EA Forex automat.

Jeżeli masz pomysł lub używasz ciekawego systemu albo strategii gry, opisz ja tutaj.
Awatar użytkownika
sandramillerr
Bywalec
Bywalec
Posty: 15
Rejestracja: 19 paź 2021, 12:40

Re: EA Forex automat.

Nieprzeczytany post autor: sandramillerr »

Planuję też stworzyć EA. Płatne nie pracują dla mnie

Awatar użytkownika
valkiria
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 955
Rejestracja: 04 kwie 2020, 10:45

Re: EA Forex automat.

Nieprzeczytany post autor: valkiria »

Póki co są zyski. małe ale sa rzedu 20-25 dziennie na dwóch parach

Awatar użytkownika
valkiria
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 955
Rejestracja: 04 kwie 2020, 10:45

Re: EA Forex automat.

Nieprzeczytany post autor: valkiria »

Witam. Natknąłem się na płatnego robota fx flex ea. Kolega ma go od roku i ja mam na koncie demo tez i jest ok. Jednak koszt to 350$ czy jest szansa jakoś to obejść i uruchomić go Real bez płacenia. Robot wymaga włączenia na platformie mt4 importu plików dll to tego trzeba się zarejestrować u dostawcy na stronie i to jest właśnie płatne i podać numer konta na którym robot pracuje następnie w robocie podać e-mail i numer konta tez.

grzegrzyw
Gaduła
Gaduła
Posty: 334
Rejestracja: 11 mar 2012, 19:43

Re: EA Forex automat.

Nieprzeczytany post autor: grzegrzyw »

Obejść się prawdopodobnie nie da. W MQL jest funkcja AccountNumber(); Zwraca ona numer konta, które właściciel programu chce umieścić w kodzie (dlatego woła o numer konta). A po za tym to co chcesz zrobić to się chyba nazywa kradzież

Tomasz196407
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 14967
Rejestracja: 29 paź 2012, 09:52

Re: EA Forex automat.

Nieprzeczytany post autor: Tomasz196407 »

valkiria pisze:
05 lis 2022, 09:08
Witam. Natknąłem się na płatnego robota fx flex ea. Kolega ma go od roku i ja mam na koncie demo tez i jest ok. Jednak koszt to 350$ czy jest szansa jakoś to obejść i uruchomić go Real bez płacenia. Robot wymaga włączenia na platformie mt4 importu plików dll to tego trzeba się zarejestrować u dostawcy na stronie i to jest właśnie płatne i podać numer konta na którym robot pracuje następnie w robocie podać e-mail i numer konta tez.
To w jakim celu szukasz czegoś płatnego?są darmowe
nie rozumiem chcesz mieć coś za co sie płaci ale nie płacąc za to

Awatar użytkownika
valkiria
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 955
Rejestracja: 04 kwie 2020, 10:45

Re: EA Forex automat.

Nieprzeczytany post autor: valkiria »

Tak właśnie. Jest dobry ma dobrze rozbudowany sl kroczący zamiast tp. A tsl nie podąża za cena w stałej odległości. Odległość zwiększa się tym bardziej im dalej jest cena od pozycji chyba z stosunku 2:1 czyli dwa pipsy robi cena a jeden pips robi tsl. Nie używa w ogóle tp przez co ładnie wyciąga tranzakcje i przy duzejbodleglosci od pozycji wytrzymuje spore korekty. Spotkałem się w necie z wpisem ze jest wersja nie płatna pracująca na koncie Real. Może to być całkiem inny robot wyglądający podobnie i pod taka sama nazwa. Korzystam już z bezpłatnego Dark Mimas i jest ok. Natomiast tem ma większa trafność zawierania tranzakcji i sporo innych przydatnych funkcji.

Awatar użytkownika
valkiria
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 955
Rejestracja: 04 kwie 2020, 10:45

Re: EA Forex automat.

Nieprzeczytany post autor: valkiria »

Witam. Mam otwarte 25 wykresów z EA. pozycji zazwyczaj ok 60-70 potrzebiję skrypt który umożliwi mi zamknięcie wszystkich pozycji z wszystkich wykresów. Jast coś takiego. Gram na icm.

Awatar użytkownika
ninjaproject
Maniak
Maniak
Posty: 4944
Rejestracja: 30 lip 2019, 13:15

Re: EA Forex automat.

Nieprzeczytany post autor: ninjaproject »

valkiria pisze:
08 gru 2022, 18:34
Witam. Mam otwarte 25 wykresów z EA. pozycji zazwyczaj ok 60-70 potrzebiję skrypt który umożliwi mi zamknięcie wszystkich pozycji z wszystkich wykresów. Jast coś takiego. Gram na icm.
Close all open positions.mq4
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Trejder, Mentor/trener, aka. Dadas, fx-technik, obecnie ninjaproject.
Programuję wskaźniki i EA do MetaTrader 4/5.

Tomasz196407
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 14967
Rejestracja: 29 paź 2012, 09:52

Re: EA Forex automat.

Nieprzeczytany post autor: Tomasz196407 »

valkiria pisze:
08 gru 2022, 18:34
Witam. Mam otwarte 25 wykresów z EA. pozycji zazwyczaj ok 60-70 potrzebiję skrypt który umożliwi mi zamknięcie wszystkich pozycji z wszystkich wykresów. Jast coś takiego. Gram na icm.
Narzędzia Advanced Trading Tools
https://forexclub.pl/advanced-trading-tools-ic-markets/
dostępne w FX Blue

Awatar użytkownika
valkiria
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 955
Rejestracja: 04 kwie 2020, 10:45

Re: EA Forex automat.

Nieprzeczytany post autor: valkiria »

Czy ktoś korzysta z bolinger bands w EA?

ODPOWIEDZ