Elite Expert Club

Jeżeli masz pomysł lub używasz ciekawego systemu albo strategii gry, opisz ja tutaj.
Awatar użytkownika
iwan
Pasjonat
Pasjonat

Re: Elite Expert Club

Nieprzeczytany post autor: iwan »

ninjaproject pisze:
27 wrz 2021, 13:15

Ja piszę o dzielniu się wiedzą, a nie wymaganiu, żeby ktoś robił dokładnie to, co ja.
Może myślisz o dzieleniu się wiedzą z własnej inicjatywy , ale piszesz coś zupełnie przeciwnego , mianowicie o imperatywie zewnetrznym, który nakazuje dzielenia sie wiedzą. Przeczytaj swój post i zobacz jak brzmi.
W samym dzieleniu się wiedzą nie ma oczywście nic złego, ale to nie jest przymus, to jest dobra wola.

PS. A wycieczki osobiste to sobie daruj mój miły. Myślę, że jesteśmy tutaj w takim towarzystwie, że słysząc krytykę własnego zdania jest dużym nietaktem reagowanie ad personam. Przecież nie jesteśmy z tych co sobie naubliżają i sie pobiją o miejsce parkingowe w Zakopanem. Prawda?
Szukasz czegoś wartosciowego na forum? Zacznij od Kosza bo moze tam zostało to wyrzucone dla powiększenia wolnej przestrzeni dyskowej.

Awatar użytkownika
ninjaproject
Maniak
Maniak

Nieprzeczytany post autor: ninjaproject »

iwan pisze:
27 wrz 2021, 14:43
ninjaproject pisze:
27 wrz 2021, 13:15

Ja piszę o dzielniu się wiedzą, a nie wymaganiu, żeby ktoś robił dokładnie to, co ja.
Może myślisz o dzieleniu się wiedzą z własnej inicjatywy , ale piszesz coś zupełnie przeciwnego , mianowicie o imperatywie zewnetrznym, który nakazuje dzielenia sie wiedzą. Przeczytaj swój post i zobacz jak brzmi.
W samym dzieleniu się wiedzą nie ma oczywście nic złego, ale to nie jest przymus, to jest dobra wola.

PS. A wycieczki osobiste to sobie daruj mój miły. Myślę, że jesteśmy tutaj w takim towarzystwie, że słysząc krytykę własnego zdania jest dużym nietaktem reagowanie ad personam. Przecież nie jesteśmy z tych co sobie naubliżają i sie pobiją o miejsce parkingowe w Zakopanem. Prawda?
Przepraszam, jeżeli uraziłem, ale tu się nie da bez wycieczek osobistych...
Piszesz, że ja piszę o imperatywie zewnętrznym, i tu znowu pokutuje wychowanie w kulcie.
Moralność nie pochodzi od żadnego imperatywu zewnętrznego, tylko od nas samych, od ludzi.
To my, ludzie, decydujemy o tym co jest moralne, a co nie.
I ta moralność nakazuje dzielić się wiedzą, ponieważ w ten sposób nasza wiedza się powiększa i nie musimy w każdym pokoleniu odkrywać wszystkiego od nowa.
Trejder, Mentor/trener, aka. Dadas, fx-technik, obecnie ninjaproject.
Programuję wskaźniki i EA do MetaTrader 4/5.

Awatar użytkownika
iwan
Pasjonat
Pasjonat

Nieprzeczytany post autor: iwan »

Przeprosiny przyjęte.
Szukasz czegoś wartosciowego na forum? Zacznij od Kosza bo moze tam zostało to wyrzucone dla powiększenia wolnej przestrzeni dyskowej.

Awatar użytkownika
alinoe
Pasjonat
Pasjonat

Nieprzeczytany post autor: alinoe »

Wiedza to jest na uniwersytetach na przykład. Poza tym poziom mentorów i szkoleniowców mówi wiele ile ta pseudowiedza jest warta. :wink:

Cblondyn
Maniak
Maniak

Nieprzeczytany post autor: Cblondyn »

alinoe pisze:
27 wrz 2021, 15:14
Poza tym poziom mentorów i szkoleniowców mówi wiele ile ta pseudowiedza jest warta. :wink:
Dokładnie. Bo nie należy mylić wydumanych bzdur z wiedzą :)
A żądać za te bzdury zapłaty to juz totalne przegięcie :)

Awatar użytkownika
ninjaproject
Maniak
Maniak

Nieprzeczytany post autor: ninjaproject »

Cblondyn pisze:
27 wrz 2021, 16:11
alinoe pisze:
27 wrz 2021, 15:14
Poza tym poziom mentorów i szkoleniowców mówi wiele ile ta pseudowiedza jest warta. :wink:
Dokładnie. Bo nie należy mylić wydumanych bzdur z wiedzą :)
A żądać za te bzdury zapłaty to juz totalne przegięcie :)
Ja też się z tym zgadzam!
Za wydumane bzdury brać pieniądze, to robią oszuści, w tym też kościoły.
I jeszcze dodam, że krytykować coś nie mając pojęcia o tym, co się krytykuje, jest co najmniej głupie!
Trejder, Mentor/trener, aka. Dadas, fx-technik, obecnie ninjaproject.
Programuję wskaźniki i EA do MetaTrader 4/5.

ODPOWIEDZ