EA wspomagający manualny trading

O jezykach programowania w platformach i nie tylko.

Awatar użytkownika
Anomalia
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1189
Rejestracja: 17 paź 2016, 20:15

Re: EA wspomagający manualny trading

Nieprzeczytany post autor: Anomalia »

A ja postawię filozoficzna kropkę nad i, że wolę być baranem w towarzystwie Łowcy, Mustafy i Nendo aniżeli inteligencikiem w ....innym towarzystwie 8)
Powodzenia w osiągnięciu celu dobry człowieku :idea: :564:
"Zostawiam też nowe pozycje na jutro.. tak nie za dużo, 60 lotów" (Ś44)
"Ciężko się gra 10 pozycji po 250 lotów- niewygodnie." (Ś44)

Cblondyn
Maniak
Maniak
Posty: 6645
Rejestracja: 03 sty 2011, 12:09

Re: EA wspomagający manualny trading

Nieprzeczytany post autor: Cblondyn »

Założe się, że ten motherathor to nikt inny jak karus123 (zbanowany a jakże) vel zaba123 :)
Tak irytującego kolesia to naprawde ze świecą szukać :)
efekt-przewagi-kasyna-t29511-130.html

motherathor
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 24
Rejestracja: 05 kwie 2018, 18:36

Re: EA wspomagający manualny trading

Nieprzeczytany post autor: motherathor »

same ynteligenty - tak jak myślałem. 3 strony bezwartościowych śmieci. a ten ostatni to nie tylko po treści posta ale i nawet z nazwy widać ynteligencję. ludzie - nie rozumiecie prostych zdań więc nie spodziewam się zrozumienia bardziej złożonych, dlatego z Wami dyskusję zakonczyłem. zaczekam zwyczajnie aż ktoś po prostu będzie chciał zarobić i złoży mądrą propozycję.

Awatar użytkownika
Mustafa
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 769
Rejestracja: 20 lip 2010, 10:54

Re: EA wspomagający manualny trading

Nieprzeczytany post autor: Mustafa »

Potrzebujesz pomocy dobrze, mam mądrą propozycję. Zrobię dla ciebie ten 'automat' a ty będziesz miał okazję zrobić coś pożytecznego. Za zrobienie tego EA przelejesz 500zł na chore dzieci wysyłasz mi potwierdzenie przelewu, ja to sprawdzam i najpóźniej następnego dnia dostaniesz to na czym ci tak bardzo zależy.
Nie chodzi o to czy masz rację czy nie, tylko o to, co robisz kiedy masz rację lub jak się zachowujesz jeżeli racji nie masz.

Nendo

Re: EA wspomagający manualny trading

Nieprzeczytany post autor: Nendo »

Ten pełen pogardy dla innych człowiek nigdy się na taki układ nie zdecyduje ...

motherathor
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 24
Rejestracja: 05 kwie 2018, 18:36

Re: EA wspomagający manualny trading

Nieprzeczytany post autor: motherathor »

Mustafa pisze:Potrzebujesz pomocy dobrze, mam mądrą propozycję. Zrobię dla ciebie ten 'automat' a ty będziesz miał okazję zrobić coś pożytecznego. Za zrobienie tego EA przelejesz 500zł na chore dzieci wysyłasz mi potwierdzenie przelewu, ja to sprawdzam i najpóźniej następnego dnia dostaniesz to na czym ci tak bardzo zależy.
zaczyna mi wracać wiara w ludzi. To jest dobry układ, natomiast kwota jest mocno przesadzona. Proponuję 50 zł.

Nendo

Re: EA wspomagający manualny trading

Nieprzeczytany post autor: Nendo »

powalająca hojność ...

Cblondyn
Maniak
Maniak
Posty: 6645
Rejestracja: 03 sty 2011, 12:09

Re: EA wspomagający manualny trading

Nieprzeczytany post autor: Cblondyn »

Nendo pisze:powalająca hojność ...
Przeciez na real depo by mu nie starczyło ;)
To pewnie jeden z tych co planuje ze 100 pln zostać milionerem ;)

Awatar użytkownika
Mustafa
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 769
Rejestracja: 20 lip 2010, 10:54

Re: EA wspomagający manualny trading

Nieprzeczytany post autor: Mustafa »

motherathor pisze:
Mustafa pisze:Potrzebujesz pomocy dobrze, mam mądrą propozycję. Zrobię dla ciebie ten 'automat' a ty będziesz miał okazję zrobić coś pożytecznego. Za zrobienie tego EA przelejesz 500zł na chore dzieci wysyłasz mi potwierdzenie przelewu, ja to sprawdzam i najpóźniej następnego dnia dostaniesz to na czym ci tak bardzo zależy.
zaczyna mi wracać wiara w ludzi. To jest dobry układ, natomiast kwota jest mocno przesadzona. Proponuję 50 zł.
Zachowaj odrobinę godności inteligencie, zrób coś pożytecznego pasożycie.
Nie chodzi o to czy masz rację czy nie, tylko o to, co robisz kiedy masz rację lub jak się zachowujesz jeżeli racji nie masz.

ODPOWIEDZ