Firma w Delaware i inne kraje offshore.

Forum, na którym można do woli dyskutować nie tylko na tematy związane z Forexem.
Traveler
Bywalec
Bywalec
Posty: 5
Rejestracja: 10 maja 2014, 17:22

Re: Firma w Delaware i inne kraje offshore.

Nieprzeczytany post autor: Traveler »

Witrynia Polinvestor była już wymieniana wielokrotnie w tym temacie jako niepolecana, tak samo z innymi wynalazkami typu Korporacja Prawna PR Consulting Paweł Radwan , WyspyMarshalla24.pl , OCF Center , Delaware24.pl , USAKorporacja.pl itd. Powstało też nowe // Ta część wypowiedzi została usunięta na podstawie zgłoszenia z firmy Kancelaria Wyoming o naruszeniu dóbr osobistych - Admin //, Kancelaria Wyoming , wyoming.com.pl . Pan "Robert Cormick" wymieniony w zakładce z danymi firmy nie wie że istnieje coś takiego jak TinEye i nie trudno było mi sprawdzić że "jego" zdjęciem posługuje się kilka innych osób z całego świata o różnych imionach i nazwiskach (ZRZUT 1 , ZRZUT 2)...

Z TYCH "FIRM" NIGDY NIE KORZYSTAJCIE, JEŚLI NIE CHCECIE MIEĆ PROBLEMÓW PRAWNYCH, SKARBOWYCH LUB PO PROSTU WYRZUCIĆ PIENIĘDZY W BŁOTO!

Tylko profesjonalny, doświadczony specjalista z wiedzą jest w stanie przygotować dla was optymalizację podatkową. Zadzwońcie do oferenta, poproście o spotkanie osobiste (poważni specjaliści zazwyczaj mogą przylecieć do Ciebie i mają siedzibę w Warszawie lub innym dużym mieście ) , poproście o odniesienie się do kwestii prawnych i podatkowych proponowanego rozwiązania (konkretne przepisy), zapytajcie czy doradca wypowiada się gdzieś publicznie, np. w mediach. Decyzji o zakupie rozwiązania optymalizacyjnego ,nie można podejmować na podstawie pobieżnych informacji.
Jeśli chcecie namiar na dobrą firmę optymalizującą, piszcie na PM.

guantanamera
Uczestnik
Uczestnik
Posty: 1
Rejestracja: 16 maja 2014, 22:13

Re: Firma w Delaware i inne kraje offshore.

Nieprzeczytany post autor: guantanamera »

Od napisania pierwszego posta minęło już ~4 lata.

Może ktoś się podzieli doświadczeniami?


Delaware LLC, a Allegro.

1. Czy trzeba mieć numer EIN?
Stąd wynika, że tak: http://delaware24.pl/konto-na-allegro-d ... aware-usa/
Prawda to?

2. Zakładał ktoś konto Paypal na firmę LLC?
https://www.paypal-community.com/t5/Abo ... d-p/464213
Fizyczna obecność w USA wymagana, prawda to?

Awatar użytkownika
Phoenix_phx
Gaduła
Gaduła
Posty: 277
Rejestracja: 07 gru 2009, 19:17

Re: Firma w Delaware i inne kraje offshore.

Nieprzeczytany post autor: Phoenix_phx »

W tym wszystkim polecam firmę na BVI. Zakładałem, tanio, szybko i bezproblemowo. Służę pomocą dla chętnych.

Kheal
Uczestnik
Uczestnik
Posty: 1
Rejestracja: 03 sie 2014, 10:56

Re: Firma w Delaware i inne kraje offshore.

Nieprzeczytany post autor: Kheal »

Phoenix_phx pisze:W tym wszystkim polecam firmę na BVI. Zakładałem, tanio, szybko i bezproblemowo. Służę pomocą dla chętnych.
Można prosić namiary?

Traveler
Bywalec
Bywalec
Posty: 5
Rejestracja: 10 maja 2014, 17:22

Re: Firma w Delaware i inne kraje offshore.

Nieprzeczytany post autor: Traveler »

1. Czy trzeba mieć numer EIN?
Stąd wynika, że tak: http://delaware24.pl/konto-na-allegro-d ... aware-usa/
Prawda to?

2. Zakładał ktoś konto Paypal na firmę LLC?
https://www.paypal-community.com/t5/Abo ... d-p/464213
Fizyczna obecność w USA wymagana, prawda to?
Nie, nie jest potrzebny. Mogę dać ci namiar na firmę optymalizującą, która może dla Ciebie otworzyć PayPal i konto bankowe w USA.
W tym wszystkim polecam firmę na BVI. Zakładałem, tanio, szybko i bezproblemowo. Służę pomocą dla chętnych.
Rozwiązania tanie, szybkie i bezproblemowe nie istnieją inaczej nikt by nie płacił podatków. W firmie,z którą współpracuje, na pierwszym spotkaniu poinformowano mnie że istnieje coś takiego jak prawo dewizowe i żeby legalnie posiadać taką spółkę potrzeba przeprowadzić specjalny proces działań. Napiszcie na PM, dam wam naprawdę sprawdzony namiar.
Jeśli chcecie namiar na dobrą firmę optymalizującą, piszcie na PM.

Awatar użytkownika
Tymek
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 648
Rejestracja: 20 mar 2006, 13:39

Re: Firma w Delaware i inne kraje offshore.

Nieprzeczytany post autor: Tymek »

Dlaczego na PM ? Jak sprawdzony namiar to czemu nie publicznie ?
Każdy chce mieć pieniądze, ale pieniądze nie zawsze chcą każdego ;)

dragoniasty
Uczestnik
Uczestnik
Posty: 1
Rejestracja: 26 sie 2014, 15:43

Re: Firma w Delaware i inne kraje offshore.

Nieprzeczytany post autor: dragoniasty »

Tymek pisze:Dlaczego na PM ? Jak sprawdzony namiar to czemu nie publicznie ?
no właśnie.
Pewnie to tylko oczernianie, ze wzgl. na konkurencje ;]

A tak na serio to szkoda, że nikt tutaj nie jest w stanie na prawdę kogoś konkretnego polecić ;(

Traveler
Bywalec
Bywalec
Posty: 5
Rejestracja: 10 maja 2014, 17:22

Re: Firma w Delaware i inne kraje offshore.

Nieprzeczytany post autor: Traveler »

Niestety, ale chciałbym żeby to było oczernianie...ale łapanie jeleni na lipne zdjęcia, fikcyjne nazwiska i równie fikcyjne miano "kancelarii" czy "korporacji prawnej" jest po prostu oszustwem i nie ma co do tego dyskusji.

Wysłałem PM. Kto chce, ten dostanie informacje, nie ma potrzeby robienia rozgłosu. Piszę tu tylko dlatego, żeby nieistniejący "pan Robert Cormick" z "Kancelarii Wyoming" czy inna "pani Tola Kisiel" z "Korporacji Prawnej OCF Center", nie sprzedali wam za grube pieniądze kilku bezużytecznych papierów.
Jeśli chcecie namiar na dobrą firmę optymalizującą, piszcie na PM.

Awatar użytkownika
bartek1916
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 817
Rejestracja: 17 wrz 2008, 15:27

Re: Firma w Delaware i inne kraje offshore.

Nieprzeczytany post autor: bartek1916 »

Cos w temacie (mam nadzieje ze nie bylo). Zobaczcie w tej firmie opis - "Spolki na potrzeby FOREX, prywatne fundacje, fundusze inwestycyjne, Trusty." :)

http://aw-offshore.com/o-firmie,22,pl.html

Traveler
Bywalec
Bywalec
Posty: 5
Rejestracja: 10 maja 2014, 17:22

Re: Firma w Delaware i inne kraje offshore.

Nieprzeczytany post autor: Traveler »

aw-offshore
ałożymy Ci konto zagraniczne w:
Switzerland
Zjednoczone Emiraty Arabskie
United Kingdom
Cyprus
Hong Kong
Panama
Seychelles
Slovakia
Tanzania
Chyba kwalifikuje się na moją czarną listę. Poważni konsultanci, prawnicy, doradcy podatkowi posługują się składną i bogatą polszczyzną, a nie "polskajęzykiem" rodem z translatora. Moim zdaniem należy się spodziewać przepłacenia dużej kasy za zakres usług całkowicie nieadekwatny do jakości. Wklejenie pięciu ładnie ubranych osób to coś, co potrafi każdy.
Andersen and Wagner
A może Mozart and Schubert , Mickiewicz and Twain , Grimm Brothers and Chopin. Albo lepiej...Heller and Kafka. :mrgreen:
Jeśli chcecie namiar na dobrą firmę optymalizującą, piszcie na PM.

ODPOWIEDZ