eu bot test od 1000 zł

Miejsce, gdzie każdy może prowadzić swój własny dziennik gry na FX.
rookie2
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 399
Rejestracja: 29 wrz 2020, 00:10

Re: eu bot test od 1000 zł

Nieprzeczytany post autor: rookie2 »

@krab29, ale Ty na opcjach binarnych w dukasie chcesz grać, a cblondyn na forex swoim AT i kto lepszy wynik zrobi?
https://www.myfxbook.com/members/rookie_t/pycha-kroczy-przed-upadkiem/7931743

krab29
Maniak
Maniak
Posty: 2349
Rejestracja: 22 cze 2011, 19:56

Re: eu bot test od 1000 zł

Nieprzeczytany post autor: krab29 »

rookie2 pisze:
03 gru 2020, 20:52
@krab29, ale Ty na opcjach binarnych w dukasie chcesz grać, a cblondyn na forex swoim AT i kto lepszy wynik zrobi?
Opcji jeszcze nie kumam do końca, gram jak on chce na pipsy. Ogólnie zróbmy igrzyska w realu dla wszystkich. Zobacz dzisiejsze posty DT.
Podejmowanie decyzji inwestycyjnych na podstawie mojej subiektywnej oceny rynku , odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora.
Osoby, którym nie podoba się moja metoda tradingowa informuję, że wiem jak się korzysta z funkcji zasil rachunek!

rookie2
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 399
Rejestracja: 29 wrz 2020, 00:10

Re: eu bot test od 1000 zł

Nieprzeczytany post autor: rookie2 »

To jak te FAME MMA xD że wyzywasz kogoś na pojedynek. Ja odpadam jbc, raz że nie mam kasy teraz na zwykłe granie, dopiero zbieram, dwa nie mam teraz czasu na zwykłe granie na fx, trzy nie kręci mnie teraz takie rywalizowanie między sobą. Ale spoko, ciekawa inicjatywa. Dobrze jakby wypaliło.
https://www.myfxbook.com/members/rookie_t/pycha-kroczy-przed-upadkiem/7931743

Cblondyn
Maniak
Maniak
Posty: 6651
Rejestracja: 03 sty 2011, 12:09

Re: eu bot test od 1000 zł

Nieprzeczytany post autor: Cblondyn »

krab29 pisze:
03 gru 2020, 20:46

Zrozumiałem o co pytałeś. Jakbyś przejrzał mój plik to zwróciłbyś uwagę na to ile pipsów było do wzięcia. Jak ja rozumiem te opcje to nie ważne jak duże są świece, ważny jest kierunek i tylko to. Proponuję małe MMA. Ja analiza magiczne AM, ty analiza techniczna AT. Konto real za 5000zł podpięte pod forexfactory. Wszystko live. Staje ci odwagi? Na DT same nudy, szukam emocji :568: :564:
Z takim mistrzem jak ty, przegrać to już zaszczyt. Jak wygrasz wstawiam w stopkę co chcesz o zwierzakach. Jak ja wygrywam ty wstawiasz w stopkę: "Zwierzaki to cudo, AT nie działa, działa Analiza Magiczna - AM". :568: :564:
edit: wstawka na 3 miesiące
Jesli chodzi o mistrza to nie ten adres ;)
Nigdy na mistrza sie nie kreowałem, nie głosiłem o worach zarobionych pieniedzy ani jakie to moje analizy sa cudowne a otwarte pozycje cudownie zarabiają. Proponuje ich szukać na DT. Jest tam ich paru. Chociazby dzisiaj. Wczytaj sie dokładnie. Co do zawodów to tez nie bardzo mam ochote sie z kimś scigać, coś komuś udowaniać itp. Mój trading to głownie long term gdzie pozycje czasami trzymam otwarte tygodniami. I grid nie jest mi obcy bo robiony z głową jest dość skuteczny. Konta nowego nie chce bo już mam 5 kont każde do innych instrumentów/rynków. Juz z tymi sie czasami gubie. A więc jak szukasz emocji to przy mnie ich nie znajdziesz. Bardzo mi przykro :)
Co do wspomnianego rynku opartego o opcje swoje wyliczenia pokazałem pare postów wcześniej. Wynika z nich dla mnie jednoznacznie który sposób jest lepszy. Ale to moja opinia i moje wyliczenia. Każdy ma swoje
Co do samych zwierzaków to mam o nich opinie jako narzędzie AT jak każde inne. Ani specjalnie lepsze a tym bardziej dla mnie. Uważam, że są inne równie dobre a w swojej prostocie bardziej mi odpowiadają.
Zieloności ;)

Tomasz196407
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 14967
Rejestracja: 29 paź 2012, 09:52

Re: eu bot test od 1000 zł

Nieprzeczytany post autor: Tomasz196407 »

Cblondyn pisze:
03 gru 2020, 21:57



Jesli chodzi o mistrza to nie ten adres ;)
Nigdy na mistrza sie nie kreowałem, nie głosiłem o worach zarobionych pieniedzy ani jakie to moje analizy sa cudowne a otwarte pozycje cudownie zarabiają. Proponuje ich szukać na DT. Jest tam ich paru. Chociazby dzisiaj. Wczytaj sie dokładnie. Co do zawodów to tez nie bardzo mam ochote sie z kimś scigać, coś komuś udowaniać itp. Mój trading to głownie long term gdzie pozycje czasami trzymam otwarte tygodniami. I grid nie jest mi obcy bo robiony z głową jest dość skuteczny. Konta nowego nie chce bo już mam 5 kont każde do innych instrumentów/rynków. Juz z tymi sie czasami gubie. A więc jak szukasz emocji to przy mnie ich nie znajdziesz. Bardzo mi przykro :)
Co do wspomnianego rynku opartego o opcje swoje wyliczenia pokazałem pare postów wcześniej. Wynika z nich dla mnie jednoznacznie który sposób jest lepszy. Ale to moja opinia i moje wyliczenia. Każdy ma swoje
Co do samych zwierzaków to mam o nich opinie jako narzędzie AT jak każde inne. Ani specjalnie lepsze a tym bardziej dla mnie. Uważam, że są inne równie dobre a w swojej prostocie bardziej mi odpowiadają.
Zieloności ;)
Skromność, chęć pomocy, i Mistrzostwo przez duże M
szkoda ze nie podepniesz swojego konta, wiele by to wyjaśniło
Co można więcej, o Cblond? super kolega z forum Nawigatora :564:

Cblondyn
Maniak
Maniak
Posty: 6651
Rejestracja: 03 sty 2011, 12:09

Re: eu bot test od 1000 zł

Nieprzeczytany post autor: Cblondyn »

Tomasz196407 pisze:
03 gru 2020, 22:09
Cblondyn pisze:
03 gru 2020, 21:57



Jesli chodzi o mistrza to nie ten adres ;)
Nigdy na mistrza sie nie kreowałem, nie głosiłem o worach zarobionych pieniedzy ani jakie to moje analizy sa cudowne a otwarte pozycje cudownie zarabiają. Proponuje ich szukać na DT. Jest tam ich paru. Chociazby dzisiaj. Wczytaj sie dokładnie. Co do zawodów to tez nie bardzo mam ochote sie z kimś scigać, coś komuś udowaniać itp. Mój trading to głownie long term gdzie pozycje czasami trzymam otwarte tygodniami. I grid nie jest mi obcy bo robiony z głową jest dość skuteczny. Konta nowego nie chce bo już mam 5 kont każde do innych instrumentów/rynków. Juz z tymi sie czasami gubie. A więc jak szukasz emocji to przy mnie ich nie znajdziesz. Bardzo mi przykro :)
Co do wspomnianego rynku opartego o opcje swoje wyliczenia pokazałem pare postów wcześniej. Wynika z nich dla mnie jednoznacznie który sposób jest lepszy. Ale to moja opinia i moje wyliczenia. Każdy ma swoje
Co do samych zwierzaków to mam o nich opinie jako narzędzie AT jak każde inne. Ani specjalnie lepsze a tym bardziej dla mnie. Uważam, że są inne równie dobre a w swojej prostocie bardziej mi odpowiadają.
Zieloności ;)
Skromność, chęć pomocy, i Mistrzostwo przez duże M
szkoda ze nie podepniesz swojego konta, wiele by to wyjaśniło
Co można więcej, o Cblond? super kolega z forum Nawigatora :564:
Oj tam ..... :oops:

XAB
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 17468
Rejestracja: 23 wrz 2017, 20:53

Re: eu bot test od 1000 zł

Nieprzeczytany post autor: XAB »

HMMM JEST FAJNIE
dax mial zejsc na 131xx i zszedl
jeszcze tak z 50 dych w dol i zaczne frycka znowu lubic
choc sporo czasu kazal na siebie czekac lkuje oczywiscie z tym ze jeszcze delikatnie i dt
swiezy
szykuj kase na daxa bedzie chyba lka bezpieczniejsza niz na us30 :(

tomasz zamowienie moje bylo zamowienie grubas przyjał ha ha ha rozmawialismy o tym :568:
tak jakby jeszcze na choc 13100 to bylaby bbbd
Wszystkie zamieszczane przeze mnie analizy są moim subiektywnym spojrzeniem na rynek i nie stanowią rekomendacji. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora

Awatar użytkownika
Šmiertelny_Nietrader
Gaduła
Gaduła
Posty: 103
Rejestracja: 03 lut 2020, 16:26

Re: eu bot test od 1000 zł

Nieprzeczytany post autor: Šmiertelny_Nietrader »

XAB pisze:
03 gru 2020, 22:54
HMMM JEST FAJNIE
dax mial zejsc na 131xx i zszedl
jeszcze tak z 50 dych w dol i zaczne frycka znowu lubic
choc sporo czasu kazal na siebie czekac lkuje oczywiscie z tym ze jeszcze delikatnie i dt
swiezy
szykuj kase na daxa bedzie chyba lka bezpieczniejsza niz na us30 :(

tomasz zamowienie moje bylo zamowienie grubas przyjał ha ha ha rozmawialismy o tym :568:
tak jakby jeszcze na choc 13100 to bylaby bbbd
BAX NIE PIJ TYLE! pomyliles tematy na forum

Tomasz196407
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 14967
Rejestracja: 29 paź 2012, 09:52

Re: eu bot test od 1000 zł

Nieprzeczytany post autor: Tomasz196407 »

XAB pisze:
03 gru 2020, 22:54
HMMM JEST FAJNIE
dax mial zejsc na 131xx i zszedl
jeszcze tak z 50 dych w dol i zaczne frycka znowu lubic
choc sporo czasu kazal na siebie czekac lkuje oczywiscie z tym ze jeszcze delikatnie i dt
swiezy
szykuj kase na daxa bedzie chyba lka bezpieczniejsza niz na us30 :(

tomasz zamowienie moje bylo zamowienie grubas przyjał ha ha ha rozmawialismy o tym :568:
tak jakby jeszcze na choc 13100 to bylaby bbbd
OK, ale lepiej chodzmy stąd bo jak rokkie sie wkurzy to nas wyleja z tego forum
Na Dt chodzmy xab

rookie2
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 399
Rejestracja: 29 wrz 2020, 00:10

Re: eu bot test od 1000 zł

Nieprzeczytany post autor: rookie2 »

Zjazd z 1,117.65 na 642.28 PLN, czyli 42.52% obsuwy w tym tygodniu. Cztery miesiące jałowego grania i strata na ten moment poczatkowego depozytu 35,8%. No nic. Zakładałem minimum 6 miesięcy działania strategii, więc się odezwę za około 2-3 miesiące, może będzie lepiej. Chyba zbyt naiwnie do tego podszedłem. No ale spróbowałem swoich sił po przerwie od fx, która trwała około 1,5 roku i jeszcze nie jestem gotowy do zarabiania na tym :oops:
Chart_EUR_USD_4 Hours_snapshot_06122020.png
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
https://www.myfxbook.com/members/rookie_t/pycha-kroczy-przed-upadkiem/7931743

ODPOWIEDZ