DRUGA STRONA FORUM (Nawigator)

Komunikacja do i od admina i moderatorów forum, ogłoszenia, komunikaty.
Awatar użytkownika
Ink.
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 2143
Rejestracja: 19 sie 2011, 23:05

Re: DRUGA STRONA FORUM (Nawigator)

Nieprzeczytany post autor: Ink. »

Przeczytałem z ciekawości ten temat i ciekawi mnie jedna rzecz :)

jest rok 2009, posty w stylu :

Forum sie stacza, potrzebne zmiany, doświadczeni odchodzą, a na forum same śmieci, stary nawigarorze wróć ...

jest rok 2011 :

Forum sie stacza, potrzebne zmiany, doświadczeni odchodzą, a na forum same śmieci, stary nawigarorze wróć ...

rok 2012 :

Forum sie stacza, potrzebne zmiany, doświadczeni odchodzą, a na forum same śmieci, stary nawigarorze wróć ...

Gdyby był wątek z 2007, 2006 itp pewnie treśći były by podobne do w/w
Ktoś jest w stanie powiedzieć co to było "stary nawigator" ? :D
Czy po prostu stary nawigator to urban legend ?
a może stary nawigator to potrzeba powrotu w przeszlość tak jak ma to miejsce z dziecinstwem ? ;)

Awatar użytkownika
Wirus
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 1556
Rejestracja: 27 lis 2011, 20:50

Re: DRUGA STRONA FORUM (Nawigator)

Nieprzeczytany post autor: Wirus »

Wygląda na to, że z każdym rokiem mamy coraz to nowsze dno ;)
W Internet wszedłem jakieś ...naście lat temu. Już wtedy mówiłem, że w sieci są same głupoty oraz zbiera się śmietanka "myślących inaczej". Dziś mogę śmiało powiedzieć, że to, co było wtedy, w porówanniu z tym, co jest dzisiaj, to były same mądrości pisane przez naukowców ;)
Stanisław Lem pisze:Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów

Awatar użytkownika
Stforex
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 3768
Rejestracja: 02 lis 2011, 15:41

Re: DRUGA STRONA FORUM (Nawigator)

Nieprzeczytany post autor: Stforex »

Dawniej wszystko było lepsze, trawa była bardziej zielona, słońce cieplejsze, a szynka smakowała szynką. :)

Awatar użytkownika
Wirus
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 1556
Rejestracja: 27 lis 2011, 20:50

Re: DRUGA STRONA FORUM (Nawigator)

Nieprzeczytany post autor: Wirus »

Stforex pisze:...słońce cieplejsze, a szynka smakowała szynką. :)
No to akurat można udowodnić ;)

Awatar użytkownika
seba
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 417
Rejestracja: 20 paź 2010, 17:06

Re: DRUGA STRONA FORUM (Nawigator)

Nieprzeczytany post autor: seba »

Wirus pisze:Dziś mogę śmiało powiedzieć, że to, co było wtedy, w porówanniu z tym, co jest dzisiaj, to były same mądrości pisane przez naukowców ;)
bo dzis to naprawde niektorzy ludzie powinni miec cos takiego jak "oddzielny internet" :)
Ruch zwrotny skończy się dokładnie w miejscu ustawienia SL

Yankee
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 577
Rejestracja: 24 lis 2007, 17:22

Re: DRUGA STRONA FORUM (Nawigator)

Nieprzeczytany post autor: Yankee »

Ink. pisze:Przeczytałem z ciekawości ten temat i ciekawi mnie jedna rzecz :)

jest rok 2009, posty w stylu :

Forum sie stacza, potrzebne zmiany, doświadczeni odchodzą, a na forum same śmieci, stary nawigarorze wróć ...

jest rok 2011 :

Forum sie stacza, potrzebne zmiany, doświadczeni odchodzą, a na forum same śmieci, stary nawigarorze wróć ...

rok 2012 :

Forum sie stacza, potrzebne zmiany, doświadczeni odchodzą, a na forum same śmieci, stary nawigarorze wróć ...

Gdyby był wątek z 2007, 2006 itp pewnie treśći były by podobne do w/w
Ktoś jest w stanie powiedzieć co to było "stary nawigator" ? :D
Czy po prostu stary nawigator to urban legend ?
a może stary nawigator to potrzeba powrotu w przeszlość tak jak ma to miejsce z dziecinstwem ? ;)

Mysle ze kazdy ma swojego "Starego Nawigatora".
Ja bardzo duzo czasu spedzalem tu w 2008 roku i pamietam ze w miare kolejnych miesiecy paleta moich "idoli" sie wykruszala. Dodatkowo z czasem zaczelo sie zauwazac ze przestalo sie zanizac, a zaczelo juz podwyzszac poziom merytoryczny forum.
W 2009 moglem juz tylko tesknic za Starym i powoli oddawac sie swoim sprawom.

Ale pewnie jak ktos dolaczyl w 2010 to tez mogl wziac kogos za wzor i cykl sie powtarza tyle ze okres to (t+2)...

Tak to widze z dluzszej perspektywy. Niemniej wydaje mi sie, ze wtedy poziom (rozpatrywany w kategoriach sredniej) byl wyzszy - forex byl duzo mniej popularny i bylo duzo mniej przypadkowych osob.
A od 2-3 lat pelno oszolomow niestety, moze wartosciowych osob tez sporo, ale jednak trudniej je odnalezc niz kiedys

ODPOWIEDZ