Dukascopy- konkurs

Informacje na temat wszelkiego rodzaju konkursów Forex'owych.
Awatar użytkownika
raposo
Moderator
Moderator
Posty: 9979
Rejestracja: 22 wrz 2006, 22:10

Re: Dukascopy- konkurs

Nieprzeczytany post autor: raposo »

Dukascopy organizuje w tym momencie już całą masę konkursów. Z nowości:
  • Signal Provider Contest - dla dostawców sygnałów,
    Fundamental Analysis Contest - na najlepszą analizę fundamentalną,
    Social Trading Contest - dla mistrzów w dobieraniu dobrych dostawców sygnałów :),
    Social Lottery - dla marketingowców ;)
    Poker Contest - turniej pokerowy, szczegóły dostępne wkrótce.
Każdy znajdzie coś dla siebie. Można zgarnąć dodatkową kasę bez większego wysiłku. Łączna pula nagród w skali roku wynosi aż 1 000 000 mln USD.

Szczegóły u nas na stronie w j. polskim lub na stronie Dukascopy:
http://www.dukascopy.com/fxcomm/
ForexClub.pl
- Forex Club Tools
- Program Podatek 7.0
- RABATY PROWIZJI
| IC Markets (-21%) | Tickmill (-10%) | XTB (Pakiet książek) | Dukascopy (narzędzia do JForex) | LMAX (-20%) | FxPro (do -15%)

Zapraszamy do kontaktu

Awatar użytkownika
raposo
Moderator
Moderator
Posty: 9979
Rejestracja: 22 wrz 2006, 22:10

Re: Dukascopy- konkurs

Nieprzeczytany post autor: raposo »

Dla fanów pokera - właśnie ruszył konkurs Dukascopy, gdzie łączna roczna pula nagród przekracza 100 000 USD. Udział jest darmowy dla wszystkich.

Szczegóły:
http://www.dukascopy.com/fxcomm/poker/
ForexClub.pl
- Forex Club Tools
- Program Podatek 7.0
- RABATY PROWIZJI
| IC Markets (-21%) | Tickmill (-10%) | XTB (Pakiet książek) | Dukascopy (narzędzia do JForex) | LMAX (-20%) | FxPro (do -15%)

Zapraszamy do kontaktu

Awatar użytkownika
3691373
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 35
Rejestracja: 26 maja 2013, 03:46

Re:

Nieprzeczytany post autor: 3691373 »

Spragniony pisze:ciekawe czy jakiś Polak wygrał kiedyś ten konkurs na real. słyszał może ktoś z was?

Marek Maciejewski z Nowej Zelandi , ale to Polak zajol pierwsze miejsce w Lipcu 2011 , ale on gral na real account i podobno zrobil zysk w wysokosci 900% w miesiacu . Dlatego dali mu pierwsze miejsce .

Awatar użytkownika
Dukascopy
Bywalec
Bywalec
Posty: 19
Rejestracja: 25 sty 2012, 11:40

Re: Dukascopy- konkurs

Nieprzeczytany post autor: Dukascopy »

Konkurs na Miss Dukascopy już ruszył, lecz wciąż nie ma uczestniczek z Polski. Gorąco zapraszamy do uczestnictwa i podzielenia się informacją o konkursie ze znajomymi, gdyż nagrody są bardzo atrakcyjne!

Pokażmy wszystkim, że Panie z Polski są nie tylko atrakcyjne, ale również inteligentne!

Więcej informacji na http://miss.dukascopy.com

anonim09383

Re: Dukascopy- konkurs

Nieprzeczytany post autor: anonim09383 »

http://www.dukascopy.com/tradercontest/# chciałem się zapytać czy ten konkurs trwa nadal z miesiąca na kolejny miesiąc czy jest on już nie aktualny. Punkty zgromadzone to innymi słowy procenty ,200 punktów to 200% ?
w podany powyżej link wystarczy że podam swoje konto demo login i hasło aby uczestniczyć w konkursie ,czy dobrze rozumie. Więc najpierw muszę utworzyć konto demo a następnie wygenerowane hasło i login które przysyłacie na pocztę i się dalej rejestrować ?

Awatar użytkownika
raposo
Moderator
Moderator
Posty: 9979
Rejestracja: 22 wrz 2006, 22:10

Re: Dukascopy- konkurs

Nieprzeczytany post autor: raposo »

Konkurs nadal trwa.
200 punktów to nie 200%. Punkty są dawane ze względu na wiele czynników. Zapoznaj się szczeółowo z regulaminem konkursu.
Musisz założyć konto w FX Community, a potem wyrażasz chęć uczestnictwa w konkursie. Otrzymujesz dane do konta konkursowego i działasz.
ForexClub.pl
- Forex Club Tools
- Program Podatek 7.0
- RABATY PROWIZJI
| IC Markets (-21%) | Tickmill (-10%) | XTB (Pakiet książek) | Dukascopy (narzędzia do JForex) | LMAX (-20%) | FxPro (do -15%)

Zapraszamy do kontaktu

domeks
Bywalec
Bywalec
Posty: 10
Rejestracja: 22 paź 2015, 08:09

Re: Dukascopy- konkurs

Nieprzeczytany post autor: domeks »

Czesc.Mam pytanie odnoscie kasy wygranej z konkursow.Mam wygrane 200$ za konkurs trejderow i 125$ za pierwsze miejsce grajac w pokera.Wiem ze musze zrobic obrot 25 lotow za kazde 100$ al nie bardzo rozumiem o wyplatach.Majac kilka bonusow jak to jest czy teraz tylko sie zajac wyrabianiem obrotu i juz nie uczestniczyc w konkursach bo znowu cos wygram i bede mial kolejny bonus do wyrobienia a poprzednie wyrobione bonusy nie bede mial mozliwosci wyplacic bo trzeba miec obrocone wszystkie bonusy.

Awatar użytkownika
raposo
Moderator
Moderator
Posty: 9979
Rejestracja: 22 wrz 2006, 22:10

Re: Dukascopy- konkurs

Nieprzeczytany post autor: raposo »

Cześć,

Nie jest tak. Wypracowujesz obroty po kolei dla każdej nagrody, czyli jeśli masz dwie nagrody to najpierw generujesz obrót dla tej pierwszej (potem ją możesz wypłacić), a następnie liczone jest dla kolejnej. Dlatego opłaca się brać udział w konkursach cały czas. Tym bardziej, że nie ma tu limitu czasowego na wypracowanie obrotu.

Możesz na bieżąco monitorować postęp z obrotem z wyszczególnieniem dla każdej nagrody. Zaloguj się do panelu klienta:
https://eu-live.dukascopy.com/fo/reports/trader/
(te same dane, co do platformy)

Summary -> Funds Management -> na dole masz listę przyznanych bonusów w Contest Bonus.
Są kwoty, obrót do wyrobienia i ile zostało (Remaining Volume, million USD).

Też wygrałem trzy nagrody ale nadal walczę z obrotem dla pierwszej i coś czuję, że jeszcze chwila mi zejdzie... :D
ForexClub.pl
- Forex Club Tools
- Program Podatek 7.0
- RABATY PROWIZJI
| IC Markets (-21%) | Tickmill (-10%) | XTB (Pakiet książek) | Dukascopy (narzędzia do JForex) | LMAX (-20%) | FxPro (do -15%)

Zapraszamy do kontaktu

woj55
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 527
Rejestracja: 12 sty 2013, 21:04

Re:

Nieprzeczytany post autor: woj55 »

grzesio pisze:Nie podoba mi się w tym konkursie, że nie mogę szybko reagować, tylko trzeba wpisywać i uzasadniać swoje decyzję. Zawsze można robić wszystko przez zlecenia oczekujące co prawda, ale jakoś jestem przyzwyczajony do gry z palca.
ogolnie to jakas beznadzieja
Rynek to jest na targowisku a tutaj rynkiem są wielkie banki

domeks
Bywalec
Bywalec
Posty: 10
Rejestracja: 22 paź 2015, 08:09

Re: Dukascopy- konkurs

Nieprzeczytany post autor: domeks »

https://eu-live.dukascopy.com/fo/reports/trader/ zebu tu miec login i haslo to trzeba miec zalozone konto juz konto live?I zrobic depozyt to wtedy przysla dane.A skad wziac dane login i haslo aby obracac bonusem.

ODPOWIEDZ