eu bot test od 1000 zł

Miejsce, gdzie każdy może prowadzić swój własny dziennik gry na FX.
Awatar użytkownika
alinoe
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 917
Rejestracja: 22 wrz 2008, 21:30

Re: eu bot test od 1000 zł

Nieprzeczytany post autor: alinoe »

Cblondyn pisze:
29 lis 2020, 22:30
:d :d :d :d :d
To pokaż jak na nim zarabiasz
Daj sobie z nim spokój, takie bzdury sadzi, że głowa mała. Zresztą czego wymagać od szkoleniowca. Jak obstawiasz 100 usd to albo tracisz 100 albo zarabiasz 90. Dodatkowo dochodzi spread. To dodatkowy koszt ale przynajmniej teoretycznie broker może zabezpieczać pozycje na rynku dzięki temu co nie znaczy, że z tej możliwości musi korzystać. To plus w porównaniu do brokerów gdzie cena kwotowana jest uśredniona miedzy bid a ask co wyklucza zabezpieczenie pozycji na rynku bez kosztów (koszt zabezpieczenia dla brokera różnica między bid/ask a ceną uśrednioną) dlatego opcje binarne to oszustwo w przypadku takich firemek bo zysk klienta zawsze będzie oznaczał stratę dla brokera.

Z racji tego, że mam konto w Dukascopy to spróbowałem z czystej ciekawości też tych opcji dawno temu i co do obliczeń jest dokładnie jak myślisz. Taka zabawa, z której szybko zrezygnowałem bo ja zarabiam głównie dzięki r/r 2:1 i większym. Musiałbym mieć stale ponad powiedzmy 66% skuteczności żeby to miało dla mnie sens.

Ha, ha. On nawet nie wie jak policzyć profit factor, zwrot 100 usd traktuje jako wygraną.

Cblondyn
Maniak
Maniak
Posty: 6645
Rejestracja: 03 sty 2011, 12:09

Re: eu bot test od 1000 zł

Nieprzeczytany post autor: Cblondyn »

ninjaproject pisze:
29 lis 2020, 22:56

Nie szkodzi, nie o to chodzi w Profit Factor.
Czyli ryzykowałem 100 a zarobiłem 90 to nie o to chodzi? A o co bo juz mnie zaczyna trafiać
Na forex jak mój SL wynosi 100$ a TP tez 100$ to ile zarobiłem? 200$ ? Litości

Cblondyn
Maniak
Maniak
Posty: 6645
Rejestracja: 03 sty 2011, 12:09

Re: eu bot test od 1000 zł

Nieprzeczytany post autor: Cblondyn »

alinoe pisze:
29 lis 2020, 22:59
Cblondyn pisze:
29 lis 2020, 22:30
:d :d :d :d :d
To pokaż jak na nim zarabiasz
Daj sobie z nim spokój, takie bzdury sadzi, że głowa mała.
Masz racje. Szkoda nerwów i czasu
:564:

Awatar użytkownika
ninjaproject
Maniak
Maniak
Posty: 4944
Rejestracja: 30 lip 2019, 13:15

Re: eu bot test od 1000 zł

Nieprzeczytany post autor: ninjaproject »

Cblondyn pisze:
29 lis 2020, 23:01
ninjaproject pisze:
29 lis 2020, 22:56

Nie szkodzi, nie o to chodzi w Profit Factor.
Czyli ryzykowałem 100 a zarobiłem 90 to nie o to chodzi? A o co bo juz mnie zaczyna trafiać
Na forex jak mój SL wynosi 100$ a TP tez 100$ to ile zarobiłem? 200$ ? Litości
Profit Factor to stosunek wartości wygranych do przegranych.
Liczy to się np. 3 przegrane = $300, 3 wygrane = $570, czyli PF = 1,9.

PS. Kocham, gdy ignoranci się wtrącają i do tego nie rozumieją o czym jest mowa...
Trejder, Mentor/trener, aka. Dadas, fx-technik, obecnie ninjaproject.
Programuję wskaźniki i EA do MetaTrader 4/5.

Awatar użytkownika
ninjaproject
Maniak
Maniak
Posty: 4944
Rejestracja: 30 lip 2019, 13:15

Re: eu bot test od 1000 zł

Nieprzeczytany post autor: ninjaproject »

alinoe pisze:
29 lis 2020, 22:59
Cblondyn pisze:
29 lis 2020, 22:30
:d :d :d :d :d
To pokaż jak na nim zarabiasz
Daj sobie z nim spokój, takie bzdury sadzi, że głowa mała. Zresztą czego wymagać od szkoleniowca. Jak obstawiasz 100 usd to albo tracisz 100 albo zarabiasz 90. Dodatkowo dochodzi spread. To dodatkowy koszt ale przynajmniej teoretycznie broker może zabezpieczać pozycje na rynku dzięki temu co nie znaczy, że z tej możliwości musi korzystać. To plus w porównaniu do brokerów gdzie cena kwotowana jest uśredniona miedzy bid a ask co wyklucza zabezpieczenie pozycji na rynku bez kosztów (koszt zabezpieczenia dla brokera różnica między bid/ask a ceną uśrednioną) dlatego opcje binarne to oszustwo w przypadku takich firemek bo zysk klienta zawsze będzie oznaczał stratę dla brokera.

Z racji tego, że mam konto w Dukascopy to spróbowałem z czystej ciekawości też tych opcji dawno temu i co do obliczeń jest dokładnie jak myślisz. Taka zabawa, z której szybko zrezygnowałem bo ja zarabiam głównie dzięki r/r 2:1 i większym. Musiałbym mieć stale ponad powiedzmy 66% skuteczności żeby to miało dla mnie sens.

Ha, ha. On nawet nie wie jak policzyć profit factor, zwrot 100 usd traktuje jako wygraną.
Twierdzisz, że posiadasz jakieś dowody przeczące naukowym dowodom, że Kryterium Kellego działa?
Bo, wiesz, o tym, że warunki proponowane dla opcji binarnych w rozumieniu Dukascopy są nieuczciwe, to ja piszę cały czas.
Gdzie, więc są te "bzdury"?
Trejder, Mentor/trener, aka. Dadas, fx-technik, obecnie ninjaproject.
Programuję wskaźniki i EA do MetaTrader 4/5.

grzegrzyw
Gaduła
Gaduła
Posty: 335
Rejestracja: 11 mar 2012, 19:43

Re: eu bot test od 1000 zł

Nieprzeczytany post autor: grzegrzyw »

Darek, Cblondyn ma rację, stawiasz 100, jeśli wygrasz otrzymujesz z powrotem swoją stówę i 90 wygraną, jeśli przegrasz, żegnasz się z postawioną stawką. Profit Factor wynosi 0.9.

Awatar użytkownika
ninjaproject
Maniak
Maniak
Posty: 4944
Rejestracja: 30 lip 2019, 13:15

Re: eu bot test od 1000 zł

Nieprzeczytany post autor: ninjaproject »

grzegrzyw pisze:
29 lis 2020, 23:34
Darek, Cblondyn ma rację, stawiasz 100, jeśli wygrasz otrzymujesz z powrotem swoją stówę i 90 wygraną, jeśli przegrasz, żegnasz się z postawioną stawką. Profit Factor wynosi 0.9.
Wiem, ale ja pisałem o tym, jak się liczy Profit Factor.
Ja nie będę dyskutował z naukowo udowodnioną metodą.
Tylko idioci twierdzą, że są mądrzejsi od naukowców i udowodnionych matematycznie metod.
Nie masz racji, tak się nie liczy PF.
Mówimy o grze, a nie o tym ile netto zarabia trader.
Trejder, Mentor/trener, aka. Dadas, fx-technik, obecnie ninjaproject.
Programuję wskaźniki i EA do MetaTrader 4/5.

krab29
Maniak
Maniak
Posty: 2349
Rejestracja: 22 cze 2011, 19:56

Re: eu bot test od 1000 zł

Nieprzeczytany post autor: krab29 »

Darek - CBlondyn ma rację. Wygrywasz 3x90=270, a tracisz przy takiej serii 300.
Natomiast zwracam Panom uwagę na taki fakt o zachowaniu kultury. Żurnal jest kogoś. Zabrałem głos odnośnie do kiedy robot ma chodzić. Wszedłem w dyskusję z autorem. Podzieliłem się swoim spostrzeżeniem odnośnie eduarda. Za to wy, po raz kolejny, nie u siebie, obrzucacie się błotem na 3 strony. Można? Można, tylko po co? Dodatkowo Pan CBlondyn używa słów powszechnie uznanych za wulgarne.
Pozdrawiam i kończę. Autor, jeśli chce może podzielić się wynikami ea. Ja 'obaczę' chętnie co mu wyszło/wychodzi.
Podejmowanie decyzji inwestycyjnych na podstawie mojej subiektywnej oceny rynku , odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora.
Osoby, którym nie podoba się moja metoda tradingowa informuję, że wiem jak się korzysta z funkcji zasil rachunek!

x-trade2

Re: eu bot test od 1000 zł

Nieprzeczytany post autor: x-trade2 »

Ducascopy oferuje opcje binarne? Nie jest to zabronione w UE?

Co do profit factor to liczy się jeszcze skuteczność. Ale przy 0,9 musi być ona bardzo wysoka, pewnie z 80%.

Cblondyn
Maniak
Maniak
Posty: 6645
Rejestracja: 03 sty 2011, 12:09

Re: eu bot test od 1000 zł

Nieprzeczytany post autor: Cblondyn »

krab29 pisze:
30 lis 2020, 09:36
Darek - CBlondyn ma rację. Wygrywasz 3x90=270, a tracisz przy takiej serii 300.
Natomiast zwracam Panom uwagę na taki fakt o zachowaniu kultury. Żurnal jest kogoś. Zabrałem głos odnośnie do kiedy robot ma chodzić. Wszedłem w dyskusję z autorem. Podzieliłem się swoim spostrzeżeniem odnośnie eduarda. Za to wy, po raz kolejny, nie u siebie, obrzucacie się błotem na 3 strony. Można? Można, tylko po co? Dodatkowo Pan CBlondyn używa słów powszechnie uznanych za wulgarne.
Pozdrawiam i kończę. Autor, jeśli chce może podzielić się wynikami ea. Ja 'obaczę' chętnie co mu wyszło/wychodzi.
Jesli jakis dzban wypisuje brednie to ja bezczynnie przyglądac sie temu nie będę. Tak było, jest i będzie. Czy sie to komus podoba czy nie. A więc wytłumacz swojemu GURU (litości) cały aspekt zagadnienia coby bzdur więcej nie pisał. Bo jasne jak słonce, że nie ma o tym bladego pojęcia :)
Pozdrawiam ;)

ODPOWIEDZ