dr Dariusz Świerk - ForexInstitute

Tu można dyskutować o wszystkich sprawach związanych z rynkiem Forex.
MaciejWLKP
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 727
Rejestracja: 07 wrz 2012, 21:01

Re: dr Dariusz Świerk - ForexInstitute

Nieprzeczytany post autor: MaciejWLKP »

Pablo90 zdaje się że powinieneś napisać tutaj: http://forex-nawigator.biz/forum/szkole ... 15464.html bo temat dot. szkoleniowca. Co do doktoratu... no cóż, to nie jest żaden wyznacznik. Był sobie kiedyś fundusz założony przez 4 noblistów ekonomii :) więc mogło by się wydawać że będą nie pokonani. O tym jak to się zakończyło do przeczytania tutaj: http://biznes.interia.pl/wiadomosci-dni ... sci,797379
"Jeśli nie ustalasz celów dla siebie, jesteś skazany na pracowanie przy osiąganiu celów kogoś innego."
"Ci, którzy nie pamiętają przeszłości, są skazani na jej powtarzanie."

Awatar użytkownika
graczpospolity
Gaduła
Gaduła
Posty: 155
Rejestracja: 10 lut 2016, 11:51

Re: dr Dariusz Świerk - ForexInstitute

Nieprzeczytany post autor: graczpospolity »

MaciejWLKP pisze:Co do doktoratu... no cóż, to nie jest żaden wyznacznik. Był sobie kiedyś fundusz założony przez 4 noblistów ekonomii :) więc mogło by się wydawać że będą nie pokonani. O tym jak to się zakończyło do przeczytania tutaj: http://biznes.interia.pl/wiadomosci-dni ... sci,797379
Często śledzę kanał yt A. Stokes'a i Stampletona z Trade Empowered, (swoją drogą świetnie tłumaczą swoje metody tradingu - HT, FIB i sporo o psychologii) i w jednym z filmików gościu powiedział wprost, że gdy zaczął przygodę z tradingiem po studiach ekonomicznych, pierwsze co musiał zrobić to zapomnieć wszystko czego się nauczył.

Pewnie to nie tylko moje odczucie, ale efektywny trading oprócz zrozumienia rynku, posiadania dobrych narzędzi analitycznych wymaga głównie zrozumienia psychologii ludzi i posiadania mocnej psychiki i samodyscypliny.

Awatar użytkownika
fx-technik
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 9094
Rejestracja: 03 lut 2016, 10:48

Re: dr Dariusz Świerk - ForexInstitute

Nieprzeczytany post autor: fx-technik »

Tylko powiedzcie mi jedno "mądrzy ludzie".
Jaki cel ma pisanie takiego wątku i jeszcze dodatkowo robienie reklamy danemu szkoleniowcowi???
Liczy się tylko jedno: Zysk >> Strata !
Jakby kto pytał, to jestem znany jako Dadas i to co piszę, jest moim zdaniem (co wynika z regulaminu forum).
DadasTradingSystemWorkshop ..... Dlaczego straciłem ten trade?

Awatar użytkownika
Pablo90
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1215
Rejestracja: 10 cze 2007, 15:36

Re: dr Dariusz Świerk - ForexInstitute

Nieprzeczytany post autor: Pablo90 »

Idzikowi poprzedni temat raczej nie pomógł, patrząc na obecną nazwę jego firmy, a wątek o nim pojawiał się w pierwszych kilku wyszukaniach przy wpisaniu jego nazwiska ;)

Awatar użytkownika
profession
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 503
Rejestracja: 19 mar 2008, 08:44

Re: dr Dariusz Świerk - ForexInstitute

Nieprzeczytany post autor: profession »

Pablo90 pisze:Idzikowi poprzedni temat raczej nie pomógł, patrząc na obecną nazwę jego firmy, a wątek o nim pojawiał się w pierwszych kilku wyszukaniach przy wpisaniu jego nazwiska ;)
"Idzikowi temat raczej nie pomógł" Masz na myśli to, że nie żyje? :roll:
Austryjacka Szkoła Ekonomii jest sednem.

Awatar użytkownika
Pablo90
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1215
Rejestracja: 10 cze 2007, 15:36

Re: dr Dariusz Świerk - ForexInstitute

Nieprzeczytany post autor: Pablo90 »

Jak sądzę miałem na myśli to co napisałem, że mam na myśli w drugiej części zdania ;)

Awatar użytkownika
Nesses
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 48
Rejestracja: 18 kwie 2012, 18:07

Re: dr Dariusz Świerk - ForexInstitute

Nieprzeczytany post autor: Nesses »

Powtórka z rozrywki Teraz Pan Dariusz zawarł umowę z ProaWebinar i dostał dostęp do ich bazy emailowej Juz zaczęli zachwalać przecudny system gry na forexie Kolejna edycja rewelacyjnych szkoleń scalpingowych jest planowana na luty tego roku . Dwa zjazdy po dwa dni każdy :roll: Zapisy od 23 do 26 stycznia Spieszcie się bo może zabraknąć miejsc :569:

Awatar użytkownika
Nesses
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 48
Rejestracja: 18 kwie 2012, 18:07

Re: dr Dariusz Świerk - ForexInstitute

Nieprzeczytany post autor: Nesses »

3 paczki za 4 dni szkoleń Pierwsze dwa to poznanie głównego setupu na niskich TFach :mrgreen: ,a kolejne dwa dni po dłuższej przerwie będzie poświęcone omówieniu własnych wejść Już od dłuższego czasu ciągłe pozostały jeszcze trzy wolne miejsca. :lol: :shock: :d

f0kuz
Uczestnik
Uczestnik
Posty: 1
Rejestracja: 09 lut 2018, 13:36

Re: dr Dariusz Świerk - ForexInstitute

Nieprzeczytany post autor: f0kuz »

Panowie tyle udowodniliście że chu*a udowodniliście. Rzal kur*a przez "rz" z kropko.
Ból dupy że ktoś robi szkolenia czy że zarabia? taki mam wniosek po dzisiejszym dogłębnym research'u Pana Świerka i MrYogi + M. Wenus na wielu forach i portalach. Ba na Forex City to nawet MrYogi został wzięty za Mr T. - szok ale ludzie to kupili i sieją ferment

Awatar użytkownika
fx-technik
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 9094
Rejestracja: 03 lut 2016, 10:48

Re: dr Dariusz Świerk - ForexInstitute

Nieprzeczytany post autor: fx-technik »

Napiszę tak:

Gdy po raz pierwszy wychyliłem się z pomysłem, żeby przekazywać wiedzę za pieniądze, to
na tym tutaj forum zaraz na mnie naskoczyli i zaczęli prześladować.
Potem zacząłem przekazywać swoją wiedzę i pomysły za darmo, stworzyłem kilka grup.
Przwinęła się przez okres ponad 4-rech lat grubo ponad setka osób.
I teraz doszedłem do pewnych wniosków, opartych na doświadczeniu.

1. Przekazywanie wiedzy o tradingu za darmo jest niebezpieczne dla ucznia, ponieważ
w większości są to ludzie, którzy już mają kłopoty finansowe, już potracili pieniądze, a i
często mają długi, i mają fałszywe nadzieje, że ktoś im za darmo daje magiczną różdżkę,
która zaraz ich z tych kłopotów wyciągnie.
2. Z drugiej strony, jest wielu takich, którzy po prostu nie mają na tyle inteligencji, i/lub
nie mają odpowiedniej do tradingu konstrukcji psychicznej, podejmują nierozsądne decyzje
życiowe, i znowu mają takie same fałszywe nadzieje.
3. Tych, którzy osiągają sukces po takim darmowym mentoringu można policzyć na palcach jednej ręki, i
są to ludzie zwykle inteligentni, mający czas i pieniądze na normalne funkcjonowanie, a nawet i
cośkolwiek mają zaoszczędzone.
4. Wynika z tego, że wiedzę należy sprzedawać, i to nie tanio!
Mało tego, każdy uczeń powinien spełniać kryteria posiadania stałego przychodu i braku zadłużeń.
Inaczej rzecz ujmując, kandydata na mentorowanego musi być stać na trading.
Liczy się tylko jedno: Zysk >> Strata !
Jakby kto pytał, to jestem znany jako Dadas i to co piszę, jest moim zdaniem (co wynika z regulaminu forum).
DadasTradingSystemWorkshop ..... Dlaczego straciłem ten trade?

ODPOWIEDZ