EFFECTIVE EXPERIMENT

Miejsce, gdzie każdy może prowadzić swój własny dziennik gry na FX.
Awatar użytkownika
Janek Trader
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 507
Rejestracja: 03 maja 2006, 15:54

Re: EFFECTIVE EXPERIMENT

Nieprzeczytany post autor: Janek Trader »

EFFECTIVE pisze:
Janek Trader pisze:och,
prawie 100% trafień...
kiedy ruszasz ze szkoleniami ?

Ludzie często do mnie piszą na prive i tyle ile mogę to im pomogę. Z chęcią wymienie uwagi i opinie...

Był tez pewien delikwent, od którego nie chciałem nic mimo, ze mi proponował, to się dogadałem tak, jeśli już to prowizja od zysków. Zdradziłem mu kilka lat doświadczenia przez fona (ze 3 godziny rozmowy) i ślad o nim zaginął więc sory ale nie bawie się w żadne szkolenia bo mam co robić na co dzień. Z chęcią pomoge za free tak jak do tej pory, czy to na prive czy to zwyczajnie w dzienniku.

Więc z łaski swojej wara z takimi postami w moim temacie :) :564:
HE, HE

Powodzonka :564:
Ostatnio zmieniony 24 lut 2014, 17:04 przez Janek Trader, łącznie zmieniany 1 raz.
-------------------------------------------------------------------------------------------------------
Forex - wielka zmanipulowana szulernia

Jakby co, to jestem po spożyciu legalnych napojów........
http://www.youtube.com/watch?v=mOB-LTL4jjg

EFFECTIVE

Re: EFFECTIVE EXPERIMENT

Nieprzeczytany post autor: EFFECTIVE »

Fajnie...

Nie zależy mi na tym abym był wiarygodny dla kogo kolwiek tutaj, to tylko forum..., (a jak nie wiesz o czym jest ten dziennik to przeczytaj pierwszy post...). Mimo to było kilka trajdów które zapodałem właśnie w tym dzienniku przed zamknieciem pozycji, (były to trejdy długoterminowe, którymi się nie param na co dzień ale ciągle ewoluuje więc oczywistym jest, że chcę łapać jak największe ruchy przy jak najmniejszym SL). Dziennik jest dla mnie, zapodaje tutaj wszystkie możliwe kreski i ''jakieś złote myśli gdy najdzie mnie ochota''.

Prowadzenie dziennika daje mi power i motywację więc jeśli chcesz mnie sprowokować to nic nie wskórasz bo zwyczajnie zwisają mi tego typu posty :). Dziennik jest dla mnie, a jak ktoś z niego skorzysta to tym lepiej dla ogółu.

Tymczasem zawijam i bez odbioru.

Awatar użytkownika
tymek1403
Gaduła
Gaduła
Posty: 90
Rejestracja: 16 sie 2013, 00:36

Re: EFFECTIVE EXPERIMENT

Nieprzeczytany post autor: tymek1403 »

Przeglądnąłem sobie właśnie,cały dziennik ze wszystkimi wejściami od początku. Po pierwsze gratulacje naprawdę niektórych zagrań w stylu "czapki z głów" ;) Po drugie wielkie dzięki za pokazywanie,że teoretycznie najbardziej podstawowe zasady gry działają! Chciałbym kiedyś grać tak rozważnie i spokojnie jak Ty.

luxtorpeda

Re: EFFECTIVE EXPERIMENT

Nieprzeczytany post autor: luxtorpeda »

EFFECTIVE pisze:Nie zależy mi na tym abym był wiarygodny dla kogo kolwiek tutaj, to tylko forum...,
Cóż, takie tutaj na forum zwyczaje panują, że każdy musi się tłumaczyć przed wielkim gremium magików rynku i jeszcze cały czas udowadniać, że tłumaczenia są prawdziwe.
tymek1403 pisze:Po drugie wielkie dzięki za pokazywanie,że teoretycznie najbardziej podstawowe zasady gry działają! Chciałbym kiedyś grać tak rozważnie i spokojnie jak Ty.
Gra na rynkach jest tak prosta, że każdy może wygrywać. Nie ma tu żadnej magii, żadnych super technik. Jest tylko jedno - cierpliwość.

MaciejWLKP
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 727
Rejestracja: 07 wrz 2012, 21:01

Re: EFFECTIVE EXPERIMENT

Nieprzeczytany post autor: MaciejWLKP »

Myślę że to się bierze stąd że nie ma konta podłączonego do myfxbook/ff i tyle. Wystarczy spojrzeć jak było z dziennikiem Wuzy- zarabiał to było super a jak tracił to wieszano psy. Pokazywanie samych dobrych trejdów bez strat może budzić podejrzenia ale mi nic nie musisz udowadniać- mam to gdzieś. :)
"Jeśli nie ustalasz celów dla siebie, jesteś skazany na pracowanie przy osiąganiu celów kogoś innego."
"Ci, którzy nie pamiętają przeszłości, są skazani na jej powtarzanie."

EFFECTIVE

Re: EFFECTIVE EXPERIMENT

Nieprzeczytany post autor: EFFECTIVE »

tymek1403 pisze:Przeglądnąłem sobie właśnie,cały dziennik ze wszystkimi wejściami od początku. Po pierwsze gratulacje naprawdę niektórych zagrań w stylu "czapki z głów" ;) Po drugie wielkie dzięki za pokazywanie,że teoretycznie najbardziej podstawowe zasady gry działają! Chciałbym kiedyś grać tak rozważnie i spokojnie jak Ty.
Taka prawda. Duzy monitor (wykresy muszą być dobrze widoczne) + najprostsze formacje/ trendy/ wsparcia/ opory + żelazna dyscyplina i konsekwencja w działaniu, ale mimo wszystko spokojem bym tego nie nazwał. Zawsze towarzyszy mi adrenalina i niepokój, że coś może pójść nie tak. Zawsze też ciężko przeżywam SL. Mimo, ze sposoby na zarobek tak na prawdę nie są żadną filozofią tak psychika to już wyzwanie samo w sobie i nieustanna walka z emocjami.
luxtorpeda pisze:
Gra na rynkach jest tak prosta, że każdy może wygrywać. Nie ma tu żadnej magii, żadnych super technik. Jest tylko jedno - cierpliwość.
Dokładnie, cierpliwość i trzymanie się swojej wizji. Dzisiaj miałem taką na kablu gdy gralem longa ale wyszedłem tuż przed danymi bo się wystraszyłem, ze mi zmienią nastrój na spadkowy i teoretycznie tak się powinno stać po dobrych danych z USA ale kabel i tak zachował się zgodnie z LT i łyknąłem tylko skrawek z zamierzonych 60 pipsów, do których to cena doszla wręcz idealnie (screen).
MaciejWLKP pisze: ale mi nic nie musisz udowadniać- mam to gdzieś. :)
:564:
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

Awatar użytkownika
Pablo90
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1215
Rejestracja: 10 cze 2007, 15:36

Re: EFFECTIVE EXPERIMENT

Nieprzeczytany post autor: Pablo90 »

Kurcze chyba wiem o co chodzi niektórym userom w tym wątku. Skuteczność na poziomie 80% - 90% przy RR > 1 musi dawać bardzo wysoki profit factor (celuje w ok. 10) czyli zarabiasz 10 razy więcej pieniędzy niż tracisz. Gdzie tu miejsce na stres? No i grając tylko 1% kapitału przy takich parametrach systemu i takiej ilości transakcji na dzień dorobiłbyś się fortuny w ciągu kilku miesięcy, a pykasz sobie po 0.5 lota i myślisz, żeby przejść na wyższe interwały. To co napisałem nie ma być złośliwe, ani nie ma na celu nikogo prowokować, po prostu jestem ciekawy.

EFFECTIVE

Re: EFFECTIVE EXPERIMENT

Nieprzeczytany post autor: EFFECTIVE »

Hej, nie mam ostatnio czasu na prowadzenie journala. Zacząłem etat od marca i ciężko z czasem. Od kwietnia cisne tez forex na maxa. Zacząłem od malej sumy ale znacznie zwiekszylem ryzyko i w sumie od 1 kwietnia stuknęło 2000%. Kiedys był omawiany temat ''w ilu zagraniach można dojść do miliona'', wiec próbuje ;) Robie tez standardowo wyplaty raz na tydzień, inaczej nie byl bym sobą, ale cel ten sam i wyplaty nie powinny jakos specjalnie zaważyć na osiągnięciu go.

Pisze bo zauważyłem, że ostatnio strasznie popularne zrobily się te cale piramidki i ze to niby super sposób na szybkie zyski... Nie wiem, wstawiam statement, ze szybkie zyski można tez robic zwyczajnie grając SR / LT i ogólne PA.

pozdrawiam :564:
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

luxtorpeda

Re: EFFECTIVE EXPERIMENT

Nieprzeczytany post autor: luxtorpeda »

Przy 80% skuteczności masz niemal płaską krzywą kapitału. A to pewnie powód:
Averange profit trade: 77.63
Averange loss trade: -72.23
W efekcie albo będziesz stał w miejscu albo zbankrutujesz w końcu.

Wuza
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 988
Rejestracja: 26 kwie 2012, 15:49

Re: EFFECTIVE EXPERIMENT

Nieprzeczytany post autor: Wuza »

luxtorpeda pisze:Przy 80% skuteczności masz niemal płaską krzywą kapitału. A to pewnie powód:
Averange profit trade: 77.63
Averange loss trade: -72.23
W efekcie albo będziesz stał w miejscu albo zbankrutujesz w końcu.
Myślę, że chciałby mieć taką płaską krzywą :) Jeżeli średni zysk/strata jest taka sama a ich stosunek to 4 do 1 to chyba ciężko mówić o staniu w miejscu... Weź pod uwagę ponad 2000 wypłat co widać na statemencie, bez nich pewnie krzywa wyglądałaby lepiej.

ODPOWIEDZ