DupnySystem0102

Miejsce, gdzie każdy może prowadzić swój własny dziennik gry na FX.
Awatar użytkownika
SEROL666
Maniak
Maniak
Posty: 2332
Rejestracja: 13 sty 2009, 00:04

Re: DupnySystem0102

Nieprzeczytany post autor: SEROL666 »

DupnySystem pisze:
18 lip 2023, 23:17
Ponownie wdrażam mm na 10-20 trejdów z rzędu na maxa potem dopiero bezpieczniejsze granie.
Cel to 5000% w rok.
To nawet nie 40% na miesiąc. Do zrobienia jak dociśniesz gaz do dechy :wink:
"If music is dying musicians are killing it" - MP

Awatar użytkownika
DupnySystem
Gaduła
Gaduła
Posty: 246
Rejestracja: 20 mar 2020, 16:41

Re: DupnySystem0102

Nieprzeczytany post autor: DupnySystem »

Cblondyn pisze:
19 lip 2023, 09:13
A ten super setup to jak ma wyglądać? Tak tylko z ciekawości pytam ;)
Wiem, że pytanie na żarty, ale odpowiem, przyda się w dzienniku.

Mówiąc setup mam na myśli system, czyli konkretne warunki wejścia i wyjścia oraz MM. System, w którym "coś jest" czyli który rokuje na zyski, może być zyskowny. Niestety mało kto go posiada, bo to mocno subiektywna sprawa. W związku z tym, że albo nie istnieje święty gral albo go nie znamy to musimy posiadać coś w czym dobrze się czujemy i posiadamy talent.
Dlatego pytanie jak ma wyglądać dobry setup jest podobnie bez sensu i smieszne jakby zapytać Jacka Cygana jak pisze teksty, albo zapytać Vermeera jak malować żeby osiągnąć sukces. Powie, kup płótno, farbki i maluj, sprzedaj obraz za 100 tys usd i koniec.

Ja mam swój setup taki, że wchodzę w poziomy fibo, ale nie na pałę w każdy poziom, tylko wybieram niektóre poziomy, jeśli oprócz poziomu do kompletu jest zgodny trend itd itd plus intuicja, czyli talent, że akurat ten poziom jest mocny to wchodzę. Do tego kilka żelaznych warunków wyjścia i tyle. Z MM często podwajam pozycję po wygranej. Pisałem o tym już dawno, dla mnie jest to mega, bo jeśli po podwojonej pozycji po wygranej wchodzi SL to ogólna strata rundy jest wielkość SL z pierwszego wejścia. Większość ludzi nie rozumie sensu takiego MM, serdecznie współczuję :)) . Dlatego jeśli nawet wyłożę kompletny system, który u mnie działa to prawdopodobieństwo, że będzie u kogoś działał jest równy wygranej szóstki w lotto 3x z rzędu losowanie po losowaniu :))))))) ;) hahaha.

Wiec tak tylko z ciekawości możesz zapytać, ale nic to nikomu nie da.

Awatar użytkownika
SEROL666
Maniak
Maniak
Posty: 2332
Rejestracja: 13 sty 2009, 00:04

Re: DupnySystem0102

Nieprzeczytany post autor: SEROL666 »

Powiem Ci szczerze jak nie zapodasz poprawek, które Ci wcześniej napisałem to i tak się nic nie zmieni. Sorry DS ludzie nie zmieniają się tylko dlatego że tak postanowią. Życzę Ci powodzenia
"If music is dying musicians are killing it" - MP

Awatar użytkownika
DupnySystem
Gaduła
Gaduła
Posty: 246
Rejestracja: 20 mar 2020, 16:41

Re: DupnySystem0102

Nieprzeczytany post autor: DupnySystem »

Jeśli chodzi o zarobki typu 80% w rok to nie muszę wnosić poprawek, na tyle moge dłubac zawsze. Ale faktycznie grając w wieksze targety, włączając przesuwanie TP, optymalizuję i na grzecznym rachunku idę w tą stronę.

Teraz gram inaczej, wrzucam tysiąc usd i gram na to moje mega MM i strzelam takie rundy:

https://www.myfxbook.com/members/TJehoo ... l/10284862

Awatar użytkownika
DupnySystem
Gaduła
Gaduła
Posty: 246
Rejestracja: 20 mar 2020, 16:41

Re: DupnySystem0102

Nieprzeczytany post autor: DupnySystem »

Planowany cel to 3000% , Po przekroczeniu 1000% fajnie potem przybywa i dość szybko. Jeśli dociągnę do 3000% to uznam się bogatym :))) Bo raz, że bedzie duży zarobek, a dwa to znaczy, że rundka od zera do 3000% będzie wchodzić częściej niż raz na 30 razy :))
A schodząc na ziemię, pewnie w ostatniej chwili się wszystko zawali, hahaha

Tak czy owak w excelu te wszystkie procenty składane tak pięknie wyglądają, i chyba każdy był juz bogaty patrząc na excela :))

Awatar użytkownika
SEROL666
Maniak
Maniak
Posty: 2332
Rejestracja: 13 sty 2009, 00:04

Re: DupnySystem0102

Nieprzeczytany post autor: SEROL666 »

Witam
To twoje konto ?
"If music is dying musicians are killing it" - MP

Awatar użytkownika
DupnySystem
Gaduła
Gaduła
Posty: 246
Rejestracja: 20 mar 2020, 16:41

Re: DupnySystem0102

Nieprzeczytany post autor: DupnySystem »

Tak, moje.

Awatar użytkownika
SEROL666
Maniak
Maniak
Posty: 2332
Rejestracja: 13 sty 2009, 00:04

Re: DupnySystem0102

Nieprzeczytany post autor: SEROL666 »

DupnySystem pisze:
07 sie 2023, 19:06
Tak, moje.
Z tego co widzę na tym koncie jest chyba mniej niż 100 USD ? Pisałeś że wrzucasz 1000 USD ?
"If music is dying musicians are killing it" - MP

Awatar użytkownika
DupnySystem
Gaduła
Gaduła
Posty: 246
Rejestracja: 20 mar 2020, 16:41

Re: DupnySystem0102

Nieprzeczytany post autor: DupnySystem »

Jesli tak po czymś wnioskujesz to dziwne, ale powiedzmy, że tak jest :) . Nawet bardzo dobrze. Stwierdziłem, że w moim wypadku, lepiej bedzie nie pokazywać kwot. Chyba nie ma co korcić urzędów do analizy.
"prawda" jest taka, że start był od 1 USD :) Ale % jest %, niech ktoś od 1 USD dojdzie do 2000% :)))

Awatar użytkownika
SEROL666
Maniak
Maniak
Posty: 2332
Rejestracja: 13 sty 2009, 00:04

Re: DupnySystem0102

Nieprzeczytany post autor: SEROL666 »

DupnySystem pisze:
07 sie 2023, 22:27
Jesli tak po czymś wnioskujesz to dziwne, ale powiedzmy, że tak jest :) . Nawet bardzo dobrze. Stwierdziłem, że w moim wypadku, lepiej bedzie nie pokazywać kwot. Chyba nie ma co korcić urzędów do analizy.
"prawda" jest taka, że start był od 1 USD :) Ale % jest %, niech ktoś od 1 USD dojdzie do 2000% :)))
No proszę zmiana volumenu czyni cuda :wink: . Nieźle.
"If music is dying musicians are killing it" - MP

ODPOWIEDZ