Farma robotów

Miejsce, gdzie każdy może prowadzić swój własny dziennik gry na FX.
-rookie-
Maniak
Maniak
Posty: 2307
Rejestracja: 13 kwie 2015, 19:00

Re: Farma robotów

Nieprzeczytany post autor: -rookie- »

qdl, jaki masz horyzont czasowy tej "inwestycji". Ile zakładasz zarobić i w jakim czasie, masz jakieś backtesty (prognozy) jak to może wyglądać w przyszłości?

qdl
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 33
Rejestracja: 18 sie 2014, 21:29

Re: Farma robotów

Nieprzeczytany post autor: qdl »

Witam!
-rookie- pisze:qdl, jaki masz horyzont czasowy tej "inwestycji". Ile zakładasz zarobić i w jakim czasie, masz jakieś backtesty (prognozy) jak to może wyglądać w przyszłości?
Robot na danych historycznych robił jakieś max 600% rocznie - przy stałej wielkości pozycji. Jak podzielimy to przez 2 albo nawet 3 to otrzymamy moje "realistyczne marzenie". Tylko, że ja nie mam stałej wielkości pozycji.. więc się mogą dziać różne cuda i horrory. Wystarczy porównać ostatnie zrzuty ze stanu kont. Ta strata naprawdę zabolała, choć zniosłem to zdecydowanie lepiej niż kiedyś przy handlu manualnym. Nie wiem jak ze mną będzie, jeśli na koncie pojawią się (ewentualnie) jakieś większe kwoty...

Ostatni miesiąc pokazał (głównie mi:)), że moja dywersyfikacja przez różne parametry, czasami nie działa (tu cisną mi się na usta dużo gorsze słowa) i potrzebne są jakieś zmiany w systemie wejść. I taki jest plan na najbliższy miesiąc: wymyślić, przetestować i wprowadzić.

A w międzyczasie testuję inne roboty. Aktualnie na warsztacie mam roboty "skalpelskie". Z natury rzeczy odpada testowanie na danych historycznych - pozostaje bawienie się na demo. I od miesiąca mój wieczór wygląda tak samo: analiza wyników, zmiana parametrów, a czasami szybkie sklecenie nowego robota jak stary nie daje już nadziei. Dziś będzie inaczej, bo trzy dni z rzędu skończyłem testy na plusie - robot zasłużył na przetestowanie go na realu. W tym celu podepnę się pod istniejące konta - jeden robot na każdego brokera, z którego aktualnie korzystam. Zanieczyści mi to trochę wyniki z DAXa, ale przynajmniej będę wiedział czy to coś warte:)

Poniżej zrzut z kont, nieco dołujący, jeśli widziało się poprzedni:
Obrazek

PaulGilbert
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 529
Rejestracja: 09 mar 2013, 09:21

Re: Farma robotów

Nieprzeczytany post autor: PaulGilbert »

Jak tam robociki po kolejnym miesiącu?

ODPOWIEDZ