EveryBodyTrades

Miejsce, gdzie każdy może prowadzić swój własny dziennik gry na FX.
hal
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 38
Rejestracja: 10 paź 2016, 10:07

Re: EveryBodyTrades

Nieprzeczytany post autor: hal »

Witam,

Krótkie podsumowanie pierwszego 100%. DD zachwiał się znacząco na koniec lutego - zleceniodawcy spodziewali się ruchu na EURUSD w jednym kierunku i na rachunku nie było pozycji przeciwstawnych - temat jeszcze do przemyślenia.

Nie zrodził się żaden pomysł na MM więc postanowiłem założyć kolejne konto. Wypłaciłem zyski z EveryBodyTrades na nowy rachunek z najprostszym MM - czyli po każdym sumarycznym zysku 1000 PLN z obu rachunków, pieniądze będą wpłacane na ten drugi, a stawka na nim będzie rosła o 0.01 Lota co 1000 PLN. DD zapewne spadnie ale zyski wzrosną.
Zakłady będą zawierane jednocześnie na obu rachunkach poprzez biblioteki FxRobots.

Zapraszam do śledzenia postępów.
Obrazek

pozdrawiam
Obrazek
Obrazek

hal
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 38
Rejestracja: 10 paź 2016, 10:07

Re: EveryBodyTrades

Nieprzeczytany post autor: hal »

Witam,

Podczas prowadzenia statystyk w myfxbook.com przypadkowo znalazłem sposób na "poprawienie" parametru DD dla prezentowanego systemu. Samej metody nie opiszę, ale informuję, że rzeczywisty DD dla rachunku EveryBodyTrades wynosi około 17%. Dla rachunku EveryBodyTrades MM prezentowany parametr DD jest prawidłowy.
Od jakiegoś czasu na wspólnym rachunku panuje zgodność wśród graczy co spowodowało przyśpieszenie tempa wzrostu przy jednoczesnym spadku DD.

pozdrawiam
Obrazek
Obrazek

hal
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 38
Rejestracja: 10 paź 2016, 10:07

Re: EveryBodyTrades

Nieprzeczytany post autor: hal »

Witam,

Mam pytanie do graczy.
Kto z Państwa byłby zainteresowany płaceniem 1 PLN za każdy zyskowny pips pobrany z systemu EveryBodyTrades ?
Sposób dystrybucji zleceń jest łatwy w obsłudze oraz nie wymaga podawania informacji o koncie oraz danych osobowych pozostawiając Państwa anonimowymi.

pozdrawiam
Obrazek
Obrazek

ade25
Gaduła
Gaduła
Posty: 230
Rejestracja: 27 cze 2013, 19:47

Re: EveryBodyTrades

Nieprzeczytany post autor: ade25 »

Byłbym zainteresowany

-rookie-
Maniak
Maniak
Posty: 2307
Rejestracja: 13 kwie 2015, 19:00

Re: EveryBodyTrades

Nieprzeczytany post autor: -rookie- »

Wow, co tam się stało że takie obsunięcie na equity jest?
edit - Aha, ok, nie doczytałem tego co napisałeś.

hal
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 38
Rejestracja: 10 paź 2016, 10:07

Re: EveryBodyTrades

Nieprzeczytany post autor: hal »

Witam,

Stało się to czego się obawiałem najbardziej - brak pozycji przeciwstawnych bilansujących do tej pory rachunek. Jest 8 zleceń BUY na EURUSD i to one powodują spadek kapitału. Jak wejdą stopy to DD spadnie do 50%. Zastanawiam się nad interwencją i zamrożeniem rachunku hedgingiem - robię takie rzeczy w weekendy jako ochronę przed lukami cenowymi - ale nie robiłem tego jeszcze nigdy przed non-farmami. Dziś może być ostro bo prognozy są raczej bardzo niesprzyjające.

pozdrawiam
Obrazek
Obrazek

ade25
Gaduła
Gaduła
Posty: 230
Rejestracja: 27 cze 2013, 19:47

Re: EveryBodyTrades

Nieprzeczytany post autor: ade25 »

z tym sell teraz to nie wiem czy dobry pomysł
w tej chwili są właśnie przy dolnej bandzie kanału
więc będą napierać na buy

hal
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 38
Rejestracja: 10 paź 2016, 10:07

Re: EveryBodyTrades

Nieprzeczytany post autor: hal »

Po siedmiu miesiącach prac nad projektem EveryBodyTrades czas na krótkie podsumowanie. Obliczenie wpłat i wypłat plus bieżące saldo.

Powstały dwa rachunki spekulacyjne:

EveryBodyTrades I - wpłaty: 2.000 PLN, wypłaty: 2.051,18 PLN, saldo: 945,57 PLN
Rachunek przyniósł zysk 996,75 PLN

EveryBodyTrades II - wpłaty: 1.000 PLN, wypłaty: 2.000 PLN, saldo: 611,79 PLN
Rachunek przyniósł zysk 1.611,79 PLN PLN

Pod koniec kwietnia projekt został podzielony na część spokojnego grania - EveryBodyTrades I oraz na skalpowanie na granicy margin call'a czyli EveryBodyTrades II.

Pełne statystki dostępne w stopce.
Obrazek
Obrazek

hal
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 38
Rejestracja: 10 paź 2016, 10:07

Re: EveryBodyTrades

Nieprzeczytany post autor: hal »

Witam,

Krótkie podsumowanie przed wprowadzeniem zmian w projekcie:

Zainwestowane 10 miesięcy temu 1.000 PLN przyniosło 4.482,52 PLN zysku.

W tym okresie projekt był modyfikowany kilka razy. Próba grania na dwa konta - agresywne i łagodne - nie przyniosła oczekiwanych rezultatów. Obsługa dwóch strategii stwarza dużo problemów i nie uratowała systemu przed przekroczeniem marginesu błędu w EveryBodyTrades I.
Przełamanie założonego DD było bezpośrednią przyczyną utraty klientów, którzy ponieśli straty.

Chodź projekt przyniósł około 450% zysku brutto nie można uznać go za godny zaufania. Dlatego zostaną wprowadzone zmiany, których celem będzie przede wszystkim ochrona kapitału.

Zapraszam do dalszego śledzenia wyłącznie EveryBodyTrades I.

Z dniem dzisiejszym EverBodyTrades II zostaje zamknięty z zyskiem około 200%.

pozdrawiam
Obrazek
Obrazek

ODPOWIEDZ