Dukascopy - ECN

Oferta brokererów rynku walutowego Forex oraz opinie użytkowników na ich temat.

Co myślisz na temat tego brokera?

Zdecydowanie polecam
26
41%
Poza paroma minusami są ok
22
35%
Przeciętny
6
10%
Mają wiele wad
1
2%
Stanowczo odradzam
8
13%
 
Liczba głosów: 63

Awatar użytkownika
crocopip
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 807
Rejestracja: 24 cze 2009, 23:24

Nieprzeczytany post autor: crocopip »

zag pisze:jakie oni maja zabezpieczenia dla depozytow, nigdzie nie widze zadnego info
np. gdzieś tu znajdziesz
http://www.dukascopy.com/swiss/english/ ... acilities/

Dukascopy Europe Logo
Sprawdź najnowszą ofertę DukasCopy
Rachunek Rzeczywisty Rachunek Demonstracyjny

Awatar użytkownika
MrYogi
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 935
Rejestracja: 25 gru 2007, 19:18

Nieprzeczytany post autor: MrYogi »

Z racji nowy regulacji w Szwajcarii, Dukascopy się przekształca w bank, jedynie teraz czekają na dostanie decyzji.
Rzeczą, którą najtrudniej w świecie zrozumieć, jest podatek dochodowy.
Albert Einstein

Awatar użytkownika
raposo
Moderator
Moderator
Posty: 9979
Rejestracja: 22 wrz 2006, 22:10

Nieprzeczytany post autor: raposo »

MrYogi pisze:Dukascopy się przekształca w bank, jedynie teraz czekają na dostanie decyzji.
Złożyli wniosek bodajże w marcu/kwietniu (regulacja weszła w styczniu 2009) więc lada moment powinna być decyzja.
ForexClub.pl
- Forex Club Tools
- Program Podatek 7.0
- RABATY PROWIZJI
| IC Markets (-21%) | Tickmill (-10%) | XTB (Pakiet książek) | Dukascopy (narzędzia do JForex) | LMAX (-20%) | FxPro (do -15%)

Zapraszamy do kontaktu

Awatar użytkownika
Boby_Fischer
Gaduła
Gaduła
Posty: 300
Rejestracja: 25 paź 2008, 13:21

Nieprzeczytany post autor: Boby_Fischer »

Witam!

Chciałem się dowiedzieć czy Dukas już ma MT4? Mieli wprowadzić w styczniu - jak sytuacja wygląda?
Boby Fischer is great!

Awatar użytkownika
raposo
Moderator
Moderator
Posty: 9979
Rejestracja: 22 wrz 2006, 22:10

Nieprzeczytany post autor: raposo »

Boby_Fischer pisze:Mieli wprowadzić w styczniu - jak sytuacja wygląda?
Nie mieli... ;)
MT4 jest ale tylko dla wersji demo, trwają beta testy i nieznana jest data kiedy ta platforma zostanie wprowadzona dla rachunków rzeczywistych (nieoficjalnie mogę zdradzić, że to kwestia jeszcze 1-2 miesięcy). Również istnieje prawdopodobieństwo, że jeszcze trochę zostanie obniżony minimalny depozyt choć na razie nieznane są szczegóły.

edit:
Przy okazji - odnośnie informacji przekształcenia się Dukascopy w bank. Powinni otrzymać licencję pod koniec tego miesiąca lub na początku lutego.
ForexClub.pl
- Forex Club Tools
- Program Podatek 7.0
- RABATY PROWIZJI
| IC Markets (-21%) | Tickmill (-10%) | XTB (Pakiet książek) | Dukascopy (narzędzia do JForex) | LMAX (-20%) | FxPro (do -15%)

Zapraszamy do kontaktu

Awatar użytkownika
Akhh
Maniak
Maniak
Posty: 2160
Rejestracja: 08 wrz 2008, 18:43

Nieprzeczytany post autor: Akhh »

Osobiście wiele rzeczy w platformie dukasa podoba mi się bardziej niż w MT4 - jeśli poszliby w optymalizację tej platformy (np brak domyślnych, własnych ustawień Fibo - za każdym razem jak wstawi się Fbio trzeba sobie edytowac poziomy - chyba że o czymś nie wiem :wink: ) to nie potrzebny jest żaden MT4.
Comparic - Codzienne informacje z rynku Forex, GPW.
Analizy, wywiady, statystyki rynkowe, ciekawostki, Forex na Żywo.
Od Traderów dla Traderów

Awatar użytkownika
raposo
Moderator
Moderator
Posty: 9979
Rejestracja: 22 wrz 2006, 22:10

Nieprzeczytany post autor: raposo »

Uwaga! Dobrych wieści ciąg dalszy ;)
For the purpose of supporting superior performance and transparency among professional traders and investment managers, Dukascopy arranges a regular monthly contest called "Trader of the Month". The winner of each monthly contest will get an invitation to the company's office in Geneva for getting a spectacular prize, valued at 15000 CHF – a Swiss Luxury Watch "Transparency" produced by Quinting Company. The contest is held during the twelve consecutive months of 2010. A new winner will be determined at the end of each month.
Dla osób, które nie znają za dobrze angielskiego krótko wytłumaczę o co chodzi.
Dukascopy organizuje konkurs dla swoich klientów "Trader Miesiąca". Zasady? Wypracowanie największej stopy zwrotu w danym miesiącu. Do wygrania nagrody o wartości 15 000 franków - (bardzo?) luksusowy szwajcarski zegarek "Transparency" firmy Quinting. Prezentuje się mniej więcej tak:
http://llfull.bidz.com/graphics/ax/2/01/54/61_4.jpg
Konkurs będzie trwał 30 dni w każym miesiącu roku 2010.
Akhh pisze:Osobiście wiele rzeczy w platformie dukasa podoba mi się bardziej niż w MT4 - jeśli poszliby w optymalizację tej platformy
Mi również podoba się ichniejsza platforma. Wspomnę im o tym przy okazji i dam znać czy planują ją dalej rozwijąć choć obecnie pewnie skupieni będą na wprowadzaniu MT4.
ForexClub.pl
- Forex Club Tools
- Program Podatek 7.0
- RABATY PROWIZJI
| IC Markets (-21%) | Tickmill (-10%) | XTB (Pakiet książek) | Dukascopy (narzędzia do JForex) | LMAX (-20%) | FxPro (do -15%)

Zapraszamy do kontaktu

FXfighter
Gaduła
Gaduła
Posty: 154
Rejestracja: 24 lip 2009, 21:53

Nieprzeczytany post autor: FXfighter »

raposo pisze:Osobiście wiele rzeczy w platformie dukasa podoba mi się bardziej niż w MT4 - jeśli poszliby w optymalizację tej platformy


Mi również podoba się ichniejsza platforma. Wspomnę im o tym przy okazji i dam znać czy planują ją dalej rozwijąć choć obecnie pewnie skupieni będą na wprowadzaniu MT4.
Wprowadzenie MT4 pomoże im przyciągnąć większą ilość mniejszych klientów detalicznych, na co ostatnio chyba dość mocno się ukierunkowali, co widać po obniżaniu depozytu początkowego. Chociaż i tak ci klienci moim zdaniem powinni dysponować nieco większym kapitałem niż ten minimalny, ze względu na to, że minimalna wielkość pozycji to nadal 1 lot - choć skalperzy może mogą się pokusić o to, żeby i od tych 5000 USD zaczynać.

Tak swoją drogą, co do tego ich punktu regulaminowego, że mogą nie otwierać pozycji poniżej 2,5 lota - czy często zdarza się, żeby nie realizowali takich transakcji?

W sumie to trochę dziwne, że wprowadzają MT4 w momencie, gdy wchodzi już MT5. Czy nie będzie przypadkiem tak, że np. za rok MetaQuotes przestanie wspierać MT4 i brokerzy będą zmuszeni z niego zrezygnować?

Awatar użytkownika
raposo
Moderator
Moderator
Posty: 9979
Rejestracja: 22 wrz 2006, 22:10

Nieprzeczytany post autor: raposo »

FXfighter pisze:Wprowadzenie MT4 pomoże im przyciągnąć większą ilość mniejszych klientów detalicznych, na co ostatnio chyba dość mocno się ukierunkowali, co widać po obniżaniu depozytu początkowego.
Do tych zmian przyczynili się sami (potencjalni) klienci. Z tego co wiem było bardzo wiele pytań i próśb o obniżenie depozytu, a i uzależnionych od MT4 nie brakuje... ;)
FXfighter pisze:Tak swoją drogą, co do tego ich punktu regulaminowego, że mogą nie otwierać pozycji poniżej 2,5 lota - czy często zdarza się, żeby nie realizowali takich transakcji?
Z tego co się orientuję, i jak twierdzi samo Dukascopy, bardzo rzadko ale skoro się zdarza to należy o tym wspomnieć.
FXfighter pisze:Czy nie będzie przypadkiem tak, że np. za rok MetaQuotes przestanie wspierać MT4 i brokerzy będą zmuszeni z niego zrezygnować?
Być może będzie im wtedy łatwiej przejść od razu na MT5. A i też wątpię by tak nagle zaraz MQ przestało wspierać MT4.
ForexClub.pl
- Forex Club Tools
- Program Podatek 7.0
- RABATY PROWIZJI
| IC Markets (-21%) | Tickmill (-10%) | XTB (Pakiet książek) | Dukascopy (narzędzia do JForex) | LMAX (-20%) | FxPro (do -15%)

Zapraszamy do kontaktu

Awatar użytkownika
ivofe
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 35
Rejestracja: 22 kwie 2009, 19:37

Nieprzeczytany post autor: ivofe »

Dukascopy (Suisse) SA announces the reduction of minimal lot size. Starting from 8th of January 2010 traders can use mini lots from 0.001 equal to 1000 units of a primary currency amount.


No i pięknie :D

ODPOWIEDZ