DT problemy obecne a przyszłość

Komunikacja do i od admina i moderatorów forum, ogłoszenia, komunikaty.
Awatar użytkownika
TARKIN
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 678
Rejestracja: 24 lis 2008, 16:01

Post autor: TARKIN »

jasonbourne and Mr.T
nie nie nie :)
dlaczego mamy wyrażać zgodę na coś co jest poniżej normy
dlaczego kapitulować naprzeciw chamstwa i prostactwu
bo po jednym / trzech dniach zginie
bo brak sił aby to kontrolować
to zabije ten pomysł /. idee
cugan
jak się czyta DT z tekstami że "pociąg odjechał do zakopanego" lub "trzeba odczepić jeden wagonik" to czy to wygląda profesjonalnie ???
my tu sie spotykamu po to aby pieiedze zarabiać lub uczyć się jak to robić
a nie udowadniać kto ma rację, kto ma większe ego
rynek ma zawsze rację
reszta jest względna
"Tylko silnych los obdarza hojnie "

Awatar użytkownika
cugan
Maniak
Maniak
Posty: 3407
Rejestracja: 16 paź 2008, 10:50

Post autor: cugan »

TARKIN pisze:cugan
jak się czyta DT z tekstami że "pociąg odjechał do zakopanego" lub "trzeba odczepić jeden wagonik" to czy to wygląda profesjonalnie ???
cugan pisze:Może by zrobić watek pierdoł -kasowany co dzień.każdy by się wyżył rzucił humorem czy "gołą babą" lub info,ze "klepnął 5 pipek i 5 z historii"
albo podać rozkład jazdy pociągów do Zakopanego.Mi to rybka :!:
Przedstawione, poglądy, oceny i wnioski są wyrazem osobistych poglądów autora i nie mają charakteru rekomendacji autora.Wyłączną odpowiedzialność za decyzje inwestycyjne, podjęte i z wykorzystaniem wniosków w nich zawartych, ponosi inwestor.

Awatar użytkownika
Mavratus
Gaduła
Gaduła
Posty: 301
Rejestracja: 20 sie 2010, 09:49

Post autor: Mavratus »

A może pozwolić pisać tylko wybranym użytkownikom... ?
Uważaj jest tu dużo zadymiarzy jeśli masz tutaj swoje zdanie i umiesz, wybierać wątki na tym forum na pewno masz predyspozycje. Tylko frajerzy kłócą się kto ma większego.

Awatar użytkownika
TARKIN
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 678
Rejestracja: 24 lis 2008, 16:01

Post autor: TARKIN »

cugan pisze:
TARKIN pisze:cugan
jak się czyta DT z tekstami że "pociąg odjechał do zakopanego" lub "trzeba odczepić jeden wagonik" to czy to wygląda profesjonalnie ???
cugan pisze:Może by zrobić watek pierdoł -kasowany co dzień.każdy by się wyżył rzucił humorem lub czy "gołą babą" lub info,ze "klepnął 5 pipek i 5 z historii"
rozmawiając o realnych propozycjach
jak możemy sobie wyobrazić wątek pierdoł i wątek poważny ?
toż to woda na młyn tym co sieją zamieszanie
co jest pierdołą a co jest ważne
dlaczego ktoś nie wypisuje pierdoł we własnym dzienniku ? etc
ja rozumiem idea DT
ludzie z dużą ekspresją / ekstrawertyzmem mają dużą chęć dzielenia się z innymi
do tego oczekują racjonalnych odpowiedzi / polemik / negacji od pozostałych
ktoś chce się dowiedzieć się co to za szpila na jenie - ma odpowiedz:
obniżono ranking Japonii etc
ale zrodziło się zjawisko tych co graja pod analizy piszących
i tu się worek rozwiązał :
dlaczego "c...." nie podaje SL
a gdzie ma być TP
pisałeś "S" a poszło w górę
EMOCJE i PYSZAŁKOWATOŚĆ rządzą tym tematem
i góra to wytnie - bo będzie to zbyt kłopotliwe do zarzadzania
"Tylko silnych los obdarza hojnie "

Awatar użytkownika
cugan
Maniak
Maniak
Posty: 3407
Rejestracja: 16 paź 2008, 10:50

Post autor: cugan »

TARKIN
Mnie to trochę mobilizowało do myślenia :!:
Taki zastrzyk emocji ,tyle aby wymiana była na poziomie ale myślę,ze nie ma problemu .
Zmienię wątek co mi tam ,Ci co szukają pomocy lub chcą wymienić się info przyjdą nie ma obawy.
Bo każdy chce zarabiać kasę ,szybko i skutecznie to jest WAB reszta się nie liczy.
Jak powiedziałeś
TARKIN pisze:zacznij dawać wędkę

a ja tą wędkę mam która chodzi coraz lepiej .Trochę szlifu ,dopasowania ,więcej pracy w wątku to droga do sukcesu a nie wieczne utarczki.
Tyle ,ze muszę robić to sam,a przecież nie ma jak
A Little Help From My Friends
:arrow: http://www.youtube.com/watch?v=i24mkN0y ... re=related
No ale cóż takie czasy :!: :!:
Przedstawione, poglądy, oceny i wnioski są wyrazem osobistych poglądów autora i nie mają charakteru rekomendacji autora.Wyłączną odpowiedzialność za decyzje inwestycyjne, podjęte i z wykorzystaniem wniosków w nich zawartych, ponosi inwestor.

Awatar użytkownika
fxlamer
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 671
Rejestracja: 13 mar 2006, 09:52

Post autor: fxlamer »

jasonbourne pisze:A ja bym pozwolił na wszystko w tym temacie. Wątek DT i tak jest codziennie kasowany, więc naprawdę? Kogo to obchodzi? Są młodzi, wyrywni, nerwowi, niech się tam wyszumią do bólu, a pożytek z tego taki, że w innych miejscach będzie porządek, a i Mod-zi będą mieli mniej pracy.
Popieram, nie robcie sobie wiecej pracy niz mozecie zrobic Panowie Moderatorzy, są rzeczy ważne i mniej ważne, DT jest raczej mniej ważny, bez obrazy piszących w nim.
Bedzie dobrze, luz......
=================

Awatar użytkownika
Good Will Hunting
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1067
Rejestracja: 24 sty 2011, 13:49

Post autor: Good Will Hunting »

Tak jak napisał Cyb - DT jest dla udzielających się w nim, jeżeli oni sami nie zadbają o porządek w swoim temacie to będą tam mieć syf i tyle. Osobiście przychylam się do zdania cugana, DT powinien być miejscem wymiany analiz, miejscem przedstawiania spojrzeń udzielającej się grupy na ten sam wykres, a nie twitterem czy blipem dla postów w stylu "zgarnąłem już 5 pipów ale pociąg jedzie do Zakopanego", to niepotrzebne, to tego powinniśmy się pozbywać. Dyskusja ostrzejsza bardziej bądź mniej sama w sobie nie jest niczym złym.
Wolałbym umrzeć niż przegrać.

Nie pisz do mnie PW ponieważ mam bana. Pisz na skypie.

Awatar użytkownika
Esco
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 2603
Rejestracja: 11 kwie 2010, 20:56

Post autor: Esco »

Witam
Na forum udzielam się względnie od niedawna, jednak już zauważyłem pewne zjawisko występujące w dziale DT.

Pytania zadaje tam wiele osób bez żadnego doświadczenia. Niektórzy szukają potwierdzenia dla swoich błędnych decyzji w analizach tam umieszczanych co było widać dzisiaj, inni zadają pytania o formacje na wykresach minutowych, "co się stało o 14:30?", dzielą się swoimi emocjami po MC itd.

Jedyny pomysł jaki przychodzi mi do głowy aby temu zaradzić to umieszczanie w pierwszym poście w każdym temacie DT odnośnika do Tematu z pytaniami dla początkujących

ktos
Gaduła
Gaduła
Posty: 92
Rejestracja: 10 sty 2008, 21:37

Post autor: ktos »

założyłem ten temat:
http://www.forex.nawigator.biz/dyskusje ... hp?t=14910
bo nie zauważyłem tego w którym teraz się wypowiadam.
pisałem o Cuganie bo kto inny mógł zgłosić jeden z postów do moda.
wątek który założyłem nie był bezsensowny bo chciałem się dowiedzieć dlaczego nagle zamknięto jeden temat bez wyjaśnienia.

coniektórzy zachowują się jak małe dziewczynki (nie mam tutaj na myśli akurat Cugana ale ogólnie...). co chwilę jakieś problemy, skargi które na tłumacząc na pszedszkolny język brzmiały mniej więcej tak: "proszę pani a Jasio ciągnął mnie za warkoczyki", "Kazio powiedział że jestem piegowata i głupia" itp...

Najwięcej uwagi przypisuje się tematowi co znika po 2 dniach, czy to nie przesada?
jakiś mod nie będzie miał humoru bo mu kobieta w nocy nie dała i jak będzie chciał kogoś zablokować to i tak zablokuje nawet drugiego moda bo wszyscy widzimy że modzi też czasem piszą nie na temat.

modzi na siłę próbują wszystkich uszczęśliwić na siłę a może nie tędy droga?

Dodano po 4 minutach:
skco pisze: Jedyny pomysł jaki przychodzi mi do głowy aby temu zaradzić to umieszczanie w pierwszym poście w każdym temacie DT odnośnika do Tematu z pytaniami dla początkujących
to nic nie da bo przecież łatwiej się zapytać niż stracić 2 minuty więcej na przeszukanie kilku stron i znalezienie odpowiedzi.

mi osobiście to nie przeszkadza.

a może w tym temacie jak osoba ma jakiś pomysł na kierunek to pisze to pogrubionym tekstem a jak jest to sprawa mniej istotna w której zadaje pytanie albo chwali się tym że zamknęła zyskowną pozycję pisze tekstem normalnym - wtedy będzie wiadomo na co zwracac uwagę i jak ktoś szuka konkretów to pogrubienie od razu zauważy i przejdzie do czytania danego postu
ech...

Awatar użytkownika
daromanchester
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 2301
Rejestracja: 02 maja 2009, 12:48

Post autor: daromanchester »

Za tydzień będzie jubileuszowy wątek DT i specjalny wątek poświęcony co wyszło źle a co dobrze z tego pomysłu.
"Ekspert to taki człowiek, który popełnił wszystkie możliwe błędy w bardzo wąskiej dziedzinie" - Niels Bohr
"Każdy głupi może wiedzieć. Sedno to zrozumieć" - Albert Einstein

ODPOWIEDZ