Firma tradingowa - warunki współpracy

Tu można dyskutować o wszystkich sprawach związanych z rynkiem Forex.

Czy chciałbyś zostać traderem w firmie na zasadach opisanych poniżej?

TAK
5
31%
NIE
11
69%
 
Liczba głosów: 16

Caldeborn
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 839
Rejestracja: 10 lis 2015, 17:44

Re: Firma tradingowa - warunki współpracy

Nieprzeczytany post autor: Caldeborn »

Bez przesady. Az tak glupich ludzi to chyba nie ma.

zuczek
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 71
Rejestracja: 11 cze 2006, 13:54

Re: Firma tradingowa - warunki współpracy

Nieprzeczytany post autor: zuczek »

Caldeborn pisze:Bez przesady. Az tak glupich ludzi to chyba nie ma.
No cóż, w UK jest ich całkiem sporo. Zapomniałem o polskiej mentalności.
Czy możesz podać, co w tej ofercie Ci się nie podoba? Może będę w stanie ją zmodyfikować

mistic
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 62
Rejestracja: 11 lut 2011, 14:48

Re: Firma tradingowa - warunki współpracy

Nieprzeczytany post autor: mistic »

zuczek pisze:
Caldeborn pisze:Bez przesady. Az tak glupich ludzi to chyba nie ma.
No cóż, w UK jest ich całkiem sporo. Zapomniałem o polskiej mentalności.
Czy możesz podać, co w tej ofercie Ci się nie podoba? Może będę w stanie ją zmodyfikować
Po co się tak gimnastykować.Skoro macie, jak to napisałeś know-how to wpłacam wam te 5tys $,pomnażacie i zamiast marnych 20% bierzecie 40%.Pozostaje kwestia straty...

zuczek
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 71
Rejestracja: 11 cze 2006, 13:54

Re: Firma tradingowa - warunki współpracy

Nieprzeczytany post autor: zuczek »

To już jest inny model biznesowy. Cały problem w tym biznesie to "wyniki historyczne nie są gwarancją uzyskania podobnych rezultatów w przyszłości", a firma szuka przychodów niezależnych od osiągnięć na rynku. Jednak jeśli jesteś zainteresowany, to daj znać w prywatnej wiadomości

Caldeborn
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 839
Rejestracja: 10 lis 2015, 17:44

Re: Firma tradingowa - warunki współpracy

Nieprzeczytany post autor: Caldeborn »

zuczek pisze:To już jest inny model biznesowy. Cały problem w tym biznesie to "wyniki historyczne nie są gwarancją uzyskania podobnych rezultatów w przyszłości", a firma szuka przychodów niezależnych od osiągnięć na rynku. Jednak jeśli jesteś zainteresowany, to daj znać w prywatnej wiadomości
Czyli masz strategie ale swojej kasy nie zaryzykujesz. Twoja strategia Twoja kasa. Jak mam ryzykowac swoja kase to tylko na moja strategie i jak juz mam isc w prop to jest masa firm gdzie za 5000 "dostane" 95000 i mozna sie dogadac na straty fifty-fifty. Jak juz chcesz kogos .... to daj chciaz wazeline.


"No cóż, w UK jest ich całkiem sporo. Zapomniałem o polskiej mentalności."

W Kanadzie, Stanach, Down Under wszedzie jest sporo.
Troche kultury. Czy ja Ciebie nazywam glupim chujem?

Awatar użytkownika
freakout
Maniak
Maniak
Posty: 2120
Rejestracja: 23 mar 2011, 13:35

Re: Firma tradingowa - warunki współpracy

Nieprzeczytany post autor: freakout »

najpierw to:
zuczek pisze:- minimalna wpłata: 6000 USD - pokrywa koszt szkolenia, utworzenia sub-konta dla tradera, nabycia licencji platformy tradingowej oraz strat rynkowych do kwoty 5000 USD (z uwzględnieniem prowizji).
a potem to:
zuczek pisze:- brak konieczności angażowania własnego kapitału na depozyt zabezpieczający
gdzie tu sens? "chcesz u nas pracować? najpierw musisz zapłacić..." :lol: no sorry, ale z tak nieprofesjonalnym podejściem wątpię by ktokolwiek potraktował tą ofertę poważnie :)

zuczek
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 71
Rejestracja: 11 cze 2006, 13:54

Re: Firma tradingowa - warunki współpracy

Nieprzeczytany post autor: zuczek »

@Caldeborn Fuck off! Tak jest bardziej kulturalnie?

Zastanowimy się, czy w takim razie nie zaoferować tylko szkoleń, a potem kursant dzialalby we wlasnym zakresie, bo rzeczywiście może nie być chętnych na współpracę w ramach prop tradingu

Caldeborn
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 839
Rejestracja: 10 lis 2015, 17:44

Re: Firma tradingowa - warunki współpracy

Nieprzeczytany post autor: Caldeborn »

Bravo. Co za jezyk.
Ty chcesz szkolic majac taka strategie? 50% miesiecznie przy dzwigni 4:1 i to co miesiac. Jestes geniuszem. Taki Soros czy Buffett do piet Ci nie siega. Wyslesz mi Sowje zdjecie z autografem? Kiedys moze byc warte miliony.

Awatar użytkownika
Mustafa
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 769
Rejestracja: 20 lip 2010, 10:54

Re: Firma tradingowa - warunki współpracy

Nieprzeczytany post autor: Mustafa »

zuczek pisze:To już jest inny model biznesowy. Cały problem w tym biznesie to "wyniki historyczne nie są gwarancją uzyskania podobnych rezultatów w przyszłości", a firma szuka przychodów niezależnych od osiągnięć na rynku.
Przy takim postawieniu sprawy faktycznie ciężko będzie z rekrutacją. Wydawało mi się, że w propie gra się za kasę biura a w tym przypadku kasa moja, ryzyko moje a do tego wy chcecie za szkolenie 1000$ i 20% od zysków. Brakuje tylko zdjęć wygolaconych lasek pod palmami i luksusowych samochodów.
No ale mniejsza o to jeszcze jedno pytanie, jak długo Wasza Firma istnieje oraz ilu 'traderów' zrobiło te wyniki o których napisałeś?

-- Dodano: wtorek 2019-03-05, 12:56 --

PS Nie mam zamiaru nikogo obrażać, ani nawet prowokować. Jednie chciałem dokładnie poznać ten 'model'.
Nie chodzi o to czy masz rację czy nie, tylko o to, co robisz kiedy masz rację lub jak się zachowujesz jeżeli racji nie masz.

zuczek
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 71
Rejestracja: 11 cze 2006, 13:54

Re: Firma tradingowa - warunki współpracy

Nieprzeczytany post autor: zuczek »

Kiedy tak było, że pracując dla firmy prop-tradingowej nie ryzykowałeś własnego kapitału. Obecnie zawsze musisz wnieść swój wkład na pokrycie strat. Są też firmy, gdzie najpierw płacisz za test na demo, a potem ewentualnie handlujesz live, ale tylko do czasu, aż np. przekroczysz limit strat dziennych i musisz zaczynać od początku.

Metodologia sprawdza się od wielu lat i wielu traderom w Chicago przyniosła sowite zarobki.

ODPOWIEDZ