EFEKT PRZEWAGI KASYNA

Miejsce, gdzie każdy może prowadzić swój własny dziennik gry na FX.
Awatar użytkownika
raposo
Moderator
Moderator
Posty: 9995
Rejestracja: 22 wrz 2006, 22:10

Re: EFEKT PRZEWAGI KASYNA

Nieprzeczytany post autor: raposo »

Z tym dojeniem to troszkę pojechałeś... ;) W przypadku Dukascopy wysokość rabatu oraz czas jego trwania są z góry narzucone przez brokera (maksimum wynosi właśnie 20% i 1 miesiąc). Żaden partner Dukascopy nie może oferować nic ponadto, ani dłużej. Jeśli tak się stanie, a broker się o tym dowie, to automatycznie wypowie mu umowę (i może dlatego na fxcash go nie ma na liście). Ale tak, bonusy są tam odnawialne i można z nich korzystać cały czas. I tak, nie jest to żadna nowość na rynku.

W przypadku Roboforex mówimy o Cyprze - dziwne, że oferują bonusy, bo CySEC tego zabronił już rok temu, a na stronie nic nie widzę na ten temat. Może już coś się zmieniło?

Tak czy inaczej, Forex Club działa na podobnej zasadzie, jednak oferuje zwroty wewnątrz brokera, czyli z góry otrzymuje się niższą prowizję na stałe. Niezależnie od tego czy partner zwinie interes, czy nie. Warunki są jasno przedstawione. Nikt nic nie ukrywa. No ale to tylko w ramach sprostowania tego "dojenia" ;). Kończę off-topic.

Edit:
Sprawdziłem.
Roboforex pod jurysdykcją cypryjską nie oferuje żadnych bonusów - http://www.roboforex.pl
Mają je tylko na stronie pod regulacjami IFSC (Belize) - http://www.roboforex.com
ForexClub.pl
- Forex Club Tools
- Program Podatek 7.0
- RABATY PROWIZJI
| IC Markets (-21%) | Tickmill (-10%) | XTB (Pakiet książek) | Dukascopy (narzędzia do JForex) | LMAX (-20%) | FxPro (do -15%)

Zapraszamy do kontaktu

unruhe
Gaduła
Gaduła
Posty: 280
Rejestracja: 12 lip 2017, 16:47

Re: EFEKT PRZEWAGI KASYNA

Nieprzeczytany post autor: unruhe »

zaba123 pisze: Karus dokładnie to opisywał. Jeśli zarejestrujesz się z jakiegoś linku z taką niby promocją to owszem dostaniesz ją ale to konto zostanie od razu podpięte pod jego ib i do końca życia będzie z ciebie doił kasę za każdy obrót na tym koncie otrzymując zwrot od wszystkiego co otworzysz. Ty dostaniesz 20% od depozytu raz i nic więcej a on zgarnie twój zwrot za to i skorzysta dużo bardziej.
No a jak się zarejestrujecie na fxcash z tego reflinka co go karus123 vel zaba123 tak chętnie podaje, to 10% od Waszego zwrotu spreadu, będzie wpadać do kieszeni karusa,do końca życia.
To tak apropo ''dojenia'' :)

Forex-trader
Gaduła
Gaduła
Posty: 187
Rejestracja: 13 lis 2017, 10:24

Re: EFEKT PRZEWAGI KASYNA

Nieprzeczytany post autor: Forex-trader »

ha ha ha
ja to tak sobie mysle ze ten zaba123 to karus123. cos lubia te wyliczanki w nickach. i teraz zaba vel karus tu chce wszystkich doic bo rzuca tymi reflinkiem i zapomnial powiedziec ze cos z tego bedzie mial... tylko czemu pisze o sobie w trzeciej osobie????

z reszta watpie zeby fxcash dzialal charytatywnie :lol: a jeszcze przeciez dzieli sie ze swoimi 'partnerami'. no pieknie a mial byc jurnal a nie reklama :lol:

a te bonusy w roboforeks to sa ale jak zalozysz sobie konto pod regulacja z belize. na stronie pl ich nie widac - to juz wole na biedne dzieci dac niz do belize kase wplacac :564:

Awatar użytkownika
freakout
Maniak
Maniak
Posty: 2120
Rejestracja: 23 mar 2011, 13:35

Re: EFEKT PRZEWAGI KASYNA

Nieprzeczytany post autor: freakout »

Forex-trader pisze:ha ha ha
ja to tak sobie mysle ze ten zaba123 to karus123. cos lubia te wyliczanki w nickach. i teraz zaba vel karus tu chce wszystkich doic bo rzuca tymi reflinkiem i zapomnial powiedziec ze cos z tego bedzie mial... tylko czemu pisze o sobie w trzeciej osobie????

z reszta watpie zeby fxcash dzialal charytatywnie :lol: a jeszcze przeciez dzieli sie ze swoimi 'partnerami'. no pieknie a mial byc jurnal a nie reklama :lol:

a te bonusy w roboforeks to sa ale jak zalozysz sobie konto pod regulacja z belize. na stronie pl ich nie widac - to juz wole na biedne dzieci dac niz do belize kase wplacac :564:
bo to on :) "Rejestracja:pt 16-02-2018, 11:52"

-rookie-
Maniak
Maniak
Posty: 2307
Rejestracja: 13 kwie 2015, 19:00

Re: EFEKT PRZEWAGI KASYNA

Nieprzeczytany post autor: -rookie- »

To moja wina, pociągnąłem temat FreeWay w tym wątku i teraz wyszło nieporozumienie.

jackub

Re: EFEKT PRZEWAGI KASYNA

Nieprzeczytany post autor: jackub »

-rookie- pisze:To moja wina, pociągnąłem temat FreeWay w tym wątku i teraz wyszło nieporozumienie.
Rookie, to nie jest twoja wina, nie ty odpowiadasz za zachowania INNYCH LUDZI...

-rookie-
Maniak
Maniak
Posty: 2307
Rejestracja: 13 kwie 2015, 19:00

Re: EFEKT PRZEWAGI KASYNA

Nieprzeczytany post autor: -rookie- »

karus zgłoś potem te ostatnie posty do usunięcia i będzie po sprawie. Kurde, szkoda że dostałeś bana ale należało Ci się troche.
:564:

FreeWay

Re: EFEKT PRZEWAGI KASYNA

Nieprzeczytany post autor: FreeWay »

-rookie- pisze:To moja wina, pociągnąłem temat FreeWay w tym wątku i teraz wyszło nieporozumienie.
Wyszły nie do końca bezinteresowne intencje autora , a jak napisałem że można to samo osiągnąć trochę inaczej to się oburzył bo to bez zysku dla niego. Zresztą CBblondyn wyjaśnił mu dokładnie że końcowy wynik kosztów transakcyjnych z tym jego zwrotem spredu ma większy niż inni bez tego :wink: u tańszych brokerów

-rookie-
Maniak
Maniak
Posty: 2307
Rejestracja: 13 kwie 2015, 19:00

Re: EFEKT PRZEWAGI KASYNA

Nieprzeczytany post autor: -rookie- »

Jak karus123 zostanie odbanowany to najwyżej posprząta ale napisze tutaj ten post teraz :p Skoro fxcash ma z tego zysk tak jak opisał wcześniej karus i nawet mały procent ich zadowala ale to jest biznes na lata bo klienci będą grać przez nich, to na jakiej zasadzie w takim razie ma zysk Dukascopy z tego że zrobie ten wymagany obrót np 29 mln przy depo 1000 PLN i potem dostane dodatkowe 1000 PLN które mogę wypłacić, już nie mówiąc o większych kwotach. Tak patrze, to fxcash ma limity, głównie rozliczany jest forex, czyli waluty, a w Dukascopy wszystko jest uwzględniane w obrocie, każdy instrument ma wpływ na wynik jaki zrobiłem. To w ogole kalkuluje się Dukascopy i jak czy to jest bonus żeby ściągnąć klientów?

Caldeborn
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 839
Rejestracja: 10 lis 2015, 17:44

Re: EFEKT PRZEWAGI KASYNA

Nieprzeczytany post autor: Caldeborn »

Jak masz depozyt $10 000.00 to musisz zrobic w ciagu roku 1000 operacji po 1M. Jak zarobisz $36 000.00 na prowizje to wyplacisz bonus i swoj depozyt(to jakies 360% zysku od Twojego depozytu) a jak nie to Dukascopy ma zysk. Proste?

ODPOWIEDZ