Dukascopy- konkurs

Informacje na temat wszelkiego rodzaju konkursów Forex'owych.
Awatar użytkownika
inwestor86
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1594
Rejestracja: 17 lis 2008, 11:53

Nieprzeczytany post autor: inwestor86 »

drapichrust pisze:forexoholic to Ty :p?
tak, obcieli mi 26 ducascopy points i spadlem z 11 na 15 :evil: eh nie myslalem, ze tak ciezko bedzie wbic sie w top 10

Awatar użytkownika
grzesio
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 64
Rejestracja: 26 kwie 2009, 18:47

Nieprzeczytany post autor: grzesio »

Nie podoba mi się w tym konkursie, że nie mogę szybko reagować, tylko trzeba wpisywać i uzasadniać swoje decyzję. Zawsze można robić wszystko przez zlecenia oczekujące co prawda, ale jakoś jestem przyzwyczajony do gry z palca.

Awatar użytkownika
inwestor86
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1594
Rejestracja: 17 lis 2008, 11:53

Nieprzeczytany post autor: inwestor86 »

fakt, to akurat nie pomaga i przez zlecenia z palca traci sie punkty, ale idzie sie przyzwyczaic o ile nie skalpuje sie :)

kazde odwiedziny profilu, komentarz i glos jest bardzo wazny wiec licze na Wasze wsparcie :D

Awatar użytkownika
drapichrust
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 73
Rejestracja: 03 gru 2009, 11:22

Nieprzeczytany post autor: drapichrust »

inwestor , a te 3000 odwiedzin to moze nasi z foru nabili :P ?
"Wyobraźnia jest ważniejsza od wiedzy, ponieważ wiedza jest ograniczona."
- Albert Einstein

Awatar użytkownika
inwestor86
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1594
Rejestracja: 17 lis 2008, 11:53

Nieprzeczytany post autor: inwestor86 »

drapichrust pisze:inwestor , a te 3000 odwiedzin to moze nasi z foru nabili :P ?
ok 2500 wejsc mam z innego zrodla a reszta forum itp. ;)

co do konkursu to chyba nie dam skonczyc w czolowce, mam za malo punktow dukasa i w zaden sposob nie idzie ich zwiekszyc, przynamniej nie przy moim stylu trejdowania, z racji czestego trailowania SL i ciecia strat

Awatar użytkownika
drapichrust
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 73
Rejestracja: 03 gru 2009, 11:22

Nieprzeczytany post autor: drapichrust »

tez mam staty kulawe po potyczce z pocztku miesiace i jeszcze teraz wladowalem sie troche na pale w sprzedawanie jena ;p
"Wyobraźnia jest ważniejsza od wiedzy, ponieważ wiedza jest ograniczona."
- Albert Einstein

Awatar użytkownika
inwestor86
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1594
Rejestracja: 17 lis 2008, 11:53

Nieprzeczytany post autor: inwestor86 »

drapichrust pisze:tez mam staty kulawe po potyczce z pocztku miesiace i jeszcze teraz wladowalem sie troche na pale w sprzedawanie jena ;p
jaki nick?

nvm, juz zobaczylem, ze delagheto ;)

Awatar użytkownika
<kerimb>
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1460
Rejestracja: 27 sie 2010, 08:01

Nieprzeczytany post autor: <kerimb> »

inwestor86 pisze:obcieli mi 26 ducascopy points i spadlem z 11 na 15 eh nie myslalem, ze tak ciezko bedzie wbic sie w top 10
Nie przejmuj się i do boju dalej. Mnie wycięli chyba w lutym z 1 na 4-e a potem z 4-ego na 13ste chyba o ile dobrze pamiętam. Podarowałem sobie bo traktowałem to jako trening zaraz po otwarciu u nich kont. Nie dojdziesz jak oni liczą te ichnie punkty. Jedyną rzeczą jaką można sobie polepszyć, to jechać na FB, Twitterze itd itd. Oni dają maksa za oczekujące i TP. Z tymi TP są jaja, bo lepiej wychodzi się nawet jeśli masz mały przyrost kapitału ale za to często wali Ci w TP nawet jeśli jest on powiedzmy 20 pipsiorów a nie 100. Nie ma sensu się ścigać jeśli wali się z palucha. Szkoda czasu ...

Powodzenia życzę dla uparciucha ... I dobrze ... :mrgreen:

Awatar użytkownika
inwestor86
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1594
Rejestracja: 17 lis 2008, 11:53

Nieprzeczytany post autor: inwestor86 »

jaja sobie urzadzili dzisiaj i zmienili sposob przyznawania punktow dukascopy, przez co stracilem prawie 40 punktow i szanse na top 10, a juz 2 dni sie utrzymywalem w puli i tylko tydzien do konca :evil:

dzieki wszystkim, ktorzy mnie wspierali :)

Dodano po 2 minutach:
<kerimb> pisze:Nie ma sensu się ścigać jeśli wali się z palucha. Szkoda czasu ...
nie gralem z palucha, prawie 70% trejdow to oczekujace byly
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

Awatar użytkownika
drapichrust
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 73
Rejestracja: 03 gru 2009, 11:22

Nieprzeczytany post autor: drapichrust »

zmieniaja zasady jak skarpetki, pozatym da rade utrzymac wskaznik dukascopy jesli wiesz jak. mysle ze powinien wygrac arturs10 a na 2gim snowshow
szkoda ze siadl video cont, ale nie dziwie im sie, jakość treści większości filmów to tragedia, a nie którzy nawet próbowali kręcić komórka z ekranu :F
"Wyobraźnia jest ważniejsza od wiedzy, ponieważ wiedza jest ograniczona."
- Albert Einstein

ODPOWIEDZ