EFEKT PRZEWAGI KASYNA

Miejsce, gdzie każdy może prowadzić swój własny dziennik gry na FX.
karus123
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 76
Rejestracja: 07 lis 2007, 00:32

Re: EFEKT PRZEWAGI KASYNA

Nieprzeczytany post autor: karus123 »

domeks pisze:https://fxcash.net/?id=X74227 Dostane zwrot prowizji tylko jak otworze nowe konto u brokera poprzez ta stronke?Juz otwartego nie da sie powiazac?
Raczej nowe konto większość tego wymaga. Ale to raczej nie problem bo otworzysz nowe konto i większość brokerów umożliwia bez-prowizyjny transfer ze starego konta na nowe. A u brokera możesz mieć kilka kont.

Ja np nie zakładam nowych kont przez linki ze strony https://fxcash.net/?id=X74227 tylko wchodzę tam klikam na brokera u którego chcę założyć konto i na górze strony widzę ID partnera jaki muszę wpisać otwierając nowe konto u wybranego brokera by potem móc go podpiąć pod zwrot. Wchodzę na stronę brokera zakładam konto wpisując ten kod.

ALE TO NIE WSZYSTKO!!!

Po założeniu konta trzeba je koniecznie ręcznie dodać do listy kont podpiętych pod zwrot na stronce https://fxcash.net/?id=X74227 i dopiero jak napis przy tym dodanym koncie zmieni się na zielony accepted mamy wszystko dopięte.

Na obrazkach w załącznikach masz wszystko.
Proponuję robić to dokładnie tak jak opisałem powyżej i jak jest na obrazkach.

rookie -niemal każde konto jest powiązane i na pewno broker nie będzie ci robił poślizgów na twoim pojedynczym koncie. To co broker oddaje w formie zwrotu spredu to doskonale wykalkulowana stawka na reklamę i ściąganie nowych klientów by cały czas był obrót. Jeśli ty sam nie skorzystasz z takiego zwrotu to na 99% twoją kasę zgarnie ktoś inny. Na pewno słyszałeś o IB-ekach - to ludzie którzy podpisują z brokerem umowy partnerskie i potem szukają klientów dla takiego brokera i za to zgarniają cały zwrot spredu a do ciebie nic nie trafi. Serwis https://fxcash.net/?id=X74227 to też taki IB-ek ale na tyle potężny i posiadający tak dużo klientów, że opłaca im się oddać 90% tego zwrotu klientom i tak z tych 10% mają kokosy bo nadrabia ilość i pewność, że klient nie odejdzie. Zwykły szeregowy IB-ek jest w stanie uzbierać kilku do kilkudziesięciu klientów ale oni nawet nie wiedzą, że on na nich zarabia dlatego nie jest w stanie ich utrzymać do końca bo wystarczy jak któryś z klientów zmieni brokera lub konto i już mu wypada. Serwis taki jak https://fxcash.net/?id=X74227 jak złapie klienta to ma go do końca życia bo ktoś kto dorabia na spredzie nawet jak zmieni brokera lub konto to to nowe też podepnie pod zwrot bo mu się opłaca. Dlatego oni wolą oddać 90% bo mają pewność że im będzie wpadać te 10 % przez długie lata i gość przynoszący dochód nie zniknie nagle po miesiącu. Kalkulacja jest prosta jeśli zabierasz klientowi cały jego zwrot i zniknie ci on po miesiącu to zarobisz tylko za miesiąc. Jak oddasz mu 90% to on po miesiącu nie zniknie a po roku odda ci 120% tego co byś miał z tego miesiąca i nadal będzie oddawał 10%.

Tych drobnych IB-eków jest taka masa, że jeśli nie podepniesz swojego zwrotu i z niego nie korzystasz to na 90% ktoś go zgarnia i zarabia na tobie. Wystarczy jeśli zarejestrujesz konto u brokera z jakiegoś portalu a nawet jak zrobisz to z ich strony to i tak ci przypisze ten zwrot do jakiegoś IB.

Reasumująć jeśli sam nie korzystasz ze zwrotu to napełniasz komuś kieszenie. A brokerowi wisi komu to oddaje bo ma to wkalkulowane.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

-rookie-
Maniak
Maniak
Posty: 2307
Rejestracja: 13 kwie 2015, 19:00

Re: EFEKT PRZEWAGI KASYNA

Nieprzeczytany post autor: -rookie- »

Tutaj napisze bo tam jest wielkie oburzenie. Dobrze analizujesz, rozszyfrowywałeś gre spontfx. Myślisz że on najpierw szuka miejsca gdzie będzie wychodził z trejdu żeby znaleźć miejsce do otwarcie pozycji? Nie szuka idealnego wejścia tylko planuje najpierw gdzie ewentualnie będzie musiał ciąć state albo gdzie będzie dokładał po stochasticu? Obecnie skupiam się na wejściu bardzo ale tak teraz się zastanawiam, a jakby odwrócić myślenie... W sensie spontfx nie patrzy na czy stoch jest już na 20 i pojawiła się świeca w kierunku wejścia tylko wychodzi dalej w myśleniu i szuka gdzie te punkty mogą się pojawić, żeby wiedzieć gdzie teoretycznie teraz będzie otwierał pozycje i w ten sposób kalkuluje ryzyko. Coś w tym stylu. Jakie masz podejście do tego?
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

FreeWay

Re: EFEKT PRZEWAGI KASYNA

Nieprzeczytany post autor: FreeWay »

Cześć , po przeczytaniu tego jurnala nasuwa mi się kilka wniosków , jesli ta strategia jest zyskowna to czy nie korzystniej było by zastosować w niej bonus tego brokera https://www.dukascopy.com/swiss/english ... y-program/ połonczony z prowizją ForexClub Dukascopy (-20%) spredy podobne jak w Tickmil więcej na temat tego bonusu pod tym linkiem dukascopy-ecn-t7793-3480.html bo sam miałem co do niego kilka pytań strona 349 . Co do ostatnich postow to nawet jesli osoba o której mowa podzieliła by się swoją strategiom to i tak nikt nie będzie w stanie jej tak efektywnie wykorzystać jak jej właściciel

-rookie-
Maniak
Maniak
Posty: 2307
Rejestracja: 13 kwie 2015, 19:00

Re: EFEKT PRZEWAGI KASYNA

Nieprzeczytany post autor: -rookie- »

FreeWay pisze:Cześć , po przeczytaniu tego jurnala nasuwa mi się kilka wniosków , jesli ta strategia jest zyskowna to czy nie korzystniej było by zastosować w niej bonus tego brokera https://www.dukascopy.com/swiss/english ... y-program/ połonczony z prowizją ForexClub Dukascopy (-20%) spredy podobne jak w Tickmil więcej na temat tego bonusu pod tym linkiem dukascopy-ecn-t7793-3480.html bo sam miałem co do niego kilka pytań strona 349 .
Jak zrobisz wymagany obór wtedy ten bonus możesz wypłacić? Jeśli wpłaciłem 10k, po uruchomieniu bonusu mam 20k na equity od razu mam dostęp do tych pieniędzy tylko na razie w formie bonusu, ale po wykręceniu obrotu te pieniądze będą moje i będę mógł je wypłacić? Jeśli tak to byłoby to troche podobne do tego co dostaje się na fxcash, dostajesz dodatkowe środki za zrobienie obrotu, tyle że w fxcash nie masz ograniczenia czasu, ewentualnie masz ograniczenia związane z kontem u brokera, np nie dostaniesz rozliczenia za DAX, rope, tylko za waluty albo transakcje poniżej 5 pips nie są rozliczane. Więc jakieś wymagania trzeba spełniać ale nie ma ograniczenia czasu i wyrobienia obrotu żeby te dodatkowe pieniądze dostać. Ale jeśli dostawałoby się te 100%... :think:

Awatar użytkownika
raposo
Moderator
Moderator
Posty: 9995
Rejestracja: 22 wrz 2006, 22:10

Re: EFEKT PRZEWAGI KASYNA

Nieprzeczytany post autor: raposo »

No nie, trochę inaczej ;). Na fxcash dostajesz zwrot, w Dukascopy bonus dają do konta od razu i możesz go wykorzystać do handlu, czyli jest to od razu forma zwiększenia lewarowania.
ForexClub.pl
- Forex Club Tools
- Program Podatek 7.0
- RABATY PROWIZJI
| IC Markets (-21%) | Tickmill (-10%) | XTB (Pakiet książek) | Dukascopy (narzędzia do JForex) | LMAX (-20%) | FxPro (do -15%)

Zapraszamy do kontaktu

-rookie-
Maniak
Maniak
Posty: 2307
Rejestracja: 13 kwie 2015, 19:00

Re: EFEKT PRZEWAGI KASYNA

Nieprzeczytany post autor: -rookie- »

raposo pisze:No nie, trochę inaczej ;). Na fxcash dostajesz zwrot, w Dukascopy bonus dają do konta od razu i możesz go wykorzystać do handlu, czyli jest to od razu forma zwiększenia lewarowania.
Ale potem ten bonus staje się środkami na koncie i możesz je wypłacić...?

Awatar użytkownika
raposo
Moderator
Moderator
Posty: 9995
Rejestracja: 22 wrz 2006, 22:10

Re: EFEKT PRZEWAGI KASYNA

Nieprzeczytany post autor: raposo »

Tak, po wypracowaniu odpowiedniego obrotu stają się Twoje.
ForexClub.pl
- Forex Club Tools
- Program Podatek 7.0
- RABATY PROWIZJI
| IC Markets (-21%) | Tickmill (-10%) | XTB (Pakiet książek) | Dukascopy (narzędzia do JForex) | LMAX (-20%) | FxPro (do -15%)

Zapraszamy do kontaktu

-rookie-
Maniak
Maniak
Posty: 2307
Rejestracja: 13 kwie 2015, 19:00

Re: EFEKT PRZEWAGI KASYNA

Nieprzeczytany post autor: -rookie- »

raposo pisze:Tak, po wypracowaniu odpowiedniego obrotu stają się Twoje.
W takim razie jest to podobne do fxcash, tyle że tutaj masz zrobić ustalony obrót w wyznaczonym czasie żeby dostać "zwrot".
Ostatnio zmieniony 15 lut 2018, 05:00 przez -rookie-, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
raposo
Moderator
Moderator
Posty: 9995
Rejestracja: 22 wrz 2006, 22:10

Re: EFEKT PRZEWAGI KASYNA

Nieprzeczytany post autor: raposo »

No raczej nie, bo w fxcash dostajesz kasę za wypracowany obrót raz na miesiąc bodajże i to w formie zwrotu, który nie trafia bezpośrednio na konto brokerskie. A w Dukascopy dostajesz od razu 100% od wpłaconego depozytu i mozesz z tego cały czas korzystać. Ale nie zasmiecajmy journala więc jak masz watpliwości to pisz na PW.
ForexClub.pl
- Forex Club Tools
- Program Podatek 7.0
- RABATY PROWIZJI
| IC Markets (-21%) | Tickmill (-10%) | XTB (Pakiet książek) | Dukascopy (narzędzia do JForex) | LMAX (-20%) | FxPro (do -15%)

Zapraszamy do kontaktu

zaba123
Uczestnik
Uczestnik
Posty: 2
Rejestracja: 16 lut 2018, 11:52

Re: EFEKT PRZEWAGI KASYNA

Nieprzeczytany post autor: zaba123 »

FreeWay pisze:Cześć , po przeczytaniu tego jurnala nasuwa mi się kilka wniosków , jesli ta strategia jest zyskowna to czy nie korzystniej było by zastosować w niej bonus tego brokera https://www.dukascopy.com/swiss/english ... y-program/ połonczony z prowizją ForexClub Dukascopy (-20%) spredy podobne jak w Tickmil więcej na temat tego bonusu pod tym linkiem dukascopy-ecn-t7793-3480.html bo sam miałem co do niego kilka pytań strona 349 . Co do ostatnich postow to nawet jesli osoba o której mowa podzieliła by się swoją strategiom to i tak nikt nie będzie w stanie jej tak efektywnie wykorzystać jak jej właściciel
Chyba nie przeczytałeś tego dziennika dokładnie i wprowadzasz ludzi w błąd.
Nie wiem czy celowo czy z premedytacją bo coś za dużo linków w twoim podpisie.

Karus dokładnie to opisywał. Jeśli zarejestrujesz się z jakiegoś linku z taką niby promocją to owszem dostaniesz ją ale to konto zostanie od razu podpięte pod jego ib i do końca życia będzie z ciebie doił kasę za każdy obrót na tym koncie otrzymując zwrot od wszystkiego co otworzysz. Ty dostaniesz 20% od depozytu raz i nic więcej a on zgarnie twój zwrot za to i skorzysta dużo bardziej.

Najśmieszniejsze jest to, że taki dodatkowy bonus możesz dostać bez niczego u brokera np. roboforex daje od 20-50%, instaforex od 30% w górę itd. i też po wypracowaniu obrotu ten bonus jest twój. Ale on nie ma nic do rzeczy jeśli chodzi o zwroty ze strony https://fxcash.net/?id=X74227 bo za obrót zrobiony kasą z takiego bonusu też dostajesz zwrot niezależnie od tego co musisz obrócić u brokera.

ODPOWIEDZ