EA wspomagający manualny trading

O jezykach programowania w platformach i nie tylko.
grzesq
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 30
Rejestracja: 10 lip 2009, 16:57

Re: EA wspomagający manualny trading

Nieprzeczytany post autor: grzesq »

Zakładam że podana kwota jest to nic innego jak zasłona dymna, która pozwoli "przyjacielowi sympatycznemu" wrócić na z góry upatrzone pozycje z wysokości których wyjaśni nam "ynteigentom" i zmanierowanym amatorom programowania ze to wszystko na co zasługujemy i niczego nie rozumiemy.

Bez kozery przebijam stawkę do 55 zl - Miej odrobinę godności człowieku i szanuj innych

motherathor
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 24
Rejestracja: 05 kwie 2018, 18:36

Re: EA wspomagający manualny trading

Nieprzeczytany post autor: motherathor »

Mustafa pisze:
motherathor pisze:
Mustafa pisze:Potrzebujesz pomocy dobrze, mam mądrą propozycję. Zrobię dla ciebie ten 'automat' a ty będziesz miał okazję zrobić coś pożytecznego. Za zrobienie tego EA przelejesz 500zł na chore dzieci wysyłasz mi potwierdzenie przelewu, ja to sprawdzam i najpóźniej następnego dnia dostaniesz to na czym ci tak bardzo zależy.
zaczyna mi wracać wiara w ludzi. To jest dobry układ, natomiast kwota jest mocno przesadzona. Proponuję 50 zł.
Zachowaj odrobinę godności inteligencie, zrób coś pożytecznego pasożycie.
Rozpoczęliśmy rozmowę, która w końcu zaczęła przybierać normalny tor. Pomyślałem sobie, że wreszcie jeden jedyny mądry post, wnoszący coś do tematu - bo to akurat była prawda.

Przypomnę Ci przyjacielu co oznacza słowo kompromis - otóż kompromis to stan, w którym obie strony znajdują zadowalające rozwiązanie. Dałeś zaporową stawkę - za tyle kupowałem dość skomplikowane automaty, a nie takie automaciki jak ten - więc ja zaproponowałem swoją stawkę. Zamiast szukać rozwiązania wolałeś uciąć dalszą rozmowę, próbując mnie obrazić. Rozumiem. Nie mam pretensji. Nie musimy szukać dalszego porozumienia.

Teraz masz dwie opcje do wyboru - zaproponowałeś świetną akcję z tym przelewem dla dzieci i teraz albo dzieci dostaną te 50 zł albo dostaną zero. Z którą opcją będziesz się lepiej czuł? Teraz wszystko w Twoich rękach. więc zrobisz coś pożytecznego, o czym sam pisałeś? Bo ja chętnie.

Na posty pozostałych pozwól, że nie odpowiem - pojawił się jeden mądry post więc na niego odpisuję - reszta nie warta czasu.

LowcaG
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1068
Rejestracja: 05 paź 2007, 15:39

Re: EA wspomagający manualny trading

Nieprzeczytany post autor: LowcaG »

motherathor pisze: Teraz masz dwie opcje do wyboru - zaproponowałeś świetną akcję z tym przelewem dla dzieci i teraz albo dzieci dostaną te 50 zł albo dostaną zero. Z którą opcją będziesz się lepiej czuł? Teraz wszystko w Twoich rękach. więc zrobisz coś pożytecznego, o czym sam pisałeś? Bo ja chętnie.
Ująłeś mnie tą troską o dzieci, tak więc, aby dzieci nie były stratne. Mam też propozycję.
@Mustafa, jeżeli napiszesz dla mnie ten wskaźnik, na wyłączność, tylko dla mnie i nikogo innego, to przekażę na jakiś cel charytatywny 60 zł :)

Tak więc zdejmuję to brzemię z Ciebie ;) , dzieci na pewno nie dostaną zero(tego jestem już pewien), bo ktoś znów tanie chwyty stosuje.

Nendo

Re: EA wspomagający manualny trading

Nieprzeczytany post autor: Nendo »

motherathor

jesteś jednak zwykłym idiotą, przez chwilę miałem nadzieję że nie ale każdy kolejny twój ruch mnie o tym upewnia. Jesteś przemądrzałym, zadufanym w sobie człowieczkiem, pełnym pogardy dla ludzi myślących inaczej czy funkcjonujących inaczej niż ty ...

LowcaG
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1068
Rejestracja: 05 paź 2007, 15:39

Re: EA wspomagający manualny trading

Nieprzeczytany post autor: LowcaG »

LowcaG pisze: Ująłeś mnie tą troską o dzieci, tak więc, aby dzieci nie były stratne. Mam też propozycję.
@Mustafa, jeżeli napiszesz dla mnie ten wskaźnik, na wyłączność, tylko dla mnie i nikogo innego, to przekażę na jakiś cel charytatywny 60 zł :)
W sumie skupiając się tak na dzieciach zapomniałem o minimalnym szacunku dla czasu @Mustafy, zmieniam cenę na 100 zł.
No ale mi tam na, choć na pewno użytecznym, programie nie zależy, może tym którym zależy przebiją mnie ;)
No i dzieciom pomogą a to chyba szczytny cel.

motherathor
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 24
Rejestracja: 05 kwie 2018, 18:36

Re: EA wspomagający manualny trading

Nieprzeczytany post autor: motherathor »

LowcaG pisze:
motherathor pisze: Teraz masz dwie opcje do wyboru - zaproponowałeś świetną akcję z tym przelewem dla dzieci i teraz albo dzieci dostaną te 50 zł albo dostaną zero. Z którą opcją będziesz się lepiej czuł? Teraz wszystko w Twoich rękach. więc zrobisz coś pożytecznego, o czym sam pisałeś? Bo ja chętnie.
Ująłeś mnie tą troską o dzieci, tak więc, aby dzieci nie były stratne. Mam też propozycję.
@Mustafa, jeżeli napiszesz dla mnie ten wskaźnik, na wyłączność, tylko dla mnie i nikogo innego, to przekażę na jakiś cel charytatywny 60 zł :)

Tak więc zdejmuję to brzemię z Ciebie ;) , dzieci na pewno nie dostaną zero(tego jestem już pewien), bo ktoś znów tanie chwyty stosuje.
no to z kolei zgodnie z Twoją ideologią z pierwszych postów, w których wspominałeś że masz nadzieję, że kiedy już zakupię automat to się nim podzielę - więc rozumiem, że sam swoim słowom również nie będzie zaprzeczał i zrobisz to samo :) sprawdzimy czy tylko tak do innych piszesz czy sam również jesteś na to gotowy :)
LowcaG pisze: Zawsze ktoś się jednak może znaleźć i zrobi Ci to odpłatnie (lub nie), nawet jak odpłatnie to mam nadzieję, że udostępnisz za darmo. Na pewno wielu ludziom to pomoże

LowcaG
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1068
Rejestracja: 05 paź 2007, 15:39

Re: EA wspomagający manualny trading

Nieprzeczytany post autor: LowcaG »

motherathor pisze:
no to z kolei zgodnie z Twoją ideologią z pierwszych postów, w których wspominałeś że masz nadzieję, że kiedy już zakupię automat to się nim podzielę - więc rozumiem, że sam swoim słowom również nie będzie zaprzeczał i zrobisz to samo :) sprawdzimy czy tylko tak do innych piszesz czy sam również jesteś na to gotowy :)
Ależ nie czytałeś mnie uważnie, to nie jest moja jakaś ideologia, tylko to było nawiązanie, do Twojej wypowiedzi.
No i mówiłem Ci, że tandetne teksty na mnie nie działają.

A co zrobię?
A no, nie podzielę się, ja chciałem tylko pomóc dzieciom, gdzie z sytuacji gdzie ktoś chciał napisać za darmo, Ty byś dał na dzieci i dostał to co chciałeś, chciałeś dokonać prymitywnego szantażu emocjonalnego, "zrób to za darmochę, bo dzieci nie dostaną nic)".
Mogę być trochę egoistą? mam prawo? ;)

motherathor
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 24
Rejestracja: 05 kwie 2018, 18:36

Re: EA wspomagający manualny trading

Nieprzeczytany post autor: motherathor »

jakoś mnie to nie dziwi, że się nie podzielisz. łatwo od kogoś wymagać ale widać samemu już ciężko coś spełnić :) droczyłem się tylko żeby się upewnić, żebyś sam to przyznał - no i się upewniłem.

wątek prowadzę już teraz dla zabawy, choć cały czas mam nadzieję, że ktoś z grona tych 2% dojrzałych emocjonalnie odezwie się w swoim czasie i dojdziemy do porozumienia. Ja chętnie zapłacę uczciwą cenę.

LowcaG
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1068
Rejestracja: 05 paź 2007, 15:39

Re: EA wspomagający manualny trading

Nieprzeczytany post autor: LowcaG »

motherathor pisze:jakoś mnie to nie dziwi, że się nie podzielisz. łatwo od kogoś wymagać ale widać samemu już ciężko coś spełnić :) droczyłem się tylko żeby się upewnić, żebyś sam to przyznał - no i się upewniłem.
Ah, znowu te słabe kawałki, mówiłem, że 90% trenerów to amatorzy jakie wymagać? Nie załapałeś, że to moje teksty były droczeniem się? W kontekście też żałosnego "argumentu" "na pewno pomoże to wielu" ehhh...mam nadzieję, ze tylko udajesz głupszego niż jesteś.
motherathor pisze: wątek prowadzę już teraz dla zabawy, choć cały czas mam nadzieję, że ktoś z grona tych 2% dojrzałych emocjonalnie odezwie się w swoim czasie i dojdziemy do porozumienia. Ja chętnie zapłacę uczciwą cenę.
No tego Ci życzę. Ze znajdziesz, żadnego tam patałacha amatora, który za 50 zł napisze dla Ciebie to EA.

PS.
110 zł już nie jest uczciwą kwotą?

grzesq
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 30
Rejestracja: 10 lip 2009, 16:57

Re: EA wspomagający manualny trading

Nieprzeczytany post autor: grzesq »

motherathor pisze:Ja chętnie zapłacę uczciwą cenę.
50zl? Tak sie tylko upewniam ze to uczciwa cena dla Ciebie. Pytlem juz wczesniej ale nie odpowiedziales. Jezeli uwazasz ze jak OK to prosze odpowedz jak to oszacowales?

P.S.
Sorry nie mam zainstalowanych polskich znakow.

ODPOWIEDZ