Dukascopy - ECN

Oferta brokererów rynku walutowego Forex oraz opinie użytkowników na ich temat.

Co myślisz na temat tego brokera?

Zdecydowanie polecam
26
41%
Poza paroma minusami są ok
22
35%
Przeciętny
6
10%
Mają wiele wad
1
2%
Stanowczo odradzam
8
13%
 
Liczba głosów: 63

Awatar użytkownika
xhDog
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 935
Rejestracja: 05 cze 2014, 18:25

Re: Dukascopy - ECN

Nieprzeczytany post autor: xhDog »

ADASKO2012 pisze:Taki renomowany broker,a nikt nie wiedział o limicie wpłaty.Tyle stron wątku i ani słowa o tym nie ma.Czyli nie ma na tym forum nikogo ,kto gra tam dużymi pieniędzmi.Nie,nie można przelać 2 razy po 10 tys dolarów ,co to wogule za pytanie? :lol: Wraz ze stażem u nich rośnie możliwość kolejnych wplat ,czyli jak wpłacę 10 tys to kolejne 10 tys będę mógł wpłacić za rok.Napisalem do opiekuna, ale milczy od pewnego czasu.
Normalne pytanie, bo limit 10.000usd obowiązuje dla transakcji kartą płatniczą. Dlatego pytałem, czy próbowałeś 10.000usd kartą i np. kolejne 10.000usd przelewem bankowym. Chyba, że mówisz o innym limicie.
trzeba mieć jaja jak super saiyan

Daniel 12:12 Blessed is he that waiteth, and cometh to the thousand three hundred and five and thirty days.

Dukascopy Europe Logo
Sprawdź najnowszą ofertę DukasCopy
Rachunek Rzeczywisty Rachunek Demonstracyjny

ADASKO2012
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 425
Rejestracja: 20 gru 2012, 21:19

Re: Dukascopy - ECN

Nieprzeczytany post autor: ADASKO2012 »

alinoe pisze:Przy dźwigni 200:1 jeśli mowa o pełnym zaangażowaniu depozytu, który stanowi 60% dochodu to dochód stanowi równowartość około 100 pipsów rocznie zysku na eur/usd (10 lotów eur/usd - 100 dol/pips, depozyt niecałe 6tys. dol za 10 lotów przy dźwigni 200:1, dochód 10 tys. dol. rocznie.). Mniej niż 2 pipsy zysku tygodniowo. :mrgreen: lub niecałe 4 pipsy w odniesieniu do dochodu osiąganego wcześniej na dźwigni 100:1. Po prostu trzeba więcej zarabiać. :wink:
Więc po co wpłacać przy dźwigni 200:1 więcej niż 60% dochodów? Albo ktoś ma ukryte dochody, na przykład z działalności nielegalnej albo słabo mu idzie tak naprawdę jeśli są to dochody ze spekulacji.

I jeszcze jedno.
Sl 10 pips na eurusd przy pełnym zaangażowaniu depozytu przy lewarze 200:1 stanowiącego 60% dochodu rocznego to strata na jednej małej transakcji 10% dochodu rocznego. Ale mógłbym wpłacić więcej, 120% dochodu rocznego ale broker nie pozwala zarabiać :) Jednak warto używać kalkulatora. Może to i dobrze z tym ESMA. :)
Czy ty nie rozumiesz ,że u brokera nie trzyma się wszystkich pieniędzy,a ESMA to wprowadza,zeby u brokera trzymać więcej pieniędzy szumnie ogłaszając brak możliwości salda ujemnego,który sam pokryjesz.Sl 10 pipsow?Tyle to może poślizg wynieść.Jesli w Dukascopy limit rośnie wraz ze stażem to zakładając konto 5 lat temu mógłbym dzisiaj przelać 50 tysięcy dolarów,a był bym w tej samej sytuacji finansowej.

Awatar użytkownika
alinoe
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 917
Rejestracja: 22 wrz 2008, 21:30

Re: Dukascopy - ECN

Nieprzeczytany post autor: alinoe »

Przeczytaj z kilka razy co napisałem bo widzę, że kompletnie nie rozumiesz o co chodzi. Albo udajesz nie rozumiesz. Dobrze, że broker stara się myśleć za takich jak ty.

ADASKO2012
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 425
Rejestracja: 20 gru 2012, 21:19

Re: Dukascopy - ECN

Nieprzeczytany post autor: ADASKO2012 »

Wypowiadasz się ,a pewnie konto wielkości tysiąca złotych masz,więc tobie dźwignia na pewno nie przeszkodzi.Rozumiem ,że masz konto w Dukascopy Bank i wiesz dużo na ten temat, więc powiedz jak się tam gra i dlaczego są limity ,które rosną wraz ze stażem, ale tylko w Dukascopy .Gdybym chciał zmienić brokera całkowicie na Dukascopy to musiałbym kilkukrotnie zmniejszyć rozmiar konta,bo niby więcej nie mogę wpłacić,bo według alinoe jestem za biedny,ale według innego brokera jestem bogaty bo mogę przelać bez problemu kilkaset tysiecy.Czyli reasumując ,dla jednego brokera jestem doświadczonym traderem ,ale zakładając konto u innego jestem początkującym na Forex.

Awatar użytkownika
alinoe
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 917
Rejestracja: 22 wrz 2008, 21:30

Re: Dukascopy - ECN

Nieprzeczytany post autor: alinoe »

Twój problem polega na tym, że ty sam nie wiesz czy jesteś biedny czy bogaty i pewnie dlatego są te limity, właśnie ze względu na takie osoby jak ty. Mnie te limity nigdy nie interesowały, zresztą nigdy nie wpłacałem do Dukascopy żadnych pieniędzy, jedynie wypłacałem. Cuda, panie, cuda. :)

ADASKO2012
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 425
Rejestracja: 20 gru 2012, 21:19

Re: Dukascopy - ECN

Nieprzeczytany post autor: ADASKO2012 »

Gdybym założył konto w DB 8 lat temu ,dzisiaj mógłbym przelac ich kryteriami 80 tysięcy dolarow.Ciebie te limity nigdy nie interesowały to po co gwiazdorzysz.

Awatar użytkownika
alinoe
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 917
Rejestracja: 22 wrz 2008, 21:30

Re: Dukascopy - ECN

Nieprzeczytany post autor: alinoe »

Niby w jaki sposób gwiazdorzę? Że nie muszę do nich wpłacać kasę żeby u nich zarabiać? Pieniądz robi pieniądz i nie muszę nic dopłacać. Myślę, że ich bardziej od tego ile kasy możesz przelać bardziej interesuje ile zarabiasz. Więc chyba sam gwiazdorzysz skoro piszesz ile to możesz przelać a w dokumentach namieszałeś gdy przyszło do konkretów jeśli chodzi o dochody. Cały czas rozchodzi się o twoje dochody a ty odwracasz kota ogonem i udajesz, że nie wiesz o co chodzi.

ADASKO2012
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 425
Rejestracja: 20 gru 2012, 21:19

Re: Dukascopy - ECN

Nieprzeczytany post autor: ADASKO2012 »

Obudź się,żeby założyć konto trzeba wpłacić pieniądze .Wypełniając rejestracje wypełniasz rózne kryteria,o dochodach ,majątku pracy ,i ile lat pracujesz na stanowisku,dane firmy.Problem jest w tym ,którego nie potrafisz zrozumieć,że przy tych samych dochodach, tym samym majątku, tej samej pracy przy założeniu konta wcześniej,mógłbym dzisiaj przelać więcej ,a przecież mam ten sam dochód.Możesz wytłumaczyć jak nie wpłacając nic do DB, a tylko wypłacać?Myśle,że dużo osób by to zainteresowało.

Awatar użytkownika
alinoe
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 917
Rejestracja: 22 wrz 2008, 21:30

Re: Dukascopy - ECN

Nieprzeczytany post autor: alinoe »

Chodzi o prize account, były tylko przelewy wewnętrzne w ramach grupy Dukascopy na ten rachunek a nie wpłata z zewnątrz. Więcej na ten temat pisać nie będę bo nie zamierzam upubliczniać swojego profilu w wiadomym miejscu. Dlatego eot z mojej strony. :wink:
A prize account zakłada się jak zwykły rachunek, tyle że nie można wpłacać własnych pieniędzy z zewnątrz i IB odpada.

ADASKO2012
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 425
Rejestracja: 20 gru 2012, 21:19

Re: Dukascopy - ECN

Nieprzeczytany post autor: ADASKO2012 »

Długo nie dostawałem odpowiedzi ,ale w końcu dostałem,że zwiększą mi limit do 20 tys dolarów,więc wielki plus w tym względzie dla DB.Odciąży to troche moje konto ,od unijnego broka,gdzie obniżenie dzwigni zbliża się wielkimi krokami,a przelewać pod korek ,żeby skorzystać z dzwigni nie mam zamiaru.

ODPOWIEDZ