Dobry EA

Jeżeli masz pomysł lub używasz ciekawego systemu albo strategii gry, opisz ja tutaj.
Awatar użytkownika
ninjaproject
Maniak
Maniak
Posty: 4944
Rejestracja: 30 lip 2019, 13:15

Re: Dobry EA

Nieprzeczytany post autor: ninjaproject »

Ani to, ani żadne inne EA nie będzie zarabiać, ponieważ nie może.
Jakby były takie EA, które by mogły zarabiać, to by było miliarderów na pęki.
Coś koles u ciebie z logiką cieńko jest!

Widzisz koles, żadne EA nie zna przyszłości.
No, chyba że na testerze, no to wtedy tester korzysta z danych, które już są.
A wtedy, można co najmniej wymodelować wyniki historyczne tak, żeby pokazywał zysk.
Szczerze, to można po prostu odczytać dane z przyszłości (testera) i mieć 100% transakcji zyskownych!

Sorry, że ci złudzeń odebrałem!
Trejder, Mentor/trener, aka. Dadas, fx-technik, obecnie ninjaproject.
Programuję wskaźniki i EA do MetaTrader 4/5.

-rookie-
Maniak
Maniak
Posty: 2307
Rejestracja: 13 kwie 2015, 19:00

Re: Dobry EA

Nieprzeczytany post autor: -rookie- »

koles00 pisze:
04 kwie 2020, 23:24
Dziwi mnie podejście , nikt nie sprawdzi , nie przeanalizuje wejść/wyjść tylko odrazu nawoływanie że to scam , może robię konkurencje wrzucając tego posta. Ale to tylko moje odczucia.
Świeże konta założone kilka tygodniu temu, EA działająca niespełna miesiąc na demo. Co tu więcej pisać. Powodzenia ;)
btw. I dla jasności, pofatygowałem się żeby sprawdzić wyrywkowo kilkadziesiąt trejdów na GBPUSD, zanim coś napisałem tutaj.

koles00
Bywalec
Bywalec
Posty: 7
Rejestracja: 01 kwie 2020, 18:02

Re: Dobry EA

Nieprzeczytany post autor: koles00 »

Ninja jakich miliarderów?
to tak nie działa jak już coś to brokerzy by bankrutowali,większość nie jest market makerami, tyle że oni też wiedzą jak temu zapobiec, manipulacje przy tradach, blokowanie kont.
Piszesz że żadne EA nie będzie zarabiać, że tylko na testerze, a to zarabia!!
Widze że ładna konkurencja powstała dla twoich EA jak sam pisałeś , że piszesz na zlecenie.
btw nadal brak konkretów

koles00
Bywalec
Bywalec
Posty: 7
Rejestracja: 01 kwie 2020, 18:02

Re: Dobry EA

Nieprzeczytany post autor: koles00 »

[/quote]
Świeże konta założone kilka tygodniu temu, EA działająca niespełna miesiąc na demo. Co tu więcej pisać. Powodzenia ;)
btw. I dla jasności, pofatygowałem się żeby sprawdzić wyrywkowo kilkadziesiąt trejdów na GBPUSD, zanim coś napisałem tutaj.
[/quote]

Pożyjemy zobaczymy, jak narazie idzie do przodu.
Jakieś wnioski po strawdzeniu tych tradów? Metoda wejścia/jaka będzie różnica na koncie rzeczywistym?
Nadal brak konkretów

rsw
Bywalec
Bywalec
Posty: 16
Rejestracja: 26 kwie 2017, 17:48

Re: Dobry EA

Nieprzeczytany post autor: rsw »

To kup to EA, uruchom - i będziesz wiedział, jak będzie na rzeczywistym.

Skalper jadący dużymi pozycjami utrzymywanymi czasem przez kilka sekund. Z pewnością będzie to świetnie działać na realnym koncie.

-rookie-
Maniak
Maniak
Posty: 2307
Rejestracja: 13 kwie 2015, 19:00

Re: Dobry EA

Nieprzeczytany post autor: -rookie- »

On sam wie że pewnie będzie miał poślizgi, rekwotowania itp akcje, ale pyta się czy to może działać na live. Heh :lol: :lol: No i o co tu chodzi? :| Dobra EOT.

ODPOWIEDZ