Dziennik prostego - skutecznego trejdingu / kontynuacja /

Miejsce, gdzie każdy może prowadzić swój własny dziennik gry na FX.
fxjk11
Gaduła
Gaduła
Posty: 116
Rejestracja: 20 mar 2010, 10:29

Re: Dziennik prostego - skutecznego trejdingu / kontynuacja

Nieprzeczytany post autor: fxjk11 »

Songo89K pisze:fxjk11

Absolutnie się nie zrażaj użytkownikami, którymi taki typ dziennika będzie nie odpowiadał. W moim odczuciu forum strasznie ucichło. Kilka lat temu dominowała tu liczba nowicjuszy, aktualnie wydaje mi się, że przeważa tu liczba frustratów, którym jeżeli nie pokażesz TERAZ, jak JUTRO mogą zostać milionerami to równie dobrze możesz nic nie pisać.

Gdyby MrT nie pokazał mi że MOŻNA, i "nie poprowadził mnie za rękę" przy kilku trejdach na kilkaset pips, to może dawno już bym odpuścił. Ty, tworząc taki dziennik pewnie za kilka miesięcy będziesz tu miał rzeszę fanów i nie jeden odniesie sukces, bo przekonał się na własne oczy, że się da.

Tym dziennikiem już teraz przypominasz mi o tym, że systematycznością, i traktując to jak pracę można z forexu przyjemnie żyć. Ja niestety jestem dalej na etapie znalezienie czegoś lepszego od reszty, bo wydaje mi się, że forex daje ogromne możliwości - więc czemu z tego nie skorzystać.

Powodzenia i zdrowia życzę.

nie tylko że się nie zrażam - ale nawet wszystkim daje argument do ręki
i to co miesiąc !
tutaj jest rozpisany rachunek jak ma wyglądać w wersji minimalnej co miesiąc
i co miesiąc - oprócz tego że jest stały podgląd - zrobię pełne porównanie i rozliczenie
więc okazja do "używania" po mnie - albo i nie - będzie regularnie 12 razy w roku co miesiąc
--- nie toleruje tylko w dzienniku wycieczek osobistych , niezwiązanych z tematem - oraz zarzucania nieprawdziwych rzeczy bez uzasadnienia
na resztę staram się odpowiadać w wolnej chwili - w większości wtedy kiedy sam pracuje lub weekend przed otwarciem rynków jak w tym momencie

zarówno rachunek jak i ten załącznik zostaje do 16 marca 2016 roku , lub po spełnieniu jednego z trzech warunków o których pisałem na początku - ale to juz niezależnie ode mnie wtedy

pozdrw

Obrazek
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

Awatar użytkownika
szarki
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 24
Rejestracja: 04 sie 2009, 08:38

Re: Dziennik prostego - skutecznego trejdingu / kontynuacja

Nieprzeczytany post autor: szarki »

Odświeżanie podglądu rachunku nie działa.
Czy jest to związane z uruchomieniem automatu?

fxjk11
Gaduła
Gaduła
Posty: 116
Rejestracja: 20 mar 2010, 10:29

Re: Dziennik prostego - skutecznego trejdingu / kontynuacja

Nieprzeczytany post autor: fxjk11 »

szarki pisze:Odświeżanie podglądu rachunku nie działa.
Czy jest to związane z uruchomieniem automatu?

absolutnie nie
niczego nie zmieniałem - jak było 5min tak jest
ale czasami tak już sobie myfxbook ma i kiedy chce to odświeża
a już bez sensu byłoby z mojej strony teraz wyłączyć odświeżanie kiedy co 6-8 godzin rachunek jest i będzie zwiększał wartość na plus

a nie ma gdzieś jakiejś opcji "odśwież " , aby to zrobić ręcznie jak się zatnie ?
bo czasami jest ok - chociaż to i tak nigdy nie jest odświeżanie co 5 minut , a czasami co kilka , a nawet nieraz kilkanaście godzin
nie wiem czy to zależy np od składanych zleceń ? zamykania ? czy czegoś innego - może ktoś zna lepiej

Obrazek
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

Mpapiez

Re: Dziennik prostego - skutecznego trejdingu / kontynuacja

Nieprzeczytany post autor: Mpapiez »

wciśnij connect i jak się połączy to z autoamtu powinno uaktualnić informacje.

Swoją drogą, ta tabelka co wrzuciłeś, to rozumiem jest plan zarobków ?


Ps. Nie żebym się czepiał, ale dość ambitnie. Teraz chcesz zarabiać około 4-5k pln (co już jest dużo przy tym depo), a za rok o tej porze ~70k pln. Co będzie za 2 lata ? :wink:

fxjk11
Gaduła
Gaduła
Posty: 116
Rejestracja: 20 mar 2010, 10:29

Re: Dziennik prostego - skutecznego trejdingu / kontynuacja

Nieprzeczytany post autor: fxjk11 »

Mpapiez pisze:wciśnij connect i jak się połączy to z autoamtu powinno uaktualnić informacje.

Swoją drogą, ta tabelka co wrzuciłeś, to rozumiem jest plan zarobków ?


Ps. Nie żebym się czepiał, ale dość ambitnie. Teraz chcesz zarabiać około 4-5k pln (co już jest dużo przy tym depo), a za rok o tej porze ~70k pln. Co będzie za 2 lata ? :wink:

ad1.dzięki - connect zadziałał , więc jak zobaczę że nie odświeża to mu pomogę już teraz
ad2. to nie plan - to średnia z kilku lat
ad3. nic nie będzie za 2 lata - rachunek jest tylko na rok , tak jak i moja jeszcze praca
poza tym to pierwszy rachunek który przez rok nie będzie nic oddawał tylko kumulował zyski - podobno procent składany nie działa na forexie

lepiej oceniać po każdym miesiącu czy się zgadza i tak samo będzie tabelka weryfikowana - ale tylko w górę
jeżeli dany miesiąc skończy się z kwota wyższą niż w tabelce to kolejne zostaną zaktualizowane - jeżeli tyle samo lub mniej to zostaje

więc teraz mamy 2 tygodnie gdzie pracuje już normalnie i powinien wszystko nadrobić
a do 1 maja już niedaleko - więc będzie można albo pobiadolić albo ... nic nie pisać i czekać kolejny miesiąc

Mpapiez

Re: Dziennik prostego - skutecznego trejdingu / kontynuacja

Nieprzeczytany post autor: Mpapiez »

No to zapowiada się naprawdę ciekawie :)...
Rozumiem że kwoty tabelki możemy weryfikować z wynikami na myfxbook ?

fxjk11
Gaduła
Gaduła
Posty: 116
Rejestracja: 20 mar 2010, 10:29

Re: Dziennik prostego - skutecznego trejdingu / kontynuacja

Nieprzeczytany post autor: fxjk11 »

Mpapiez pisze:No to zapowiada się naprawdę ciekawie :)...
Rozumiem że kwoty tabelki możemy weryfikować z wynikami na myfxbook ?

dokładnie tak , dlatego myfxbook jest zawsze włączony i zostanie do samego końca
i zawsze na początku miesiąca będzie screen z myfxbooka , MT4 oraz porównanie z tabelką
bez względu na to czy będzie odbiegał na plus czy minus


a dziennik i podgląd może zniknąć tylko w 4 wypadkach :

1.minie rok czyli 17 .03. 2016
gdy nie będzie zakładanej kwoty minimalnej to będzie oznaczało porażkę tego dziennika

2.gdy wcześniej osiągnie kwotę 1 mln :)

3.gdy wartość rachunku spadnie poniżej 8k teraz , lub gdy przekroczy 20k to 16k itd...

4.odpukać , z jakichś losowych przyczyn , ale nigdy z dnia na dzień , tylko powiedzmy z miesięcznym wyprzedzeniem - ale raczej nie wchodzi w grę bo zawsze ktoś pociągnie do końca roku

Mpapiez

Re: Dziennik prostego - skutecznego trejdingu / kontynuacja

Nieprzeczytany post autor: Mpapiez »

Ale rozumiem, że nie znikniesz "ot tak" po prostu, tylko podasz powód wstrzymania dzienniczka ?

fxjk11
Gaduła
Gaduła
Posty: 116
Rejestracja: 20 mar 2010, 10:29

Re: Dziennik prostego - skutecznego trejdingu / kontynuacja

Nieprzeczytany post autor: fxjk11 »

Mpapiez pisze:Ale rozumiem, że nie znikniesz "ot tak" po prostu, tylko podasz powód wstrzymania dzienniczka ?

nie , nie wchodzi w grę - tylko te 3 powody jak wyżej zamkną dziennik czyli :
1.osiągnięcie założonego celu wcześniej niż przed upływem roku
2.upłynie pełny rok trwania
3.najgorszy wariant - osiągnie max stratę wcześniej

ale nie zniknie wtedy z dnia na dzień , tylko będzie widniał dalej jakiś czas po podsumowaniu na myfxbooku dla weryfikacji
zarówno gdy będzie plus jak i minus - ja się nie obawiam pokazać tak samo zysków jak i strat

punkt 4 - to mam nadzieję tylko teoria - ale... różne są przypadki losowe w ciągu 365 dni
ale w takim przypadku nie będzie tak, jak to jest w zwyczaju na forum - napisanie po fakcie , że nie ma dziennika bo np:
- mrówka mi nowe porsche rozjechała
- klapa w solarium w spa się zatrzasnęła i nie mogłem grać
- nagle praca najważniejsza a forex to tylko na cukierki itd
- inne jeszcze nie wymyślone przez użytkowników tego forum :)

jeżeli by tak się wydarzyło - odpukać - wtedy przynajmniej z miesięcznym wyprzedzeniem napiszę
trudno - jest tak i tak , ale aby nie było niedomówień
od dziś czyli daty xxxxx dziennik i myfxbook będzie działał i rachunek przez najbliższe 30 dni lub więcej - i wtedy zostanie zamknięty a stan końcowy zamieszczony w dzienniku
myślę że to uczciwe postawienie i ewentualne zakończenie dziennika w przypadku jakimś losowym

Mpapiez

Re: Dziennik prostego - skutecznego trejdingu / kontynuacja

Nieprzeczytany post autor: Mpapiez »

Tak swoją drogą, pewien użytkownik forum podesłał mi na prv info kim jesteś i co potrafisz :).
Przeczytałem twoje wcześniejsze ogłoszenie i generalnie posty z dzienniczka tego i wcześniejszego....

Po prostu szacun, bardzo mi miło, że zawodowcy chcą się dzielić swoją wiedzą za free z takimi szarakami :)...
Sam sobie kiedyś obiecałem, że jak mi się uda na foreksie "coś" osiągnąć, to też za friko się swoją wiedzą podziele, w ramach spłacenia niepisanego długu dla ludzi z tego forum :wink: .

Nawet nie wiesz, jak podnosi na duchu pokazanie przez kogoś że naprawdę się da.

ODPOWIEDZ