DRUGA STRONA FORUM (Nawigator)

Komunikacja do i od admina i moderatorów forum, ogłoszenia, komunikaty.
dzwon_nick
Uczestnik
Uczestnik
Posty: 2
Rejestracja: 27 paź 2010, 00:07

Nieprzeczytany post autor: dzwon_nick »

Oj chyba została zabanowana.
Ale racja najpierw dostała zakaz pisania, ale potem chyba za to, że napisała że się obraża i chce usunięcia tigera dostała bana, i teraz ma bana.
Powiem szczerze, że przecież mogła grzecznie posłuchać moda i pousuwać te słowa, a tak sama sobie winna, wiece honorowa.
Mnie śmieszy tylko to jak tiger szybko usuwa posty, te chyba też szybko jak tylko zauważy usunie, hehe.

Awatar użytkownika
Hikari
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 394
Rejestracja: 10 mar 2005, 19:05

Nieprzeczytany post autor: Hikari »

Moher, wyjeles min to z ust. To juz nie te czasy, kiedy czcigodny Gandalf moderowal.
Mozna zarobic kilka tysiecy % a nastepnie stracic tylko 100% ;)

Awatar użytkownika
Tig3r
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 2310
Rejestracja: 02 sty 2008, 10:46

Nieprzeczytany post autor: Tig3r »

Weronika ma swoje konto weronika3 na własne życzenie. Takie straszne wymagania jej narzuciliśmy że wolała odejść niż się zastosować do zaleceń. Złamała regulamin - multikonto, więc jej poprzednie konta dostały bana a ostatnie ostrzeżenie. Tak więc dalej może sobie śmiało hasać po forum i korzystać - nikt jej przecież nie broni a z drugiej strony nie będziemy nikogo zadowalać na siłę. Oczywiście to że sama wcześniej na forum napisała że już się jej nie chce i kończy z fx to nikt nie zauważył.
mohertrader pisze:To forum jest dla NAS, ty tu jesteś tylko pracownikiem technicznym , a jak ci się to nie podoba to zwolnij się. Bo na razie to wygląda tak że biegasz za nami z kijem i chcesz nam mówić nam jakie poglądy mamy mieć. Chyba ci się pomyli zakres twoich obowiązków i należy ci o tym przypomnieć
Nie wiem skąd wam się w waszych głowach wzięło że ja tu jestem pracownikiem i też - że nie jestem też zwykłym użytkownikiem. Niektórzy to naprawdę mają "fantazję". I nie jestem żadnym głównym adminem, jestem moderatorem. Proszę sobie sprawdzić różnice np na wikipedi.

dzwon_nick
dzwon_nick pisze:Mnie śmieszy tylko to jak tiger szybko usuwa posty, te chyba też szybko jak tylko zauważy usunie, hehe.
Tak już usuwam całe forum. Jak są śmieci to usuwam, jak ktoś publicznie do mnie kieruje pytanie to czytam i czasami też usuwam.
Jeśli ktoś ma sprawę to odpowiadam na PW.
======================================================
Nie głupi ten co nie wie, lecz ten który nie chce się nauczyć..

Awatar użytkownika
daromanchester
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 2301
Rejestracja: 02 maja 2009, 12:48

Nieprzeczytany post autor: daromanchester »

Tymek pisze:
Póki co chętnie bym wymienił Cię z daromanchester na Gmoda.
Ale z moderatorami to tak jak z ludźmi przy władzy: ciężko ich odciągnąć od koryta ;)
Nie wybieram się na gmoda żeby nie było jakiś niedomówień.
Uważam że Tig3r dobrze wykonuje swoją pracę.
Jest to moja opinia jako zwykłego użytkownika jak i jako Moda.
Nikt nie doceni tego że Mod poświęca swój czas i wysiłek żeby to forum było przejrzyste i dobrze funkcjonowało.
Ludzie narzekają że padaka na forum i takie tam. Że poziom spada, że nowi się panoszą.
A gdy już coś się stanie komuś ze "stażem" to zawsze są głosy żeby odwołać gmoda.
Nievinny też nie miał lekko a teraz czytam "Nievinny wróć" hehe
No cóż historia kołem się toczy i chyba takie sytuacje będą się powtarzać.
Ja nie ukrywam że sympatyzuje bardziej z nowymi userami (ponieważ sam do nich należę).
I niejednokrotnie starałem się ich chronić przed warnami i banami.
Ale czasem zadziwia mnie poziom tolerancji w stosunku do "starych" użytkowników, ale może jestem przewrażliwiony.
Co do incydentu z Weroniką to pozostawiam to do oceny każdego indywidualnie.
Ja mam uczulenie na tego rodzaju zagrywki jak "szantaże" "fochy" itp.
Wypowiedziałem się na ten temat już jako user i nie mam więcej nic do dodania.

Życzę wszystkim miłego trejdowania.
Darek

Awatar użytkownika
Tymek
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 648
Rejestracja: 20 mar 2006, 13:39

Nieprzeczytany post autor: Tymek »

fxlamer pisze:Ja wiem w co cie wpasowac.
Dlatego nie mam zamiaru zostać modem i jestem daleki od tego.
Ale potrafię sam przyznać się do tego a nie trwać jak inni w zakłamaniu.
Sztuką jest wycofać się w odpowiednim momencie i nie dotyczy
to tylko FX.
Każdy chce mieć pieniądze, ale pieniądze nie zawsze chcą każdego ;)

Awatar użytkownika
Cyb
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 1906
Rejestracja: 25 mar 2009, 20:41

Nieprzeczytany post autor: Cyb »

mohertrader pisze: Kolego CYB , prostuję : dostała zakaz pisania (czasowy) i nie mogąc wyjaśnić dlaczego , musiała założyć drugie konto za co dostała ban :)
Znowu wprowadzasz w błąd. Dlaczego nie mogła tego wyjaśnić ?
Zakaz pisania oznacza że nie można pisać nowych postów, można natomiast pisać PW do innych.
Weronika wolała wylać żale na forum zamiast rozwiązać sprawę.

PS - Nie znam tematu Weroniki od strony administracyjnej, piszę z obserwacji tego co się działo.

LowcaG
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1068
Rejestracja: 05 paź 2007, 15:39

Nieprzeczytany post autor: LowcaG »

"Niezadowoleni" w 90% są zawsze ci sami hm...bardzo ciekawe

Niektorzy już chca byc moderatorami, bo "chca zmieniac" forum (na lepsze). Ale chyba zapominaja, że moderatorzy nie sa od zmieniania forum sa tylko i wylacznie od sprzatania.
Wiec drogi uzytkowniku, jesli chcesz zmieniac forum na lepsze, to tworz ciekawe dyskusje itp. nie potrzeba do tego funkcji moderatora.

Wiecznie niezadowolonych i tych co konstyucji,prawie prawach czlowieka itp., pomine.
Są jeszcze permametni "odbroncy ucisnionych" (to taka przykrywka niezadowolenia, a moze wrodzona cecha?) I nie jest istotne czy użytkownik sobie zasłużył czy nie na ostrzezenie/cokolwiek, wazne jest ze na pewno wnosi duzo do tego forum i na to nie zasluguje.
A troche pozniej mówia o sprawiedliwosci i ze trzeba wszystkich rowno traktowac, a nie niektorych rowniej.

Niektórzy "mówia" Gandalf/Nievinny wroc. A sam dobrze pamietam jak psioczyli na uwczesnych moderatorow. No tak umysl wypiera zle wspomnienia. Wiec pewnie jak wyprze tez wasze zle doswiadczenia odnosnie waszych potyczek/ostrzezen itp. wasza cecha "sprawiedliwy obronca uscinonych" tez sie pewnie zmniejszy.

Czy modzi spelniaja swoja funkcje w miare dobrze? Mysle, ze tak, zgrzyty zawsze beda, i wszystko jest tylko kwestia dogadania na PW, a nie od razu z (powiem brutalnie) pyskiem na forum "ola boga jak mi niedobrze, bija mnie, a ja taki niewinny, broncie mnie ostatni sprawiedliwi".
A jesli chodzi o to, że niby forum jest coraz bardziej niezadowolone, to zauwazam, (jak napisalem), ze sa to wciaz te same osoby+osoby ktore dostaly swieze ostrzezenie. Wiec jak dla mnie poziom niezadowolenia jest w miare na stalym poziomie. (Nie mówie, że to zle, pewien poziom musi byc, zeby ludzie byli bardziej czuli ;) )

A teraz sprawa pani W.
Sprawa oczywiscie jest jak w 90% przypadkach banalna.(w mojej ocenie).

1.) Nie ma absoultnie, zadnego znaczenia czy pani W. wnosi duzo/malo na forum.
2) Nie ma znaczenia, ze jest "weteranem" i w ogole jest fajna.
3) Sprawa bana (za co dostala) byla wyjasniania przynajmniej w 2 miejscach tu na forum.
4) Zakaz pisania i "kontrowersyjny" link sprawa jest tez w miare prosta, włączył jej sie tryb buntownika i "a ja wam pokarze i niby usune link, a co" No ale to nie przeszlo, wiec włączył sie tryb "bachor", i zaczela tupac nózkami, no i w tym momencie (jak zawsze) zjawiaja sie na wezwanie "obroncy ucisnionych", od tego mementu scenariusz jest zawsze bardzo podobny, znika wzywajacy (czesto sam ochlonie) ugaduje/godzi sie z modami a w tym czasie "obroncy" wojuja i wojuja, jak sie juz wywouja,wzywajacy predzej czy pozniej powraca. I zycie toczy sie dalej.
(Oczywiscie jak by usunela ten link bez ceregieli, no bo przeciez nie stracila by na honorze to by calego cyrku nie bylo, ale nie to kolejny czlowiek z misja..., swoja droga chyba tacy sie przyciagaja ;) ).

Proponuje jako "unowoczesnienie forum", zostawic taki jeden watek wzorcowy, jak to "obroncy" beda sie w nim wyzalac, Modzi wytlumacza dlaczego dana osoba(osoba modelowa) dostala ostrzezenie/zakaz pisania/bana. itd. itd. No i ten watek normalnie bedzie zablokowany(najlepiej niewidoczny) i gdy "obroncy dostana wezwanie" odezwa sie do modów, oni "ujawnia" watek, no i nie trzeba bedzie tyle pisac w kółko tego samego, bo juz bedze napisane. Po paru dniach znow sie ukryje watek. :P:P:P

Awatar użytkownika
Cyb
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 1906
Rejestracja: 25 mar 2009, 20:41

Nieprzeczytany post autor: Cyb »

LowcaG trzeba jeszcze zauważyć jedno. Wszelkie zmiany w regulaminie powstawały bo ludziom nie podobało się to , ludziom nie podobało się tamto. Jeden miał w stopce to a drugi tamto. Pamiętam jak była afera o stopki. Efekt - ujęto to w regulaminie aby był spokój.
A teraz pytania - czemu ktoś się do stopki czepia...

Awatar użytkownika
Tig3r
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 2310
Rejestracja: 02 sty 2008, 10:46

Nieprzeczytany post autor: Tig3r »

Wszystkim się nie dogodzi i trzeba było znaleźć kompromis. Czy to się udało każdy może sobie sam odpowiedzieć.
======================================================
Nie głupi ten co nie wie, lecz ten który nie chce się nauczyć..

Awatar użytkownika
Hikari
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 394
Rejestracja: 10 mar 2005, 19:05

Nieprzeczytany post autor: Hikari »

Od pewnego czasu zastanawiam sie, czy zakaz uzywania linkow jest sluszny. Na forum jest kilku zasluzonych kolegow, ktorzy prowadza ciekawe stronki i osobiscie przegladajac nawigatora, przy okazji mozna by bylo je odwiedzic. Uwazam, ze zwlaszcza dla poczatkujacych byloby to duze ulatwienie. Konkretnie mialem na mysli: Astre, Luktoma, oraz wielu innych m. in. tych, ktorzy sie poswiecili PA i formacjom harmonicznym, nawet taki MrYogi moglby mlodszym (pod wzgledem stazu) kolegom/kolezankom zaoferowac swoje szkolenia, bez zbednego googlowania. Natomiast jesli ktosby po chamsku robil reklame, bez uzgodnienia z modem, to wiadomo jak to sie skonczy.
Mozna zarobic kilka tysiecy % a nastepnie stracic tylko 100% ;)

ODPOWIEDZ