EveryBodyTrades

Miejsce, gdzie każdy może prowadzić swój własny dziennik gry na FX.
hal
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 38
Rejestracja: 10 paź 2016, 10:07

Re: EveryBodyTrades

Nieprzeczytany post autor: hal »

Witam,

"czytam czytam i nie mogę wyczytać co z tego mają dostawcy sygnałów? "

Projekt FxRobots powstał dla:
1. Graczy, którzy chcą dywersyfikować brokerów,
2. Graczy, którzy prowadzą rachunki swoich klientów,

Projekt FxRobots pozwala zarządzać wieloma rachunkami poprzez kopiowanie zleceń z jednego terminala do wielu. Rachunki mogą być u różnych brokerów. Odbiorcy zleceń mogą pobierać zlecenia od wielu dostawców jednocześnie. Projekt jest bardzo elastyczny, pozwala końcowemu odbiorcy zleceń decydować o stawce zakładu oraz wybrać model współpracy z dostawcą:
1. tylko otwieranie zleceń,
2. otwieranie i modyfikowanie,
3. otwieranie modyfikowanie i zamykanie zleceń

Natomiast rachunek EveryBodyTrades jest rozwinięciem projektu FxRobots. Jest to rachunek, na który kopiowane są zlecenia dostawców spełniających określone warunki. Każdy dostawca, który kopiuje zlecenia na wspólny rachunek ma prawo pobierać z niego zlecenia innych dostawców i oferować je swoim klientom.

Opisuję tutaj model współpracy, który wymaga zaangażowania graczy potrafiących właściwie ocenić możliwości kapitału jakim dysponują.

"wygląda to zachęcająco, ale to chyba narazie bardzo nowy temat który może się jeszcze wykoleić.."

Projekt FxRobots działa od 1,5 roku, powstaje w cyklu Deminga uwzględniając uwagi i życzenia graczy korzystających z bibliotek.
Natomiast rachunek EveryBodytrades jest nową usługą, która nie jest oferowana na zewnątrz. To czy się "wykolei" zależy od umiejętności uczestników, ale mogę zapewnić, że pilnuję aby wyglądał "zachęcająco" dla graczy, którzy już coś posiadają.

pozdrawiam
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
juszjuszmilion
Gaduła
Gaduła
Posty: 181
Rejestracja: 13 sie 2016, 21:33

Re: EveryBodyTrades

Nieprzeczytany post autor: juszjuszmilion »

Rozumiem, ze mogę zastosować sobie fxrobots jak zwykłą kopiarkę sam dla siebie, tak?

A czy odbiorca może ustawić procentową wielkość zlecenia? Chcę sobie ułatwić życie i chodzi mi o to, że mam kilka rachunków, ale o różnym balansie.
Na jednym rachunku mam 5000GBP i otwieram pozycje po 2 loty, i chce aby kopiowały się zlecenia na moje inne 3 rachunki, które mają już inne balansy, np jeden rachunek ma 500GBP i chciałbym, aby na tym rachunku otwierały się zlecenia nie po 2 loty tylko 0,2 lota.
Obrazek
Obrazek

hal
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 38
Rejestracja: 10 paź 2016, 10:07

Re: EveryBodyTrades

Nieprzeczytany post autor: hal »

Witam,

"Rozumiem, ze mogę zastosować sobie fxrobots jak zwykłą kopiarkę sam dla siebie, tak? "
Tak. W sumie to jest kopiarka działająca przez Internet z możliwością rozpraszania zleceń do wielu terminali - rachunki mogą być u różnych brokerów. Większość użytkowników fxrobots.pl wykorzystują ją do celów prywatnych dlatego proszę o informację abym mógł zdjąć Pana system ze strony z ofertą strategii.

"A czy odbiorca może ustawić procentową wielkość zlecenia?"
Tak. Jest to robione w formie mnożnika lub stałej wartości.
Szczegóły są tutaj: http://fxrobots.boards.net/thread/4/jak ... s-investor

pozdrawiam
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
juszjuszmilion
Gaduła
Gaduła
Posty: 181
Rejestracja: 13 sie 2016, 21:33

Re: EveryBodyTrades

Nieprzeczytany post autor: juszjuszmilion »

hal pisze: dlatego proszę o informację abym mógł zdjąć Pana system ze strony z ofertą strategii.
coś nie rozumiem chyba.
A jak to działa? To jest jakiś program, który instaluje na kompie, podpinam rachunki? Czy jest to EA które włączam na rachunkach, które mają kopiować zlecenia na drugie moje rachunki?
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
juszjuszmilion
Gaduła
Gaduła
Posty: 181
Rejestracja: 13 sie 2016, 21:33

Re: EveryBodyTrades

Nieprzeczytany post autor: juszjuszmilion »

Sory, doczytałem ;) Czyli działa to przez Wasz portal tylko ? A to niestety odpada, wiadomo. Ale dzięki za oferte.
Obrazek
Obrazek

hal
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 38
Rejestracja: 10 paź 2016, 10:07

Re: EveryBodyTrades

Nieprzeczytany post autor: hal »

Witam,

" Czy jest to EA które włączam na rachunkach, które mają kopiować zlecenia na drugie moje rachunki?"
Tak. Za kopiowanie odpowiadają biblioteki FxRobots Provider i FxRobots Investor, ale zarządzanie podłączonymi klientami i rachunkami jest zrealizowane poprzez interfejs WWW na stronie fxrobots.pl.

FxRobots jest kopiarką, ale jest jednocześnie centrum dystrybucji zleceń oraz gotowym rozwiązaniem dla graczy, którzy grają dla swoich klientów. Dzięki FxRobots można powierzyć zarządzanie własnym rachunkiem doświadczonemu graczowi nie tracąc kontroli nad tym co się dzieje z pieniędzmi. Gracz natomiast może jednocześnie dostarczać zlecenia do wielu klientów grając jedynie na swoim rachunku.
Cały system jest przemyślany i zrealizowany z najwyższą starannością - trzeba poświęcić kilka minut na zrozumienie jak działa, a po uruchomieniu nie będzie sprawiał większych problemów.

pozdrawiam
Obrazek
Obrazek

hal
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 38
Rejestracja: 10 paź 2016, 10:07

Re: EveryBodyTrades

Nieprzeczytany post autor: hal »

Witam,

"Czyli działa to przez Wasz portal tylko ? A to niestety odpada, wiadomo"
Graczy obawiających się ingerencji osób trzecich i pragnących ukryć swoje strategie przed światem również przewidziałem. Jeśli ktoś dysponuje VPS ze stałym IP może zbudować sobie takie centrum dystrybucji samodzielnie na bazie bibliotek FxRobots. O szczegóły proszę pytać via e-mail.

pozdrawiam
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
juszjuszmilion
Gaduła
Gaduła
Posty: 181
Rejestracja: 13 sie 2016, 21:33

Re: EveryBodyTrades

Nieprzeczytany post autor: juszjuszmilion »

Wiesz, jak potrzebuje coś dla siebie, żeby przekopiować zlecenia na dwa inne rachunki na jednym kompie i to wszystko. Za pomocą fxrobots może i da się, ale to trochę jak strzelanie z armaty do mrówki.

Dobrym jest Forex Copier 2, ale 900zł to trochę sporo.
Obrazek
Obrazek

hal
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 38
Rejestracja: 10 paź 2016, 10:07

Re: EveryBodyTrades

Nieprzeczytany post autor: hal »

Mi się sprawdza, a wszystkie rachunki którymi się opiekuję prowadzę na jednym VPS.
Obrazek
Obrazek

FxTrader24
Uczestnik
Uczestnik
Posty: 1
Rejestracja: 24 lut 2017, 13:00

Re: EveryBodyTrades

Nieprzeczytany post autor: FxTrader24 »

jackub pisze:
alinoe pisze:A ja nigdy nie oddałbym kasy komuś kto uparcie twierdzi, że na foreksie inwestuje a nie gra bo jak można dać kasę komuś kto nawet nie wie z czym tak naprawdę ma do czynienia grając na foreksie.
:564:
:) miły

ODPOWIEDZ