entry/close

Miejsce, gdzie każdy może prowadzić swój własny dziennik gry na FX.
fx-emery92
Gaduła
Gaduła
Posty: 230
Rejestracja: 21 paź 2012, 20:56

Re: entry/close

Nieprzeczytany post autor: fx-emery92 »

tak apropo fraktal trader poniżej macie dobitny dowód że to oszuści, zwrócicie uwagę co się dzieje, jak się loguje do brokera, cięcie.. po czym ukazuje sie przerobiona strona, bez znajomości językow programowania stron jest to 10-20s roboty bo prawie każda przeglądarka to oferuje.
https://youtu.be/Gpi6QFIu3nU?t=9m41s
Co ciekawe Spekulant PL działa dokładnie w ten sam sposób. Przerobione statementy liczby, charakterystyka taka sama + mega duże stopy zwrotu, dokładnie jak tam.. Więc coś czuje że ma powiązanie z tą firmą. +wstawił ich filmik, być może taka kryptoreklama,
Wojtek, "mancer" z tego filmiku siedzi od dawna w marketingu i sprzedaży różnych produktów. Gdzie kiedyś mówił że klient musi wierzyć w produkt, więc trzeba mu uwiarygodnić że działa.. nie słowami tylko czynami itp. A spekulant usilnie stara się pokazać że jednak sie da :D Co śmieszne ten wojtek na 100% nie zajmuję się giełdą, i w co drugim zdaniu kłamie bo znam jego działalność w internecie od dawna.

Na dniach mój prawnik ustali jego dane i zobaczymy.

Strony przerabiają firebugiem lub inną wtyczką.
tak jak ja poniżej.
Screenshot_11.jpg
Więc pewnie teraz będą robić cięcie tak żeby nie było widać :D
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

ext3
Gaduła
Gaduła
Posty: 136
Rejestracja: 04 maja 2010, 21:46

Re: entry/close

Nieprzeczytany post autor: ext3 »

W poprzednim dzienniku autor wstawił statement z dnia po wyborach we Francji. Było tam 100% transakcji SELL i oczywiście ogromny zysk. Wystarczy rzucić okiem na wykres DAXa z tego dnia i jasnym jest, że SELLami to raczej zrobiłby MC niż zysk.
Brak spójności - > transakcje po fakcie - > scam - > temat do kosza.

Awatar użytkownika
Spekulant PL
Gaduła
Gaduła
Posty: 116
Rejestracja: 15 mar 2017, 12:04

Re: entry/close

Nieprzeczytany post autor: Spekulant PL »

29maj
wszystkie transakcje wykonane w dniu dzisiejszym
podsumowanie wyników

nie jestem powiązany z fraktal, żenadą jest brak wyników u polskich traderów, tylko 2 pełne publiczne coming outy na tjsie, tego fraktala nie liczę, bo biorą kasę za szkolenia i za darmo nie pokażą wszystkiego, a szkolenia jak pisałem wcześniej to strata czasu, doświadczenia nie przekażesz w żaden sposób jak tylko przeszczep mózgu
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Wszyscy poza mną to mięso armatnie w temacie rynków finansowych. Nie zgadzasz się z tym??? Pokaż w takim razie własne wyniki.

Awatar użytkownika
Spekulant PL
Gaduła
Gaduła
Posty: 116
Rejestracja: 15 mar 2017, 12:04

Re: entry/close

Nieprzeczytany post autor: Spekulant PL »

fx-emery92 pisze:
Spekulant PL pisze:29 maj
zarobiony

wyniki znalazłem od zaorskiego, mucki, tych z fraktala, szukałem od fijolka-nic, fxwolves-nic, szkoleniowcow-nic, dlatego wstawilem pierwsze z brzegu do nich mam szacunek, do reszty nie
Znowu Ty.. Nie wiem co masz na celu publikując wyniki z demo albo testera. i jakieś transakcje, które można sobie dowolnie nanieść na wykres i powiedzieć że to prawdziwe wejścia. Takie coś nie ma wg wartości.
Dla mnie jesteś idiotą, oszustem, i robisz to w bardzo nieudolny sposób. Być może wprowadzasz świeżych traderów w błąd, albo próbujesz wyłudzić hajs ze szkoleń, w końcu po coś to robisz a na chwilę obecną nie pokazałeś nic co ma wartość, także dalej nie rozumiem co chcesz ugrać.
Chcesz mogę Ci wysłać dane na priv, pozwij mnie do sądu (przecież masz w cholerę kasy) i sprawdzimy kto jest kim albo ja znajdę pretekst i dostaniesz zaproszenie bo lubię działać prospołecznie :)
pozdro :D :D
pokaż swoje wyniki, inaczej jesteś mięsem armatnim w temacie rynków finansowych
Wszyscy poza mną to mięso armatnie w temacie rynków finansowych. Nie zgadzasz się z tym??? Pokaż w takim razie własne wyniki.

Awatar użytkownika
Spekulant PL
Gaduła
Gaduła
Posty: 116
Rejestracja: 15 mar 2017, 12:04

Re: entry/close

Nieprzeczytany post autor: Spekulant PL »

ext3 pisze:W poprzednim dzienniku autor wstawił statement z dnia po wyborach we Francji. Było tam 100% transakcji SELL i oczywiście ogromny zysk. Wystarczy rzucić okiem na wykres DAXa z tego dnia i jasnym jest, że SELLami to raczej zrobiłby MC niż zysk.
Brak spójności - > transakcje po fakcie - > scam - > temat do kosza.
szkoda tłumaczyć, durnota panuje, pełno było okazji na selle
Wszyscy poza mną to mięso armatnie w temacie rynków finansowych. Nie zgadzasz się z tym??? Pokaż w takim razie własne wyniki.

Awatar użytkownika
Spekulant PL
Gaduła
Gaduła
Posty: 116
Rejestracja: 15 mar 2017, 12:04

Re: entry/close

Nieprzeczytany post autor: Spekulant PL »

30maj
kilka trejdów
podsumowanie w dniu dzisiejszym
podsumowanie od 25 maja
zarobiony

jeszcze niecałe 40kola GBP i wypłata 200k GBP
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Wszyscy poza mną to mięso armatnie w temacie rynków finansowych. Nie zgadzasz się z tym??? Pokaż w takim razie własne wyniki.

Awatar użytkownika
Spekulant PL
Gaduła
Gaduła
Posty: 116
Rejestracja: 15 mar 2017, 12:04

Re: entry/close

Nieprzeczytany post autor: Spekulant PL »

4dni tradingowe
zysk około 200k GBP
planowane 7-8x konto w miesiąc
zarobiony i wypłacony
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Wszyscy poza mną to mięso armatnie w temacie rynków finansowych. Nie zgadzasz się z tym??? Pokaż w takim razie własne wyniki.

Awatar użytkownika
Spekulant PL
Gaduła
Gaduła
Posty: 116
Rejestracja: 15 mar 2017, 12:04

Re: entry/close

Nieprzeczytany post autor: Spekulant PL »

update
31maj
ostrożnie po wypłacie, a większe pozycje dopiero po przekroczeniu 250k GBP na equity

kilka lat temu handlowałem na kontraktach na dużym DAX, obserwowałem kilku traderów z zagranicznych, miałem wykupiony podgląd na ich konta, bardzo dobre doświadczenie, bo pokazuje zalety i wady stosowanych metod
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Wszyscy poza mną to mięso armatnie w temacie rynków finansowych. Nie zgadzasz się z tym??? Pokaż w takim razie własne wyniki.

Awatar użytkownika
Spekulant PL
Gaduła
Gaduła
Posty: 116
Rejestracja: 15 mar 2017, 12:04

Re: entry/close

Nieprzeczytany post autor: Spekulant PL »

update
przekroczone 250k GBP
większe pozycje-szybszy wzrost equity
50k GBP - poduszka pod większy RISK
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Wszyscy poza mną to mięso armatnie w temacie rynków finansowych. Nie zgadzasz się z tym??? Pokaż w takim razie własne wyniki.

playazzz
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 67
Rejestracja: 02 maja 2013, 13:20

Re: entry/close

Nieprzeczytany post autor: playazzz »

230 trafnych transakcji pod rząd?

ODPOWIEDZ