EUR/USD wątek V

Czyli co się już wydarzyło, co się dzieje obecnie oraz jaka będzie najbliższa i dalsza przyszłość na rynku Forex.
Awatar użytkownika
Bemowo1
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 10742
Rejestracja: 01 cze 2013, 12:02

Re: EUR/USD wątek V

Nieprzeczytany post autor: Bemowo1 »

efekt Le Pen?
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

Tomasz196407
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 14967
Rejestracja: 29 paź 2012, 09:52

Re: EUR/USD wątek V

Nieprzeczytany post autor: Tomasz196407 »

Bemowo1 pisze:efekt Le Pen?
Kanały raz rysujesz po liniowym, po czym wstawiasz w innej analizie po knotach swiec,
więc jak to jest,?

Awatar użytkownika
Bemowo1
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 10742
Rejestracja: 01 cze 2013, 12:02

Re: EUR/USD wątek V

Nieprzeczytany post autor: Bemowo1 »

Obecnie powyższa analiza jeszcze nie zanegowana odnośnie zwycięstwa Le Pen.
Załączam alternatywny wariant zwycięstwa Macrona. Technicznie sporo się zmieniło, ale to w tym przypadku nie będzie istotne.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

Awatar użytkownika
Bemowo1
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 10742
Rejestracja: 01 cze 2013, 12:02

Re: EUR/USD wątek V

Nieprzeczytany post autor: Bemowo1 »

autor: Konrad Białas TMS

Plotki Der Spiegel pomagają EUR
EUR rośnie w piątek po południu z EUR/USD wynoszonym na 1,0920. Możliwym powodem mogą być informacje niemieckiego dziennika Der Spiegel, który podaje za anonimowymi źródłami, że ECB chce od lipca rozpocząć przygotowywanie rynków do procesu odchodzenia od ultra-luźnej polityki, a do jesieni przedstawi plany wygaszenia QE. ECB ma redukować miesięczne tempo skupu o 10-20 mld ERU od początku 2018 r.

autor: Kornel Kot TMS
Harker z Fed: jeszcze dwie podwyżki
Na podstawie wystąpienia Patricka Harkera, przedstawiciela Fed z Filadelfii, można zauważyć, że spodziewa się on lekkiego oddalenia stopy bezrobocia od poziomu równowagowego NAIRU, który wchodzi do celu dualnego Systemu Rezerwy Federalnej. Jego zdaniem na koniec 2018 roku stopa bezrobocia wyniesie 4,2 proc. W związku z powyższym Harker popiera zacieśnianie amerykańskiej polityki pieniężnej – w tym roku pozostali głosujący członkowie FOMC mogą liczyć na jego aprobatę w zakresie dwóch dodatkowych podwyżek stóp procentowych.

Będzie się działo, dla mnie technicznie up w dłuższej perspektywie. Co prawda nie twierdzę, że nie domkniemy luki
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

artex88
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 34
Rejestracja: 21 cze 2017, 15:22

Re: EUR/USD wątek V

Nieprzeczytany post autor: artex88 »

Bardzo mozliwy dalszy wzrost na eurusd, ja od kilku dni w BUY i nie ma chetnych do pisania w tym temacie? Ostatni wpis 12.05.2017:(

-- Dodano: 27 cze 2017, 11:53 --

I wystartowalismy, dzisiaj zamkniete ponad 580€ na plusie

artex88
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 34
Rejestracja: 21 cze 2017, 15:22

Re: EUR/USD wątek V

Nieprzeczytany post autor: artex88 »

Widze,ze temat umarl a szkoda bo bylo tylko o EURUSD, temat dzienny trading jest slaby, poniewaz kazdy pisze o czym chce i nie mozna sie skupic na jednej parze, ja dodam tylko od siebie ze wczoraj zamkniety ladny plus i dzisiaj kolejne pozycje, dodatkowo poleciala wyplata z konta i lecimy dalej:)

http://www.myfxbook.com/members/artelor ... 17/2142900

Zapraszam do dyskusji o EURUSD, razem bedzie latwiej zarobic:)

-- Dodano: 28 cze 2017, 16:12 --

Jak to mawiala moja babcia albo grubo albo wcale! Przed dwa dni 2196€ zysk zrobilem, uzywam tylko jeden wskaznik ktory broker dam mi za free, a dokladnie CANAL 2017 https://www.trustbrokergroup.com/pl/Tools jest bardzo dobry i mozna latwo zlapac wybicia

-- Dodano: 29 cze 2017, 08:52 --

Cel na dzisiaj 1.1460 a pozniej 1.1600 jak przejdziemy, ostatnie 3 dni bardzo piekne wejscia

http://www.myfxbook.com/members/artelor ... 17/2142900

Awatar użytkownika
Bemowo1
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 10742
Rejestracja: 01 cze 2013, 12:02

Re: EUR/USD wątek V

Nieprzeczytany post autor: Bemowo1 »

edek dzienny i jego luka, czyli wrzut na du....... traderów i zbawienie oandian.
jak pisałem na dt pierwsze podejście do taśmy powinno zakończyć się niepowodzeniem, a teraz mega konsola nie wykluczona....
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

Awatar użytkownika
Jones
Maniak
Maniak
Posty: 1855
Rejestracja: 12 maja 2013, 19:27

Re: EUR/USD wątek V

Nieprzeczytany post autor: Jones »

Bemowo1 pisze:edek dzienny i jego luka, czyli wrzut na du....... traderów i zbawienie oandian.
jak pisałem na dt pierwsze podejście do taśmy powinno zakończyć się niepowodzeniem, a teraz mega konsola nie wykluczona....
ta luka długo jeszcze nie będzie domknięta
za dużo osób na to liczy :roll:
Pamiętaj, że twoim celem jest grać dobrze, a nie grać często. Alexander Elder
http://www.forexfactory.com/jones_pl
https://www.myfxbook.com/members/Jones

Awatar użytkownika
Bemowo1
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 10742
Rejestracja: 01 cze 2013, 12:02

Re: EUR/USD wątek V

Nieprzeczytany post autor: Bemowo1 »

Jones pisze:
Bemowo1 pisze:edek dzienny i jego luka, czyli wrzut na du....... traderów i zbawienie oandian.
jak pisałem na dt pierwsze podejście do taśmy powinno zakończyć się niepowodzeniem, a teraz mega konsola nie wykluczona....
ta luka długo jeszcze nie będzie domknięta
za dużo osób na to liczy :roll:
Trudno powiedzieć, ta konsola trwa już prawie dwa lata !!!! A ta luka jest klasycznym wrzutem na dupie.
Wyjście z tej konsoli nastąpi i będzie to ruch trendowy.

Dla mnie na ten moment problemem jest brak spójności w technice pomiędzy edkiem a kablem. Czytelny obraz według mnie jest na kablu, na którym zakładam spore wzrosty (nie wykluczam korekty wzrostów)

Na edku gdybym miał wybierać to wolałbym mieć obecnie Sell niż Long. A w związku z tym, że skupiam się na kablu profilaktycznie odpuściłem inne walory
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

artex88
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 34
Rejestracja: 21 cze 2017, 15:22

Re: EUR/USD wątek V

Nieprzeczytany post autor: artex88 »

Jak idzie? Mam nadzieje, ze ktos sie posluchal i tez wchodzil BUY po tym jak napisalem. Ja dalej cisne BUY, tutaj moje wyniki, uzywam tylko dwoch wskaznikow... http://www.myfxbook.com/members/artelor ... 17/2142900

ODPOWIEDZ