EFEKT PRZEWAGI KASYNA

Miejsce, gdzie każdy może prowadzić swój własny dziennik gry na FX.
-rookie-
Maniak
Maniak
Posty: 2307
Rejestracja: 13 kwie 2015, 19:00

Re: EFEKT PRZEWAGI KASYNA

Nieprzeczytany post autor: -rookie- »

karus123 pisze: mam nadzieję, że po jakimś czasie znajdzie się kilku chętnych do sprawdzenia siebie w tym stylu. Ja ze swojej strony podzielę się swoimi technikami i zobaczymy co z tego wyjdzie.
Założyłem konto w Tickmill ze 100 PLN, podepne w myfxbook ( bedzie na liscie kont )
fxcash zatwierdził mi konto :P
Na razie nie mam pomysłu na handel i żadnego EA.
Na próbe zobacze co z tego wyjdzie, ale dopiero jak uporam się z obecnymi zadaniami które zacząłem i pisałem u siebie w dzienniku.

karus123
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 76
Rejestracja: 07 lis 2007, 00:32

Re: EFEKT PRZEWAGI KASYNA

Nieprzeczytany post autor: karus123 »

T-REX - w tym biznesie nic nie jest za darmoszkę. Każdy broker żyje głównie ze spredu, pomijając aspekty, że często gra przeciwko swoim klientom ale i tak spred to jego główny zysk. Jest tylko jedno ale. Aby ten spred był przyzwoity broker musi mieć bardzo dużo klientów a ci klienci muszą trzymać u niego kasę i jeszcze tą kasą obracać. Niestety konkurencja jest bardzo duża i jest ciągła rotacja wielu ludzi po kilku stratach daje sobie na luz ale cały czas przychodzą nowi. Niemal wszyscy brokerzy stosują promocje i systemy partnerskie aby cały czas zapewnić sobie dopływ nowych klientów i świeżego kapitału, który zapewni i utrzyma ich zysk ze spredu. Kasa ze spredu w dłuższym terminie jest tak duża, że brokerom opłaca się oddać Partnerowi połowę swojego zysku za wypracowany spred klienta którego przyprowadzi do nich Partner. Partner to taki naganiacz, który ściąga klientów do brokera i dostaje za to od brokera te przykładowe 50% spredu jaki ten klient wykręci. Jednak taki partner nie jest w stanie ściągać nowych ludzi do brokera tak po prostu za nic dlatego partnerowi się opłaca odpalić ze swojej działki nawet 80-90% jako zwrot spredu. Kasa w dłuższym terminie przy większej liczbie klientów jest tak duża, że partner i tak ma na tych pozostałych 10-20% od tego co dostaje od brokera zbiera kokosy praktycznie za free. Serwis z którego korzystam jest takim partnerem, który zawarł umowę z kilkudziesięcioma brokerami i dostaje od nich kasę od każdej zamkniętej pozycji przez każdego klienta który zarejestrował się z ich kodem partnerskim, Z tego co dostaje od tego obrotu 80-90% zwraca graczom a sam ma się bardzo dobrze z tej końcówki. To normalna praktyka i jestem trochę zdziwiony, że jej nie znasz.
Nie chciałem promować brokera. Ale tak dla wyjaśnienia ja gram w roboforex - powód dla mnie najistotniejszy to automatyczne wypłaty w czasie rzeczywistym na skrill (zawsze mnie denerwowało czekanie kilka dni na moją kasę a tu mam w kilka sekund do dyspozycji). Gram na mikro-koncie centowym i przy zmiennym spredzie np. na Edku 1,4 pipsa koszt spredu za pełny standartowy lot czyli 100 lotów mikro wynosi 14$ a ja dostaję za każdy taki zamknięty standardowy lot ok 5,5$ zwrotu. Na innych walutach gdzie spred jest większy ten zwrot będzie odpowiednio wyższy.

Twoje pytanie "gdzie znaleźć broka - Matkę Teresę forexu..." trochę mnie zaskoczyło, byłem pewien, że mechanizm zwrotu spredu jest wszystkim znany. Dlatego podam ci prost przykład jak małym kosztem możesz sam sprawdzić jak to działa i nawet jeśli nadal będziesz grał tak jak do tej pory nic nie zmieniając to na własnej skórze poznasz sposób na dodatkowy zysk.

1) Zakłóż konto na http://fxcash.net?id=freebonus - nie musisz na początku wysyłać dokumentów do weryfikacji konta bo przy małym depo zwrot będzie nie duży i wypłacać ci będą bez tego. przy wyższych zwrotach już trzeba to zrobić.
2) poszukaj ID parnera dla brokera roboforex - możesz wybrać innego - podaję go ze względu na minimalny depozyt 10$ i konta centowe.
3) Załóż konto w roboforex, lub u innego brokera jeśli wybierzesz innego, wpisując przy otwarciu ten ID parnera - tutaj troszkę to potrwa bo trzeba przynajmniej w roboforex wysłać skany dokumentów do weryfikacji zanim ci przyjmą depozyt.
4) zarejestruj konto roboforex w serwisie http://fxcash.net?id=freebonus
i sam zobaczysz jak to działa i jaka jest skala zwrotu.10$ ci w zupełności wystarczy by to sprawdzić bo przy większym depo i większych otwieranych pozycjach zwrot będzie proporcjonalnie większy.
P.S. W którymś z wcześniejszych postów wrzuciłem screny pokazujące gdzie znaleźć ID partnera dla wybranego brokera i jak dodać takie konto.

karus123
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 76
Rejestracja: 07 lis 2007, 00:32

Re: EFEKT PRZEWAGI KASYNA

Nieprzeczytany post autor: karus123 »

FXpleyer - mając depo 25000$ na koncie do gry i grając identycznie jak ja po 18 dniach miałbyś 7500$ zysku a nawet sporo więcej bo ja u siebie depo zwiększam stopniowo a ty od razu od maksa. Więc to zależy dla kogo jaki zysk jest przyzwoity.

A tak obrazowo bo w tej metodzie nie liczy się zysku po 18 czy 30 dniach. Tu jest istotne ile zwrotu spredu jesteś w stanie wypracować w ciągu 1 dnia przy określonym depozycie do gry..
Ja mam trochę wprawy więc gram dosyć agresywnie. Na początek nie każdemu się uda tyle wykręcić by nie przekroczyć rozsądnego ryzyka gry. Teoretyzując jeśli mam depo 12$ i jestem z takiego depo w stanie wypracować dzienny zysk 30c to grając identycznie większym depo wypracuję większy zysk i tak:
depo 12$ - zwrot dzienny 30c
depo 25000$ - zwrot dzienny wyniesie wtedy proporcjonalnie 625,00$

-rookie-
Maniak
Maniak
Posty: 2307
Rejestracja: 13 kwie 2015, 19:00

Re: EFEKT PRZEWAGI KASYNA

Nieprzeczytany post autor: -rookie- »

EURUSD w tickmill wydaje sie najlepszym instrumentem do tego.
Heh, to jaki patent daje 90% skuteczności? :o

Awatar użytkownika
T-REX
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 857
Rejestracja: 23 cze 2010, 23:33

Re: EFEKT PRZEWAGI KASYNA

Nieprzeczytany post autor: T-REX »

karus123 pisze: To normalna praktyka i jestem trochę zdziwiony, że jej nie znasz.
Słyszałem o tym, jest parę osób na forum będących ID brokera ( chyba tak to się nazywa)
Tyle że to o czym mówisz to zwrot 80%z 50%, a to trochę zmienia postać rzeczy, i nie jestem pewien jak zadziałała by opisana przeze mnie metoda z hedgingiem, a na pewno była by bardziej skomplikowana. Ten cały ID może skupiać się de facto na łapaniu nowych klientów, i w przeciwieństwie do ciebie nie ryzykować własnych pieniędzy. Ty natomiast jesteś sam sobie klientem, i musisz uważać żeby winien i ma po stronie klienta było na plus, inaczej dokładasz do interesu. Więc ryzyko istnieje, ale koniec końców lepiej mieć te 40% spreadu z powrotem niż go nie mieć. Dla mnie najbardziej ciekawe jest jak to zbalansować, chodź i sama metoda handlu też może być intrygująca. Będę zaglądał, tylko nie rozmieniaj się na drobne, w kłótniach z Blondynką :mrgreen:. Choć akurat ten facet IMHO trochę zna się na rzeczy :p .

:564: działaj, działaj!!!
Prawdziwa głupota zawsze pokona sztuczną inteligencję

karus123
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 76
Rejestracja: 07 lis 2007, 00:32

Re: EFEKT PRZEWAGI KASYNA

Nieprzeczytany post autor: karus123 »

Cblondyn - widzę, że nie tylko wyobraźnia cię zawodzi ale pamięć i umiejętność kojarzenia faktów i wyciągania prawidłowych wniosków bardzo mocno szwankują. Napisałem bardzo wyraźnie, że gram ze SL 25% i TP 1% tak specjalnie dla ciebie obrazowo to wygląda tak SL 25 pipsów TP 1 pips lub SL 50 pipsów TP 2 pipsy albo SL 100 pipsów TP 4 pipsy itp. Sam rozkład prawdopodobieństwa daje tu skuteczność 96% oczywiście tą skuteczność zmniejsza spred ale wystarczy wchodzić tylko w strefach gdzie występuje reakcja by tą skuteczność zwiększyć na tyle by wyeliminować wpływ spredu i uzyskać ją powyżej 90% nawet uwzględniając spred.
Co do pamięci przeczytaj sobie wszystkie moje wypowiedzi zanim coś napiszesz bo ja osobiście nigdzie nie pisałem, że AT to szit. Ale może to nie pamięć tylko kumulacja braku wyobraźni, logicznego myślenia i kojarzenia twardych faktów generuje u ciebie jakieś wizje odbiegające od rzeczywistości i realiów bo nie widzę innego wytłumaczenia. Napisałem ci już kilka razy. Nie wychylaj się i nie komentuj tylko obserwuj zanim nie zrozumiesz. Ale jeśli chcesz koniecznie wyjść przed publiką na głupka to proszę bardzo. Ja mam wręcz fotograficzną pamięć do tego co sam pisałem miesiąc wcześniej i do tego co pisali inni. Więc bądź pewny, że wypunktuję cię na każdej próbie podawania nieprawdziwych faktów , odnoszenia się do nieistniejących wypowiedzi lub błędnego wyciągania wniosków. Ludzie nie są głupi a historia wypowiedzi jest dla każdego otwarta i można sobie sprawdzić kto wypowiada się spójnie logicznie a kto przekręca fakty, manipuluje itd.Uwierz mi, że ja na pewno nie odpuszczę, bo nie znoszę forumowych troli, którzy istnieją tylko po to by anonimowo zabłysnąć rzekomą inteligencją, której im brakuje. Prosiłem cię grzecznie ale nie pomogło. Więc teraz jeśli masz zamiar coś napisać przeczytaj to przedtem kilka razy zanim opublikujesz bo ja na pewno przyłożę się do twojej wypowiedzi rzetelnie.

karus123
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 76
Rejestracja: 07 lis 2007, 00:32

Re: EFEKT PRZEWAGI KASYNA

Nieprzeczytany post autor: karus123 »

T-REX - bądźmy realistami, nie uzyskasz więcej zwrotu niż w okolicy 40% spredu bo żaden broker więcej nie odda. Ale to w zupełności wystarcza bo efekt jest po dłuższym czasie. Jeśli np grasz cały czas stałą pozycją 1 lot i w ciągu roku zrobisz 2000 transakcji i z każdej dostaniesz zwrot ok 0,5 pipsa to tak jakby do twojej historii gry ktoś bonusowo dołożył jedno wygrane wejście jednym lotem z TP 1000 pipsów. Co do blondynki to ja go nie zaczepiam i mu nie przeszkadzam więc jeśli chcesz mieć czysty i przejrzysty wątek to poproś jego o wstrzymanie. Ja na pewno pierwszy nie zacznę.

playazzz
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 67
Rejestracja: 02 maja 2013, 13:20

Re: EFEKT PRZEWAGI KASYNA

Nieprzeczytany post autor: playazzz »

karus123 pisze: depo 12$ - zwrot dzienny 30c
depo 25000$ - zwrot dzienny wyniesie wtedy proporcjonalnie 625,00$
Czyli można powiedzieć że wynalazłeś finansowe perpetum mobile. Możesz jeszcze opisać jak mając na koncie $12 otwierasz standardowego lota?

karus123
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 76
Rejestracja: 07 lis 2007, 00:32

Re: EFEKT PRZEWAGI KASYNA

Nieprzeczytany post autor: karus123 »

playazzz - przy depo 12$ niestety nie otworzysz standardowego lota w 1 zleceniu ale zawsze można to zrobić otwierając 100 razy po 0,01 lota. Zwrot spredu jest liczony nawet od pozycji 0,01 lota z dokładnością do 4 miejsc po przecinku

FXpleyer

Re: EFEKT PRZEWAGI KASYNA

Nieprzeczytany post autor: FXpleyer »

Trzeba przyznać że to naprawde dobry i prosty sposób na zwrot części kosztów lub nawet na zarabianie , brawo ty :D testuje coś podobnego tyle że z dodatnimi pkt swap mysle że połączę to z twoja strategią .

ODPOWIEDZ