Elite Expert Club

Reklamy oraz linki do ciekawych miejsc w sieci zajmujących się rynkiem Forex.
Awatar użytkownika
Marcel15423
Uczestnik
Uczestnik
Posty: 2
Rejestracja: 09 lip 2021, 21:37

Re: Elite Expert Club

Nieprzeczytany post autor: Marcel15423 »

Zapraszamy na kanał Telegramowy lub serwer Discord - "oCzymNiePowiedzialoCiEEC".

Ujawniamy prawdę i demaskujemy kłamstwa ekipy Elite Expert Club.

Kanał na Telegramie (większość materiałów znajduje się tutaj ze względów bezpieczeństwa):
https://t.me/joinchat/Bgd-v1jY9wxlMTNk

Discord:
https://discord.gg/apudrxeRk4

Pozdrawiamy

PS. Naszym jedynym celem jest doinformowanie ludzi, aby podejmowali bardziej świadome decyzje i nie dawali się nabierać na kłamstwa. Nie stoi za tym nic więcej.

jedenprocent%
Uczestnik
Uczestnik
Posty: 1
Rejestracja: 01 wrz 2021, 15:41

Re: Elite Expert Club

Nieprzeczytany post autor: jedenprocent% »

W lipcu było w EEC trzęsienie ziemi. Okazało się, że EEC to firma , pisząc najdelikatniej jak można, bardzoo... nieetyczna. Strategie autorskie okazują się nie autorskie, dane i programy autorskie okazują się być wytworem innych, a EEC tylko zmienia nazwę, główny prowadzący chwali się, że on jest autorem nie swoich programów itd., itp.
Zrobili nowe forum, na którym mają wszystko pod kontrolą. Totalna cenzura, brak wiadomości prywatnych, ludzie nie wiedzą kto jest kim, regulamin forum jak z obozu sybirackiego. Totalny bajzel, a jednocześnie dużo świeżego narybku, biznes się kręci. Oglądajcie kanały wymienione w poprzednie poście.
Ostatnio zmieniony 02 wrz 2021, 18:10 przez jedenprocent%, łącznie zmieniany 2 razy.

Lopez_2006
Uczestnik
Uczestnik
Posty: 1
Rejestracja: 09 mar 2022, 19:39

Re: Elite Expert Club

Nieprzeczytany post autor: Lopez_2006 »

Witam wszystkich,
chciałbym lekko odgrzać temat mentoringu z Elite Expert Club ponieważ mam kilka świeżych doświadczeń.
Pisząc opinię nie chce obrażać nikogo z EXC, nie jest to też pisanie "na złość" po prostu mam kilka przemyśleń i to wszystko.

Obecnie zaczynam naukę tradingu, od kilku miesięcy czytam, oglądam itp. pewno większość z Was miała tak samo. Kilka miesięcy temu wpadłem po raz pierwszy na reklamę EXC, następnie zapisałem się na bezpłatny webinar - generalnie wszystko wyglądało bardzo profesjonalnie, p. Paweł G. prowadził świetnie całą prezentację, oczywiście następnie wpłaciłem zaliczkę 99 zł na rozmowę i za kilka dni odezwała się do mnie miła pani (ważne nie mentor tylko jakaś pani "współpracowniczka" z EXC), gadka szmatka i na koniec padła suma 5 500 zł za roczny mentoring. Na tym etapie nie miałem świadomości ile może kosztować taka usługa więc mnie lekko przytłoczyło, nie byłem gotowy poświęcić takiej gotówki więc zarzuciłem temat.

W tzw. międzyczasie dużo czytałem, równie dużo wydawałem na kursy, które nic nie wniosły w zakresie mojej wiedzy forex - raczej straciłem kilka tysięcy i doszedłem do punktu kiedy stwierdziłem - albo kupię coś konkretnego i się nauczę albo kończę z forexem.

Całkiem przypadkiem trafiłem ponownie na reklamę webinaru EXC i generalnie się napaliłem, przeglądnąłem chyba wszystkie filmy EXC na youtube i byłem już praktycznie przed kliknięciem "kup" i wydaniem 5 500 zł na roczny mentoring... ale z racji tego że to kupa pieniędzy to postanowiłem jeszcze poprosić przez maila żeby skontaktował się ze mną mentor - konkretnie p. Paweł G. - tak czysto po ludzku chciałem porozmawiać jak działają, czy używają jakiś śmieciowych wskaźników, które tylko mącą w głowie i nic nie dają - ogólnie chciałem potwierdzenia że kupuję kurs taki jaki szukam. I tutaj pierwsze zaskoczenie, wysłałem kilka maili i nic, wysłałem kilka smesów do pani i również nic - więc zaświeciła mi się czerwona lampka, myślę sobie jestem olewany?? z drugiej strony EXC powinno za mną skakać i całować po stopach bo przynoszę im 5 500 zł, ciężko mi było zrozumieć tą sytuację. Na drugi dzień dostałem maila że nie ma możliwości porozmawiania z mentorem, wszystkie pytania musze wysłać drogą mailową. Ta odpowiedź była dla mnie potwierdzeniem że absolutnie nie kupię tego kursu, bo całość mocno śmierdzi i odpuściłem - z drugiej strony zainwestowałem te pieniądze w inny kurs z Asia forex mentor i uważam że to była najlepsza decyzja.

Patrząc na całą historię z EXC wszystko składa się w jedną całość, na samym początku przeglądnąłem wpisy na tym forum i nie wierzyłem że EXC może "coś kombinować" albo nie chciałem wierzyć patrząc na bardzo przekonujące nagrania i webinary. Teraz mogę powiedzieć że co najmniej kilka elementów mogło wzbudzić moje podejrzenie:
1. miałem już do czynienia z kilkoma mentorami w Polsce i zawsze oddzwaniał do mnie właśnie mentor a nie jakaś inna osoba,
2. firma EXC nie ma żadnych obiektywnych komentarzy w necie, wszystkie filmiki gloryfikujące EXC są wyreżyserowane przez EXC i dostępne na ich stronie internetowej i youtube - tutaj powinno się zaświecić czerwone światło przyszłym kupującym usługę,
3. zupełnie nie potrafię wyjaśnić dlaczego mentor nie ma ochoty porozmawiać z przyszłym klientem i to najbardziej mnie zaskoczyło, nie wiem jak mam to odbierać, może mentor boi się trudnych technicznych pytań, chociaż skoro jest mentorem to nie ma żadnych podstaw bać się rozmowy z jakimś podrzędnym amatorem...

Przepraszam za trochę przydługi wywód ale chciałbym żeby przyszli klienci EXC mocno się zastanowili czy chcą wejść we współpracę z tą firmą, bo moim zdaniem nie są to najwyższe standardy, ale mogę się mylić.

Pozdrawiam

Awatar użytkownika
SEROL666
Maniak
Maniak
Posty: 2259
Rejestracja: 13 sty 2009, 00:04

Re: Elite Expert Club

Nieprzeczytany post autor: SEROL666 »

Hej
To że ludzie kuszą się na takie kursiki to się nazywa jak dobrze pamiętam podstawowy błąd atrybucji w psychologii. A my nazywamy ich krótko - naciągacze szkoleniowi. Zawsze się dziwie tym osobą które wyrzuciły grube tysiące na wiedzę dostępną w necie. A ty skoro znasz angielski to masz 10 razy więcej kursów, wiadomości, książek za darmo.
Byłem na stronie Asia F. Mentor i wygląda jak typowa strona naszych kochanych naciągaczy:
- Na dole oczywiśice Affiliate Program
- W necie jest sporo"reklamowej" onaniformacji - oczywiście wszędzie linki afiliacyjne
- o Ezekielu czu wiemy że wychował się w biedzie.... pierdu pierdu... i postawił na FX i powiedział sobie "Jeb.ć Biedę"
- na stronie opowieści ile to można zarobić żadnego linka do stron potwierdzających te wyniki
- zdjątka ze szkoleń - skąd my to znamy - Ezekiel siedzi w dojeb..ej budzie na fotelu króla FX
Sensowna opinia jest tutaj:
https://www.forexpeacearmy.com/forex-re ... er-page=10
Sorry ale nie wygląda to dobrze. Wg opinii sprzedają za kasę darmową wiedzę z netu. Mogę się mylić może mają rozwinięty lepiej program w którym po szkoleniu pomagają początkującemu. Jeśli nie to mają tam program kursu i wszystko można za darmo sobie z neta ściągnąć i dopasować pod swój styl tradingowy.
"If music is dying musicians are killing it" - MP

ODPOWIEDZ