EA Forex automat.

Jeżeli masz pomysł lub używasz ciekawego systemu albo strategii gry, opisz ja tutaj.
sqoot
Bywalec
Bywalec
Posty: 20
Rejestracja: 04 gru 2023, 15:26

Re: EA Forex automat.

Nieprzeczytany post autor: sqoot »

Witam kolegów i koleżanki ;)
Zakupiłem dziś EA Forex Diamond i mam pytanie odnośnie ustawień i jestem przed wyborem brokera . Czy ktoś może jest w posiadaniu tego oprogramowania ?

grzegrzyw
Gaduła
Gaduła
Posty: 336
Rejestracja: 11 mar 2012, 19:43

Re: EA Forex automat.

Nieprzeczytany post autor: grzegrzyw »

sqoot pisze:
08 gru 2023, 22:07
Witam kolegów i koleżanki ;)
Zakupiłem dziś EA Forex Diamond i mam pytanie odnośnie ustawień i jestem przed wyborem brokera . Czy ktoś może jest w posiadaniu tego oprogramowania ?
Nie wiem ile zapłaciłeś za EA, myślę że to są pieniądze wyrzucone w błoto. Sprzedający powinien dostarczyć zalecane ustawienia i opis działania programu. Mimo wszystko życzę powodzenia

sqoot
Bywalec
Bywalec
Posty: 20
Rejestracja: 04 gru 2023, 15:26

Re: EA Forex automat.

Nieprzeczytany post autor: sqoot »

Tak, wszystko jest dołączone, ale nie latam jeszcze w temacie i po prostu miałem nadzieje że jest tu osoba która ma tego EA na stanie i może coś dopowiedzieć. Oczywiście będę wyjaśniał to ze sprzedawcą . Cena to 184,51 EUR

Awatar użytkownika
SEROL666
Maniak
Maniak
Posty: 2332
Rejestracja: 13 sty 2009, 00:04

Re: EA Forex automat.

Nieprzeczytany post autor: SEROL666 »

sqoot pisze:
09 gru 2023, 00:49
Tak, wszystko jest dołączone, ale nie latam jeszcze w temacie i po prostu miałem nadzieje że jest tu osoba która ma tego EA na stanie i może coś dopowiedzieć. Oczywiście będę wyjaśniał to ze sprzedawcą . Cena to 184,51 EUR
Jeżeli to ta maszynka to spójrz na DD - pod 40% - ktoś pewnie aby podkręcić wynik majstrował przy ryzyku:
https://www.myfxbook.com/members/forexd ... d-/2428865
tu podobnie DD koło 20% -:
https://www.myfxbook.com/members/forexd ... ey/3402799

Czy akceptujesz takie permanentne ryzyko na depo ? Do tego potrzeba gdzieś trzymać karmić i doglądać.
Można znaleźć testy, które wyglądają lepiej z perspektywy pozycji "profit". Więc grzegrzyw może mieć rację :wink:
"If music is dying musicians are killing it" - MP

sqoot
Bywalec
Bywalec
Posty: 20
Rejestracja: 04 gru 2023, 15:26

Re: EA Forex automat.

Nieprzeczytany post autor: sqoot »

Zrobiłem testy historyczne za 2022 rok dla par :
EURUSD
USDJPY
GBPUSD
USDCHF

Wyniki i statystyki widzę przy np. depozycie 5tyś euro 2022 rok dla poszczególnych par był nienajgorszy. Mając początkowe saldo i grając jedną parą wynik jest oczywisty, ale proszę o wskazówkę jak wyliczyć wynik dla wszystkich 4 par przy depozycie początkowym 5 tyś Euro. Wyniki historyczne przeprowadziłem za pomocą MT4, tester strategii umożliwia przeprowadzenie historii dla poszczególnych par jak wyliczyć cały 2022 rok dla tycz czterech instrumentów?

MomentW
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 35
Rejestracja: 26 kwie 2022, 13:06

Re: EA Forex automat.

Nieprzeczytany post autor: MomentW »

sqoot pisze:
09 gru 2023, 00:49
Tak, wszystko jest dołączone, ale nie latam jeszcze w temacie i po prostu miałem nadzieje że jest tu osoba która ma tego EA na stanie i może coś dopowiedzieć. Oczywiście będę wyjaśniał to ze sprzedawcą . Cena to 184,51 EUR
musze Ci zmartwic ale kupiles mega shit :)

Nie dosc ze ea nie ma swoich live sygnalow by potwierdzic backtesty to jeszcze mam znajomych co pouwalali konta tym robotem :)
https://www.myfxbook.com/members/warszawa/gpt/10469449

sqoot
Bywalec
Bywalec
Posty: 20
Rejestracja: 04 gru 2023, 15:26

Re: EA Forex automat.

Nieprzeczytany post autor: sqoot »

oddali kasę. Wszystko na najwyższym poziomie tyle że zabrakło zysku hehe

MomentW
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 35
Rejestracja: 26 kwie 2022, 13:06

Re: EA Forex automat.

Nieprzeczytany post autor: MomentW »

sqoot pisze:
09 gru 2023, 23:08
Zrobiłem testy historyczne za 2022 rok dla par :
EURUSD
USDJPY
GBPUSD
USDCHF

Wyniki i statystyki widzę przy np. depozycie 5tyś euro 2022 rok dla poszczególnych par był nienajgorszy. Mając początkowe saldo i grając jedną parą wynik jest oczywisty, ale proszę o wskazówkę jak wyliczyć wynik dla wszystkich 4 par przy depozycie początkowym 5 tyś Euro. Wyniki historyczne przeprowadziłem za pomocą MT4, tester strategii umożliwia przeprowadzenie historii dla poszczególnych par jak wyliczyć cały 2022 rok dla tycz czterech instrumentów?
majac taka kase sa duzo lepsze ea ktore sa sprawdzone na live :)
https://www.myfxbook.com/members/warszawa/gpt/10469449

ODPOWIEDZ