Dziennik prostego - skutecznego trejdingu / kontynuacja /

Miejsce, gdzie każdy może prowadzić swój własny dziennik gry na FX.
DKVAJ
Bywalec
Bywalec
Posty: 5
Rejestracja: 19 mar 2016, 11:59

Re: Dziennik prostego - skutecznego trejdingu / kontynuacja

Nieprzeczytany post autor: DKVAJ »

A pan fxjk11 pisze jeszcze na jakimś forum może pod inną nazwą. Bo słyszałem, że to bajkopisarz i zwinął interes???

DKVAJ
Bywalec
Bywalec
Posty: 5
Rejestracja: 19 mar 2016, 11:59

Re: Dziennik prostego - skutecznego trejdingu / kontynuacja

Nieprzeczytany post autor: DKVAJ »

Jeżeli jest ktoś kto został okradziony przez pana fxjk11 to proszę napisać. Zastanawiam się czy jest nas więcej. Gość nie zarabia ani centa na forexie. Znam go osobiście wszystko co mówi i piszę to kłamstwo wyssane z palca. Ma jakies tam algorytmy jakiś tam system który nie działa. Straciłem prawie 100k z czego ponad połowę ukradł mi pan fxjk11. Wszystkie posty naprawdę wszystkie posty to jedno wielkie kłamstwo. Jeśli ktos nie wierzy mogę sie spotkać i udowodnić to. Proszę uważać na człowieka. Nawet skłamał jeśli chodzi o jego wiek. Pisze że zarabia 2% dziennie - wgrał nawet piękna tabelkę, w której z 10k robi ponad 400k w rok. Pisze że zapłacił 200k podatku za 2014 rok. Piszę że zarobić 100k dla niego to żaden problem dlatego nie sprzedaje tego systemu, a..... jeździ samochodem - złomem za 3-5 tys. zł. Jeżeli jest ktoś kto go zna proszę o kontakt.

chihuahua
Gaduła
Gaduła
Posty: 288
Rejestracja: 03 lip 2013, 13:31

Re: Dziennik prostego - skutecznego trejdingu / kontynuacja

Nieprzeczytany post autor: chihuahua »

No to ładnie. Kolejny ekspert okazał się nagi (jeżeli to prawda).
Niezła ta branża forexowa jak sobie myślę... brokerzy chcą wydymać, eksperci chcą wydymać, szkoleniowcy chcą wydymać i rynek sam w sobie to samo. Aż strach się odwrócić w którąkolwiek stronę, żeby tyłu nie nadstawiać :)

Jeżeli to nie sekret, możesz szerzej opisać jak to wszystko wyglądało?
Jak na świętego Hieronima jest deszcz albo go ni ma,
to pod koniec listopada pada albo nie pada.

Cras
Uczestnik
Uczestnik
Posty: 4
Rejestracja: 09 sie 2016, 11:57

Re: Dziennik prostego - skutecznego trejdingu / kontynuacja

Nieprzeczytany post autor: Cras »

DKVAJ pisze:Jeżeli jest ktoś kto został okradziony przez pana fxjk11 to proszę napisać. Zastanawiam się czy jest nas więcej. Gość nie zarabia ani centa na forexie. Znam go osobiście wszystko co mówi i piszę to kłamstwo wyssane z palca. Ma jakies tam algorytmy jakiś tam system który nie działa. Straciłem prawie 100k z czego ponad połowę ukradł mi pan fxjk11. Wszystkie posty naprawdę wszystkie posty to jedno wielkie kłamstwo. Jeśli ktos nie wierzy mogę sie spotkać i udowodnić to. Proszę uważać na człowieka. Nawet skłamał jeśli chodzi o jego wiek. Pisze że zarabia 2% dziennie - wgrał nawet piękna tabelkę, w której z 10k robi ponad 400k w rok. Pisze że zapłacił 200k podatku za 2014 rok. Piszę że zarobić 100k dla niego to żaden problem dlatego nie sprzedaje tego systemu, a..... jeździ samochodem - złomem za 3-5 tys. zł. Jeżeli jest ktoś kto go zna proszę o kontakt.
Albo to co piszesz jest prawdą albo jesteś zwykłym prowokatorom. Zostałeś poproszony o to aby szerzej napisać o tej sprawie ale nie odpowiadasz zarówno na wiadomości prywatne jak i na pytania w wątku.
Naprawdę nikomu nie pomagasz pisząc tak ogólnikowo bez żadnych dowodów. Mam nadzieję że autor tematu też się do tego odniesie.
Jak nie możesz napisać tutaj to chociaż napisz
prywatną wiadomość.

DKVAJ
Bywalec
Bywalec
Posty: 5
Rejestracja: 19 mar 2016, 11:59

Re: Dziennik prostego - skutecznego trejdingu / kontynuacja

Nieprzeczytany post autor: DKVAJ »

Przepraszam bardzo na jakie wiadomości prywatne ja nie odpowiadam????? Jakie pytania w wątku. Zadałem pytanie czy ktoś został również okradziony przez pana fxjk11 i jeśli ktoś się taki znajdzie napewno napisze. A ja ostrzegam tylko przed tym złodziejem. Ten człowiek tylko pięknie pisze na forum i nic poza tym. Nie mam zamiaru publikować na forum całej historii gg i email z nim bo po co???
Znam go osobiście i wiem co piszę.

sallesman
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 54
Rejestracja: 14 lut 2015, 16:44

Re: Dziennik prostego - skutecznego trejdingu / kontynuacja

Nieprzeczytany post autor: sallesman »

fxjk11 nadal spekuluje z dobrymi rezultatami, być może epizod kolegi jest jednostkowy albo polegał na niejasnych regułach.. skoro kolega go zna i twierdzi że padł ofiarą oszustwa to są przecież drogi prawne.. pozdrawiam

DKVAJ
Bywalec
Bywalec
Posty: 5
Rejestracja: 19 mar 2016, 11:59

Re: Dziennik prostego - skutecznego trejdingu / kontynuacja

Nieprzeczytany post autor: DKVAJ »

a skąd wiesz że spekuluje ???

sallesman
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 54
Rejestracja: 14 lut 2015, 16:44

Re: Dziennik prostego - skutecznego trejdingu / kontynuacja

Nieprzeczytany post autor: sallesman »

długa historia.... natomiast trochę kiepsko, że ma wrogów, bo gość ma potężną wiedzę i doświadczenie, i niejeden trader wiele dobrego mógłby się od niego nauczyć.. taka moja skromna opinia

Awatar użytkownika
Pablo90
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1215
Rejestracja: 10 cze 2007, 15:36

Re: Dziennik prostego - skutecznego trejdingu / kontynuacja

Nieprzeczytany post autor: Pablo90 »

Jak od początku pisałem, że to przekręt, to co poniektórzy nazwali mnie trollem, typowym polaczkiem i nawet... zboczeńcem XD Podobnie było z Idzikiem. Mam takie wrażenie, że większość ludzi interesujących się forexem, przynajmniej na tym forum mają jakieś dziwne skłonności do bycia frajerami.... Ostrzeżesz ludzi przed bajkopisarzem to jeszcze Cię oplują XD

sallesman
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 54
Rejestracja: 14 lut 2015, 16:44

Re: Dziennik prostego - skutecznego trejdingu / kontynuacja

Nieprzeczytany post autor: sallesman »

chyba macie rację..

ODPOWIEDZ