścia) tj. stan rachunku (equity) nie może spaść poniżej 80%
wartości stanu początkowego rachunku. W przypadku, gdy maksymalny drawdown Rachunku
Zarządzanego zostanie osiągnięty, wszystkie otwarte pozycje rynkowe na Rachunku zostaną
automatycznie zamknięte, a Rachunek Zarządzany zostanie dezaktywowany;
d) Wypłata środków z Rachunku Zarządzanego jest możliwa jedynie w przypadku, gdy:
...
c. Na Rachunku Zarządzanym zrealizowany został obrót nie mniejszy niż 3000 lotów dla
nagrody opisanej w punkcie 6.3 Regulaminu.
e) Zwycięzcy Grup Regionalnych i/lub zwycięzca Konkursu może wypłacić 80% (słownie:
osiemdziesiąt) zysku wypracowanego na Rachunku Zarządzanym, pozostałe 20% zysku
pozostaje własnością Organizatora;
f) Zasady udostępnienia przez Organizatora oraz korzystania z Rachunku Zarządzanego przez
zwycięzców Grup Regionalnych i/lub zwycięzcy Konkursu reguluje odrębny dokument, który
przekazany zostanie do wiadomości zwycięzców Grup Regionalnych i/lub zwycięzcy Konkursu
po zakończeniu Konkursu.
6.9 Warunkiem niezbędnym przekazania przez Organizatora nagrody w Konkursie jest dostarczenie
przez Uczestnika Konkursu uprawnionego do otrzymania nagrody w Konkursie skanu paszportu lub
dowodu osobistego w przeciągu 5 dni od daty zakończenia danej Rundy Konkursowej na
adres forexfight@admiralmarkets.pl.

Nie wysłałeś do 5dni jesteś Gapa, przepadło :-) !

optimus128
Gaduła
Gaduła
Posty: 122
Rejestracja: 05 sty 2011, 13:49

Re: Forex Fight - konkurs o 100000$

Nieprzeczytany post autor: optimus128 »

3000 lotów - skromnie.

guccon
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 846
Rejestracja: 30 lis 2009, 19:42

Re: Forex Fight - konkurs o 100000$

Nieprzeczytany post autor: guccon »

To będzie raczej problem dla tych którzy utrzymują dłużej pozycję bo dla skalpera przy takim kapitale to obrót jest do zrobienia w miesiąc.

Odnośnie punktu 6.9 to ciekawe czy dotyczy klientów AM skoro i tak już mają mój skan ...

Nagrody może i są "do dupy" dla większości ale chętnych nie zabraknie. Poza tym ile % uczestników coś dostanie ? niewielki odsetek. Dla mnie to co wyróżnia ten konkurs i warto brać w nim udział to premia depozytowa. Tutaj nie trzeba się napinać i ryzykować wszystko aby zobaczyć siebie na miejscach z nagrodami. Wystarczy robić swoje i wpada dodatkowa kasa. Mnie w poprzedniej edycji miło zaskoczyło jak otrzymałem taki bonus :)
Wszyscy wiedzą, że czegoś nie da się zrobić, i przychodzi taki jeden, który nie wie, że się nie da, i on to właśnie robi.

imperator_wszechswiata
Gaduła
Gaduła
Posty: 250
Rejestracja: 10 kwie 2010, 20:20

Re: Forex Fight - konkurs o 100000$

Nieprzeczytany post autor: imperator_wszechswiata »

optimus128 pisze:3000 lotów - skromnie.
25 lotów obrotu dziennie przez pół roku,
wystarczy 3 pipsy dziennie i zgarniamy 80k nagrody,
pikuś :mrgreen:

ODPOWIEDZ