DRUGA STRONA FORUM (Nawigator)

Komunikacja do i od admina i moderatorów forum, ogłoszenia, komunikaty.
Awatar użytkownika
fxlamer
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 671
Rejestracja: 13 mar 2006, 09:52

Nieprzeczytany post autor: fxlamer »

Vanguard pisze: innego typu dozwolone
wiec zaliczmy do innych tego typu linki do blogów i po kłopocie.
Mam nadzieję, że to nie jest zbyt trudne dla nowej demokracji jaką chcecie tu stanowić.
Bedzie dobrze, luz......
=================

Awatar użytkownika
reptile
Maniak
Maniak
Posty: 2799
Rejestracja: 13 gru 2008, 13:48

Nieprzeczytany post autor: reptile »

Zdaje się jest 1 wakat na moderatora.
Zgodnie z koncepcją wątku, dobrze by mieć w zapasie na przyszłość lub mieć na widoku potencjalnych kandydatów.

Wraz z konkursem od bossy pewnie będzie nowy narybek użytkowników przed i po nowym roku. Jak zwykle...
R.E.P.T.I.L.E. - Robotic Electronic Person Trained for Infiltration and Logical Exploration (off-line,only e-mail)

Awatar użytkownika
Tig3r
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 2310
Rejestracja: 02 sty 2008, 10:46

Nieprzeczytany post autor: Tig3r »

reptile Dajemy sobie spokojnie radę, ale jeśli zaszłaby taka potrzeba to oczywiści grono mogłoby się powiększyć.
======================================================
Nie głupi ten co nie wie, lecz ten który nie chce się nauczyć..

Awatar użytkownika
reptile
Maniak
Maniak
Posty: 2799
Rejestracja: 13 gru 2008, 13:48

Nieprzeczytany post autor: reptile »

Użytkownicy mają prawo wstrzyknąć nowy kontekst polityczny w forum.
Jeśli podane zostaną ciekawe propozycje, to chętnie bym zrobił przetasowanie w waszej strukturze "władzy".
Póki co chętnie bym wymienił Cię z daromanchester na Gmoda.
Zrobił się Pan zbyt ostry. :D
Bat na nas to bat i na Was.
R.E.P.T.I.L.E. - Robotic Electronic Person Trained for Infiltration and Logical Exploration (off-line,only e-mail)

Awatar użytkownika
Tymek
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 648
Rejestracja: 20 mar 2006, 13:39

Nieprzeczytany post autor: Tymek »

Póki co chętnie bym wymienił Cię z daromanchester na Gmoda.
Ale z moderatorami to tak jak z ludźmi przy władzy: ciężko ich odciągnąć od koryta ;)
Każdy chce mieć pieniądze, ale pieniądze nie zawsze chcą każdego ;)

Awatar użytkownika
Tig3r
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 2310
Rejestracja: 02 sty 2008, 10:46

Nieprzeczytany post autor: Tig3r »

Tymek pisze:od koryta
A czymże jest to koryto dla moderatora?
======================================================
Nie głupi ten co nie wie, lecz ten który nie chce się nauczyć..

Awatar użytkownika
Tymek
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 648
Rejestracja: 20 mar 2006, 13:39

Nieprzeczytany post autor: Tymek »

A czymże jest to koryto dla moderatora?
Dla jednych to finanse, dla innych możliwość uprzykrzenia życia innym,
a jeszcze dla innych władza sama w sobie. Co jest twoim korytem ???
Nie wiem dokładnie w co cię wpasować.
Każdy chce mieć pieniądze, ale pieniądze nie zawsze chcą każdego ;)

Awatar użytkownika
fxlamer
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 671
Rejestracja: 13 mar 2006, 09:52

Nieprzeczytany post autor: fxlamer »

Tymek pisze:Dla jednych to finanse, dla innych możliwość uprzykrzenia życia innym,
Tak myslisz?
A moze zechcialbys pobyc modem? Reptile az przebiera nozkami zeby sprobowac. Jestes 4-5 lat na forum, znasz jego bolaczki, to sie wykaż jako mod, nie ma problemu.......
Ja wiem w co cie wpasowac.
Bedzie dobrze, luz......
=================

Awatar użytkownika
mohertrader
Gaduła
Gaduła
Posty: 132
Rejestracja: 12 lip 2008, 18:56

Nieprzeczytany post autor: mohertrader »

Tig3r pisze:eptile Dajemy sobie spokojnie radę, ale jeśli zaszłaby taka potrzeba to oczywiści grono mogłoby się powiększyć.
Jako użytkownik tego forum jestem zupełnie odmiennego zdania. Funkcja głównego admina po prostu cię przerosła. A ban dla Weroniki to szczyt administracyjnej dziecinady w twoim wykonaniu. Po pierwsze sam sobie przyznałeś prawo do swobodnej interpretacji , czegoś co zostało określone jako politykowanie. Po drugie wydaje mi się że osoba potrafiąca łowić ryby w mętnej foreksowej wodzie jest ważniejsza od admina. Więc w tym przypadku osobą która powinna opuścić to forum jesteś ty. A jeżeli twierdzisz że jesteś lepszy w te klocki od Weroniki dawaj statement. Jeżeli chcesz mi wmówić że twoja wojenka z Weroniką jest dbaniem o wysokie standardy . Polecam ci www.salon24.pl , tam dopiero zobaczysz że: Wolność i ..... o które toczysz batalię to małe piwo.
To forum jest dla NAS, ty tu jesteś tylko pracownikiem technicznym , a jak ci się to nie podoba to zwolnij się. Bo na razie to wygląda tak że biegasz za nami z kijem i chcesz nam mówić nam jakie poglądy mamy mieć. Chyba ci się pomyli zakres twoich obowiązków i należy ci o tym przypomnieć.

Kolego CYB , prostuję : dostała zakaz pisania (czasowy) i nie mogąc wyjaśnić dlaczego , musiała założyć drugie konto za co dostała ban :)
Piękne klimaty , prosto z Procesu - Kafki , lub literatury o zbliżonym surrealistycznym klimacie.
Jeżeli chodzi o termin zwolnienie , to miałem na myśli zrzeczenie się funkcji. A nie formę zatrudnienia szanownego admina. Jeżeli chodzi o pracę admina mam świadomość że jest przerąbana i trudno o osoby które chciały by się tym zająć, w dodatku robiły to dobrze . Nie zmienia to faktu że admin nie może prowadzić praktyki zakazu , pisania lub banowania o niejasne kryteria. Poza tym jak mi się wydaje Weronika w wątku dotyczącym podatków weszła w polemikę z Tigrem. Co według mnie nie było bez związku z późniejszym zakazem pisania. A to kogo tutejszy admin prywatnie lubi wał mnie obchodzi , do czasu kiedy nie utrudnia pisania wartościowym użytkownikom tego forum. Podobna sytuacja - utrudnianie pisania na forum - miała miejsce z innym wartościowym forumowiczem Kerimbem. Jak widać utrudnianie pisania zawodowcom takim jak Kerimb i Weronika po woli staje się specjalnością adminów z tego forum. I z tą smutną konstatacją pozostawiam cię na noc szanowny kolego CYB.

Pozdrawiam
Ostatnio zmieniony 28 paź 2010, 00:07 przez mohertrader, łącznie zmieniany 1 raz.
_________________
Tnij straty głupcze II Euro albo socjalizm - wybór należy do ciebie II Kup tanio , sprzedaj drogo II

Awatar użytkownika
Cyb
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 1906
Rejestracja: 25 mar 2009, 20:41

Nieprzeczytany post autor: Cyb »

1: Weronika nie została zbanowana. Nie wprowadzaj w błąd. Miała zakaz pisania.
Obecny ban jest za multikonto -> Patrz regulamin.
2: Tiger nie jest pracownikiem.

ODPOWIEDZ