Dzisiaj zaczynam nowe życie.

Miejsce, gdzie każdy może prowadzić swój własny dziennik gry na FX.
jarfx05
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 62
Rejestracja: 06 mar 2013, 01:27

Re: Dzisiaj zaczynam nowe życie.

Nieprzeczytany post autor: jarfx05 »

wszystkie wejscia zleceniami oczekujacymi
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

EFFECTIVE

Re: Dzisiaj zaczynam nowe życie.

Nieprzeczytany post autor: EFFECTIVE »

jarfx05 pisze: EFFECTIVE Duzo piszesz tylko merytorycznej tresci w tym brak. Jezeli 10 pips na FX jest dla ciebie jak wygrana w totka po kumulacjach to twoj problem i sam go sobie rowiklaj. Szkoda tylko ze ludzie ktorzy zaczynaja swoja przygode z FX po przeczytaniu twoich wywodow moga pomyslec ze FX to diabel z rogami.

Po co komplikowac proste rzeczy? Potrzebny jest tylko ograny system ktory regularnie pozwala zarobic chocby te wspomniane 10 pips.

Skoro juz mnie wywolales do tablicy to w drodze wyjatku i z szacunku dla ciebie i twojego ogromnego doswiadczenia na rynku wstawiam dzisiejsze wejscia na otwarcie Tokyo.

EU AU EJ GJ 4 x 5 TP
Merytorycznej?(czytales moje dzienniki?) komplikuje? diabel? kto kogo wywołał? twoje dzisiejsze wejscia? Ty tak poważnie ? :)

staaary pokaz mi jak zrobiles tym sposobem chociaż 100-200 % ,tylko tyle. :) przy dzwigni 1:100 of course. :)

Bawią mnie takie wpisy :) bez urazy ale bardzo slabe te wejscia, RR tragedia :)

Pokazać Ci aktualne dobre wejscie?

prosze bardzo: 230 pips na rzeźniku, gładko i prosto, mam ostatnio mnóstwo takich wejsc i nadal twierdze, że to nie łatwy chleb :)

pozdrawiam i daj znac za rok jak juz zrobisz ten milion ;)
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

jarfx05
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 62
Rejestracja: 06 mar 2013, 01:27

Re: Dzisiaj zaczynam nowe życie.

Nieprzeczytany post autor: jarfx05 »

Szacun i Gratulacje...tak trzymaj i ciesz sie zyskami bogaty czlowieku. Chyba ze Twoj pips wazy 0,01 lota a wted przez dwa dni zarobilec ca. 20 $. Moim RR sie nie klopocz tu chodzi o skutecznosc.

Koncze temat

Czesc

EFFECTIVE

Re: Dzisiaj zaczynam nowe życie.

Nieprzeczytany post autor: EFFECTIVE »

jarfx05 pisze:Szacun i Gratulacje...tak trzymaj i ciesz sie zyskami bogaty czlowieku. Chyba ze Twoj pips wazy 0,01 lota a wted przez dwa dni zarobilec ca. 20 $. Moim RR sie nie klopocz tu chodzi o skutecznosc.

Koncze temat

Czesc
Piszemy tu o zyciu z FX a nie o mikrolotach. ;)

Hej :607:

Swoją drogą czas na out z forum :)

pozdrawiam :564:

hhhllllh
Gaduła
Gaduła
Posty: 138
Rejestracja: 06 cze 2013, 12:28

Re: Dzisiaj zaczynam nowe życie.

Nieprzeczytany post autor: hhhllllh »

to jest dobre wejscie ? cena rosnie a ty sprzedajesz... ze to takie dobre wejscie to sobie swiezaki wkrecaj chlopaczyno. pokazany jakis wyciniek tu kreska tam kreska i wejscie pod prad ? nie znam cie nie mam nic do ciebie ale to sa sciemy ktore mogly by przejsc 4 lata temu ale dzisiaj ? skoro jestes taki sensej pokazal byc cos profesjonalnego zamiast taka beke. ciagle to samo, kazdy chce byc gwiazda i blyszczec na tle beznadziei. 240 pipsow rownie dobrze mogles wpisac 1800 co by to zmienilo ? oceniam screena pod wzgledem tego co pokazales bo jesli to real i np 2-5 lotow to jestes kozak ale ja wszystkie takie wycinki biore z perspektywy 0.0000000000000000001 albo demo a wejscie jest conajmniej bekowe bo w srodku silnego ruchu w gore ktory rownie dobrze mogl byc oznaka 240 p w gore bo na gbpjpy aktualnie mam trend jaki widac DOBRE WEJSCIE.... BEKA CHLOPACZYNO

a moze czas na offside ?
beka beka

i juz wiem ze chlopaczek co to sie ciebie przyczepil prawil dobrze, wodeczki bym mu polal.

pozdrawiam

ODPOWIEDZ