EUR/GBP

Czyli co się już wydarzyło, co się dzieje obecnie oraz jaka będzie najbliższa i dalsza przyszłość na rynku Forex.
activ
Uczestnik
Uczestnik
Posty: 4
Rejestracja: 05 paź 2008, 12:02

Nieprzeczytany post autor: activ »

http://www.image-share.com/upload/3/99.gif

ps. Nievinny chcialem u Ciebie na blogu link wkleic ale nie dalo sie (jakies bledy ajaxa)

Awatar użytkownika
Nievinny
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 908
Rejestracja: 05 gru 2006, 22:41

Nieprzeczytany post autor: Nievinny »

Ale i tak się wkleił :)

Czas pokaże, która koncepcja jest słuszna, ale teraz bardziej nie moja :)
Trade what you see, NOT what you hear or think

Awatar użytkownika
jasonbourne
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1262
Rejestracja: 07 kwie 2006, 14:45

Nieprzeczytany post autor: jasonbourne »

Nievinny pisze:Czas pokaże, która koncepcja jest słuszna
A moze ani moja ani twoja?

W zasadzie moze to byc korekta spadkow, ale dzisiejsza swieca D1 robi wrazenie...
Zapraszam do czytania moich artykułów "Jak zarabiać co najmniej 100% rocznie na rynku Forex" na portalu Comparic.pl

Awatar użytkownika
Memento
Bywalec
Bywalec
Posty: 18
Rejestracja: 17 paź 2008, 15:32

Nieprzeczytany post autor: Memento »

czekałem na potwierdzenie przebicia i ładna formacja "M" a tu szybkie spadki i korekta, do 38,20... kurcze ile razy tak już było :twisted:
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

Awatar użytkownika
jasonbourne
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1262
Rejestracja: 07 kwie 2006, 14:45

Nieprzeczytany post autor: jasonbourne »

Nievinny pisze:Jeżeli dobrze policzyłem to punkt D znajduje się w okolicach 0,8570?
Chyba jednak Gartley, chociaz troche zabraklo...
Zapraszam do czytania moich artykułów "Jak zarabiać co najmniej 100% rocznie na rynku Forex" na portalu Comparic.pl

zeusik
Gaduła
Gaduła
Posty: 250
Rejestracja: 18 lis 2005, 19:17

Nieprzeczytany post autor: zeusik »

RGR na dziennym , pieeeekny.

Dodano po 1 minutach:

RGR na dziennym , pieeeekny.

Awatar użytkownika
Nievinny
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 908
Rejestracja: 05 gru 2006, 22:41

Nieprzeczytany post autor: Nievinny »

I wszystko na właściwej drodze. Lubię jak przewidywania midterm/longterm się sprawdzają. Nie tylko kasa ale i satysfakcja, choć to zbędny dodatek.

Czyli powinno wyrobić targety, które sobie obrałem. Ale głównie czekam na 0,8541
Trade what you see, NOT what you hear or think

Noob
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 397
Rejestracja: 05 wrz 2007, 18:39

Nieprzeczytany post autor: Noob »

Zostawiłem zlecenie oczekujące short na EURGBP na 0.9050 z TPi SL 80 pips.

Chwilowe osłabienie funta jest moim zdaniem dobrą okazją, w tej chwili szykuje nam się brak danych czyli spokojna kontynuacja trendu - ostatnie figury pokazują, że funt ma potencjał wzrostowy do EUR. Nie jesteśmy w stanie przewidzieć tego co będzie na giełdach, co osłabia skuteczność na parach dolarowych i jenowych. EURUSD wypadło z trendu wzrostowego na H4, funt się trzyma i w przypadku pozytywnej sytuacji na giełdach może śmiało zaatakować 1.5.

Awatar użytkownika
bartek1916
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 817
Rejestracja: 17 wrz 2008, 15:27

Nieprzeczytany post autor: bartek1916 »

tez uwazam ze funt w srednim terminie umocni sie. zarowno do usd, jpy jak i do eur. teraz co obserwujemy szczegolnie na kablu to wg mnie korekta ostatnich wzrostow az znow pojdzie do gory przebijajac 1,50. po tym moze byc sporo wyzej.

patrzac na eurgbp bylbym teraz troche ostrozny i obserwowal co sie wydarzy dalej. na D1 widac ze kurs zatrzymal sie na linii wzrostowej powoli tworzac swieczke zapowiadajaca jeszcze wzrosty ale poczekajmy do konca dnia. z drugiej strony na 4h eurgbp jest w spadkowym kanale ale wydaje sie ze sygnaly ktore moga nadejsc na zakonczenie dnia z 1D beda silniejsze.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

Noob
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 397
Rejestracja: 05 wrz 2007, 18:39

Nieprzeczytany post autor: Noob »

W tej chwili rzeczywiście przebiło, ja jestem poza rynkiem - rano wycofałem zlecenie jak się nie złapało. Kto wie, może na szczęście. Ale jak wrócę do domu i będzie okazja na 0,9110-20 to pewnie wejdę.

ODPOWIEDZ