Dźwignia i zakaz handlu

Tu można dyskutować o wszystkich sprawach związanych z rynkiem Forex.
Awatar użytkownika
kupidyn
Gaduła
Gaduła
Posty: 376
Rejestracja: 19 sty 2009, 20:51

Re: Dźwignia i zakaz handlu

Nieprzeczytany post autor: kupidyn »

Bardzo bezsensowny artykuł.

Awatar użytkownika
T-REX
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 857
Rejestracja: 23 cze 2010, 23:33

Re: Dźwignia i zakaz handlu

Nieprzeczytany post autor: T-REX »

kupidyn pisze:Bardzo bezsensowny artykuł.
Potwierdzam, pan Dawid napisał, że dzięki regulacjom będzie magia, i ja będę zarabiał a Danbo przestanie tracić :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Prawdziwa głupota zawsze pokona sztuczną inteligencję

ADASKO2012
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 425
Rejestracja: 20 gru 2012, 21:19

Re: Dźwignia i zakaz handlu

Nieprzeczytany post autor: ADASKO2012 »

freakout pisze:prawda jest taka że nawet przy 1:30 da się spokojnie trejdować - jeśli ktoś nie ryzykuje więcej niż 2% konta na pozycję to 1000zł w zupełności mu wystarczy żeby trzymać jednocześnie 2-3 transakcje :)
Dalej się potwierdzają moje słowa,że dla małych ciułaczy i tracących obniżenie dźwigni będzie zbawieniem .Obniżenie dźwigni uderzy najbardziej w ludzi ,którzy zarabiają i zarabiali .1000 złotych buhahaha ,nie mam pytań.

Awatar użytkownika
freakout
Maniak
Maniak
Posty: 2120
Rejestracja: 23 mar 2011, 13:35

Re: Dźwignia i zakaz handlu

Nieprzeczytany post autor: freakout »

ADASKO2012 pisze:
freakout pisze:prawda jest taka że nawet przy 1:30 da się spokojnie trejdować - jeśli ktoś nie ryzykuje więcej niż 2% konta na pozycję to 1000zł w zupełności mu wystarczy żeby trzymać jednocześnie 2-3 transakcje :)
Dalej się potwierdzają moje słowa,że dla małych ciułaczy i tracących obniżenie dźwigni będzie zbawieniem .Obniżenie dźwigni uderzy najbardziej w ludzi ,którzy zarabiają i zarabiali .1000 złotych buhahaha ,nie mam pytań.
no tak, bo milionerzy mają czas na pisanie po forach :d nie rozśmieszaj mi nerek - 100% tego forum to ciułacze

Awatar użytkownika
xhDog
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 935
Rejestracja: 05 cze 2014, 18:25

Re: Dźwignia i zakaz handlu

Nieprzeczytany post autor: xhDog »

T-REX pisze:Jeśli mogą to się dogadają, a jak się nie dogadają to zablokują. tak zrobili karciarzom - możesz sobie ciupać w pokera z raju podatkowego przez VPS ,ale kasę zobaczysz z tego jak świnia niebo. Poza tym jak już wspomniałem - kiedyś tamtym brokom będzie zależało na regulacjach UE, wtedy bez mrugnięcia okiem wydadzą was do US. Tak zrobiła Szwajcaria, dostarcza do US dane "tylko" za 2017 rok. Ale łebski urzędnik wykmini z tego wystarczającą ilość danych do zadawania następnych pytań. I w ten sposób macie z tego więcej nerwów i roboty niż z samego FX. O wiele lepiej wyjechać z tego grajdoła - jeśli dajesz radę utrzymać się z FX w Polsce, to po dokapitalizowaniu się w prawilnej robocie dasz radę i tam.
Ale my tu rozprawiamy o przejściu do brokera poza Unie, żeby móc nadal korzystać z wyższej dzwigni, a nie, żeby uciec przez zapłatą podatków. Póki co, możesz się bawić u brokera z vanuatu z dzwignią 1:3000 i płacić podatek od zysków w Polsce. Problemem będzie jeśli handel na forexie u brokerów nie regulowanych w Unii stanie się przestępstwem wzorem ustawy hazardowej. Wtedy nie będziemy mogli zapłacić podatków od zysku z nielegalnej działalności. :D
trzeba mieć jaja jak super saiyan

Daniel 12:12 Blessed is he that waiteth, and cometh to the thousand three hundred and five and thirty days.

ADASKO2012
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 425
Rejestracja: 20 gru 2012, 21:19

Re: Dźwignia i zakaz handlu

Nieprzeczytany post autor: ADASKO2012 »

freakout pisze:
ADASKO2012 pisze:
freakout pisze:prawda jest taka że nawet przy 1:30 da się spokojnie trejdować - jeśli ktoś nie ryzykuje więcej niż 2% konta na pozycję to 1000zł w zupełności mu wystarczy żeby trzymać jednocześnie 2-3 transakcje :)
Dalej się potwierdzają moje słowa,że dla małych ciułaczy i tracących obniżenie dźwigni będzie zbawieniem .Obniżenie dźwigni uderzy najbardziej w ludzi ,którzy zarabiają i zarabiali .1000 złotych buhahaha ,nie mam pytań.
no tak, bo milionerzy mają czas na pisanie po forach :d nie rozśmieszaj mi nerek - 100% tego forum to ciułacze
Widać,że otwierasz szampana w domu i krzyczysz ,że nareszcie będziesz tracić mniej.1000 złotych dalej nie moge sie powtrzymać :lol: Powinni zlikwidować możliwość zakładania małych kont ,tylko konta od 10 tysiecy.Wtedy usłyszelibyśmy oburzenie ciułaczy.

Awatar użytkownika
MarioDM
Maniak
Maniak
Posty: 2492
Rejestracja: 20 lis 2010, 20:24

Re: Dźwignia i zakaz handlu

Nieprzeczytany post autor: MarioDM »

ADASKO2012 pisze:Powinni zlikwidować możliwość zakładania małych kont ,tylko konta od 10 tysiecy.Wtedy usłyszelibyśmy oburzenie ciułaczy.
Haha. :lol: . Dobre.
Z 1000 zł na rachunku to szkoda czasu na taką zabawę. To tak jak z syreną. Ani nie pojesz, ani nie za****sz.
Jasne, że nie każdy ma większy kapitał i większość zaczynała zarabianie od małych kwot (bo duże przegrali wcześniej), ale realna gra to od co najmniej 5000 zł, w zależności od strategii zarządzania kapitałem.
Ogólnie liczę na to, że po złożeniu nieprawdziwego oświadczenia, którego nikt nie będzie weryfikował, dalej będzie można grać z lewarem 1:100, lub 1:500, choć dla mnie to już akurat nie robi różnicy, bo w 1:100 doskonale się wyrabiam, choć wolę 1:500 dla komfortu psychicznego (więcej pieniędzy na rachunku dla poratowania ewentualnej wpadki).
Korzystanie z brokerów spoza UE trochę budzi moje obawy. Mówię o ewentualnie australijskich, bo tych z Vanuatu or samfing, to nawet nie biorę pod uwagę.
Trust no bit**es.
Należy tępić ludzi o mentalności niewolników, okutych w powiciu.

ventor
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 37
Rejestracja: 04 mar 2005, 16:08

Re: Dźwignia i zakaz handlu

Nieprzeczytany post autor: ventor »

xhDog pisze:
Ale my tu rozprawiamy o przejściu do brokera poza Unie, żeby móc nadal korzystać z wyższej dzwigni, a nie, żeby uciec przez zapłatą podatków. Póki co, możesz się bawić u brokera z vanuatu z dzwignią 1:3000 i płacić podatek od zysków w Polsce. Problemem będzie jeśli handel na forexie u brokerów nie regulowanych w Unii stanie się przestępstwem wzorem ustawy hazardowej. Wtedy nie będziemy mogli zapłacić podatków od zysku z nielegalnej działalności. :D
To samo mam ma myśli. Podatek to podatek, a dźwignia to dźwignia.

Awatar użytkownika
dobryfxplayer
Maniak
Maniak
Posty: 2413
Rejestracja: 17 lis 2013, 10:16

Re: Dźwignia i zakaz handlu

Nieprzeczytany post autor: dobryfxplayer »

MarioDM pisze:
ADASKO2012 pisze:Powinni zlikwidować możliwość zakładania małych kont ,tylko konta od 10 tysiecy.Wtedy usłyszelibyśmy oburzenie ciułaczy.
Haha. :lol: . Dobre.
Z 1000 zł na rachunku to szkoda czasu na taką zabawę. To tak jak z syreną. Ani nie pojesz, ani nie za****sz.
Jasne, że nie każdy ma większy kapitał i większość zaczynała zarabianie od małych kwot (bo duże przegrali wcześniej), ale realna gra to od co najmniej 5000 zł, w zależności od strategii zarządzania kapitałem.
Ogólnie liczę na to, że po złożeniu nieprawdziwego oświadczenia, którego nikt nie będzie weryfikował, dalej będzie można grać z lewarem 1:100, lub 1:500, choć dla mnie to już akurat nie robi różnicy, bo w 1:100 doskonale się wyrabiam, choć wolę 1:500 dla komfortu psychicznego (więcej pieniędzy na rachunku dla poratowania ewentualnej wpadki).
Korzystanie z brokerów spoza UE trochę budzi moje obawy. Mówię o ewentualnie australijskich, bo tych z Vanuatu or samfing, to nawet nie biorę pod uwagę.
hahaha 5tys to conajmniej do zarabiania? politowania! co jeden to lepszy. :564:

5tys. to nawet na waciki nie starczy a co dopiero zarabiac na fx.
"Buy right, sit tight." - J. Livermore

Awatar użytkownika
T-REX
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 857
Rejestracja: 23 cze 2010, 23:33

Re: Dźwignia i zakaz handlu

Nieprzeczytany post autor: T-REX »

xhDog pisze:
Ale my tu rozprawiamy o przejściu do brokera poza Unie, żeby móc nadal korzystać z wyższej dzwigni, a nie, żeby uciec przez zapłatą podatków. Póki co, możesz się bawić u brokera z vanuatu z dzwignią 1:3000 i płacić podatek od zysków w Polsce. Problemem będzie jeśli handel na forexie u brokerów nie regulowanych w Unii stanie się przestępstwem wzorem ustawy hazardowej. Wtedy nie będziemy mogli zapłacić podatków od zysku z nielegalnej działalności. :D
Dla broka na wyspach Czarnej Dupy nie jest problemem, że jego klienci popełniają przestępstwo, jeśli tylko będzie miał z tego działę, problem będzie jak ta działa zniknie bo będą sankcje na to całe vanuatu,np: nałożenie blokady przez system Visa czy Mastercard. Ich karty będą miały blokady regionalne jak gry komputerowe, i nie będą działać w UE. Przelewy z ich banków na konto w Europie będą obłożone ekstra podatkiem. Nie wiem jak jest z dostępem do notowań- czy jest sposób by je obciąć, ale licencje platform jak MT4 też mogą przestać tam działać. Być może zostanie furtka, ale tylko po to by ją potem zamknąć i wyłapać frajerów po kapitulacji samego broka. Bo każdy US chce o tobie wiedzieć wszystko, nawet lepiej jak po latach i że nielegalnie - bo to pasmo sukcesów, zdjęcia CBA na pierwszych stronach gazet. Nie liczcie na to, że wyruchacie ciotkę Unię. Nie długo z Polską też będzie trudno. Radzę się przyzwyczajać. Dobrze już było.
Prawdziwa głupota zawsze pokona sztuczną inteligencję

ODPOWIEDZ