entry/close

Miejsce, gdzie każdy może prowadzić swój własny dziennik gry na FX.
-rookie-
Maniak
Maniak
Posty: 2307
Rejestracja: 13 kwie 2015, 19:00

Re: entry/close

Nieprzeczytany post autor: -rookie- »

Ale na tych obrazkach jednak pokazał kawałek z tego co nazywa wychodzeniem z hedge. Ok, to tyle.

JAREK67
Maniak
Maniak
Posty: 2143
Rejestracja: 13 lip 2006, 11:21

Re: entry/close

Nieprzeczytany post autor: JAREK67 »

-rookie- pisze:Ale na tych obrazkach jednak pokazał kawałek z tego co nazywa wychodzeniem z hedge. Ok, to tyle.
Ty foreksowy dzieciaku. I to nie jest inwektywa. Tak się pozycjonujesz po tych słowach.
Jak długo choćby jedna kreska symbolizująca otwartą pozycję będzie pozostawała na wykresie, jak długo...
Ech nie chce mi się z tobą gadać.

irmentruda
Maniak
Maniak
Posty: 1607
Rejestracja: 21 sie 2014, 08:51

Re: entry/close

Nieprzeczytany post autor: irmentruda »

-rookie- pisze:Ale na tych obrazkach jednak pokazał kawałek z tego co nazywa wychodzeniem z hedge. Ok, to tyle.
roooookie, wiesz o czym piszesz? wychodziles kiedys z "grubego" hedga? mialem dwa razy taka nieprzyjemnosc. Za kazdym razem nie udalo sie. Dziwnym trafem (dzis juz wiem dlaczego) rozwalaly mnie nie te pozycje, ktore hedgowalem, tylko te hedgujace.
Jak wdupisz sie na hedga to mozesz zamienic sie w obserwatora wykresu na dobry miesiac zanim cena zmieni trend albo zacznie mielic i pozwoli urzezbic troche zysku do zamkniecia tzw. ofiar losu.

To nie jest tak, ze taki "hedge" zalatwia sprawe. Zawsze musisz zdecydowac, ktory kierunek jest dominujacy w danej chwili i w ktorym kierunku masz pakowac zwiekszone pozycje aby splacic te stratne. Ceny nie da sie ograc. Ewentualnie cena moze ciebie ograc i z pewnoscia to zrobi.

Awatar użytkownika
freakout
Maniak
Maniak
Posty: 2120
Rejestracja: 23 mar 2011, 13:35

Re: entry/close

Nieprzeczytany post autor: freakout »

-rookie- pisze:Jedno pytanie. Dlaczego wymagacie od niego żeby coś wam tutaj pokazywał a sami nie pokażecie mu swoich wyników i metod?
bo nie wszyscy są na tyle głupi żeby chwalić się swoimi wypracowanymi przez wiele lat w pocie czoła metodami oraz zarobkami ;)

Awatar użytkownika
freakout
Maniak
Maniak
Posty: 2120
Rejestracja: 23 mar 2011, 13:35

Re: entry/close

Nieprzeczytany post autor: freakout »

idąc Twoim tokiem rozumowania to wszyscy powinni też np. na fejsbuku wklejać swoje PIT'y, co by nie być posądzonym o to że się nic nie robi ;) sensu to w tym nie ma wcale

-rookie-
Maniak
Maniak
Posty: 2307
Rejestracja: 13 kwie 2015, 19:00

Re: entry/close

Nieprzeczytany post autor: -rookie- »

Ok, niepotrzebnie Was sprowokowałem wczoraj. Ta cała dyskusja jest bez sensu. Dobra, nieważne, mój błąd. Zgłosiłem do usunięcia moje wpisy.

Awatar użytkownika
sardo nunspa
Gaduła
Gaduła
Posty: 353
Rejestracja: 18 sty 2007, 12:56

Re: entry/close

Nieprzeczytany post autor: sardo nunspa »

freakout pisze:...tego że na FX nie da się zarabiać :) dotarło to do mnie wczoraj, po 6 latach prób wyrwania sobie czegokolwiek z tego syfu ;) w tym czasie przerobiłem n-systemów, n-strategii i n-innych cudeniek które jedynie co to ładnie wyglądają na wykresie i nic więcej :) Price Action? kolejna bzdura i niby ci pro trejderzy co to haratają na czystym wykresie - pic na wodę i pranie mózgów tym biednym początkującym, którzy nie zdają sobie sprawy z tego w jakie bagno właśnie wchodzą :) nie szkoda mi straconych pieniędzy bo straciłem przez ten cały okres niewiele - na pewno mniej niż 5 tysięcy, ale żałuję straconego czasu na coś co wygląda pięknie tylko w reklamach i różnych opowieściach o niezbyt pewnej treści ;) i piszę to z pełną świadomością, bo wiedzy pochłonąłem naprawdę dużo i takim szkoleniowcem który wciska kit o zarabianiu paru kawałków miesięcznie poświęcając na to jednie 15 minut dziennie mógłbym być bez problemu, ale sprzedawanie marzeń jakoś mnie nie jara - nie mam serca okradać kogoś z jego ciężko zarobionych pieniędzy :)

po co to wszystko piszę? nie, nie żeby się wyżalić, ale żeby dać kolejne ostrzeżenie tym którzy mają ochotę wdepnąć w coś co na 99% nie ma prawa dobrze się skończyć ;) im szybciej ludzie sobie to uświadomią tym lepiej dla nich, bo FX naprawdę potrafi wykończyć, zwłaszcza psychicznie i piszę to z własnego doświadczenia :)


pozdro 8)
:563: A parę stron wcześniej, się mienił być większym ponad wszelkie mocarze.
Obrazek

Awatar użytkownika
freakout
Maniak
Maniak
Posty: 2120
Rejestracja: 23 mar 2011, 13:35

Re: entry/close

Nieprzeczytany post autor: freakout »

sardo nunspa pisze:
freakout pisze:...tego że na FX nie da się zarabiać :) dotarło to do mnie wczoraj, po 6 latach prób wyrwania sobie czegokolwiek z tego syfu ;) w tym czasie przerobiłem n-systemów, n-strategii i n-innych cudeniek które jedynie co to ładnie wyglądają na wykresie i nic więcej :) Price Action? kolejna bzdura i niby ci pro trejderzy co to haratają na czystym wykresie - pic na wodę i pranie mózgów tym biednym początkującym, którzy nie zdają sobie sprawy z tego w jakie bagno właśnie wchodzą :) nie szkoda mi straconych pieniędzy bo straciłem przez ten cały okres niewiele - na pewno mniej niż 5 tysięcy, ale żałuję straconego czasu na coś co wygląda pięknie tylko w reklamach i różnych opowieściach o niezbyt pewnej treści ;) i piszę to z pełną świadomością, bo wiedzy pochłonąłem naprawdę dużo i takim szkoleniowcem który wciska kit o zarabianiu paru kawałków miesięcznie poświęcając na to jednie 15 minut dziennie mógłbym być bez problemu, ale sprzedawanie marzeń jakoś mnie nie jara - nie mam serca okradać kogoś z jego ciężko zarobionych pieniędzy :)

po co to wszystko piszę? nie, nie żeby się wyżalić, ale żeby dać kolejne ostrzeżenie tym którzy mają ochotę wdepnąć w coś co na 99% nie ma prawa dobrze się skończyć ;) im szybciej ludzie sobie to uświadomią tym lepiej dla nich, bo FX naprawdę potrafi wykończyć, zwłaszcza psychicznie i piszę to z własnego doświadczenia :)


pozdro 8)
:563: A parę stron wcześniej, się mienił być większym ponad wszelkie mocarze.
a co - Spekulantowi wolno było trollować, a mi to już nie? :d tak to nie będzie ;)

waller

Re: entry/close

Nieprzeczytany post autor: waller »

A jak tam grałeś? Bez stopów, full lewar i all-in? :roll:

Awatar użytkownika
freakout
Maniak
Maniak
Posty: 2120
Rejestracja: 23 mar 2011, 13:35

Re: entry/close

Nieprzeczytany post autor: freakout »

waller pisze:A jak tam grałeś? Bez stopów, full lewar i all-in? :roll:
aż takim hardkorowcem to nie jestem ;) SL i TP były stałe - po 30 pips, a ryzyko około 1-2% na trejd :)

ODPOWIEDZ