DM BZWBK - model ECN

Oferta brokererów rynku walutowego Forex oraz opinie użytkowników na ich temat.

Co myślisz na temat tego brokera?

Zdecydowanie polecam
1
13%
Poza paroma minusami są ok
1
13%
Przeciętny
2
25%
Mają wiele wad
2
25%
Stanowczo odradzam:
2
25%
 
Liczba głosów: 8

dwnl
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 77
Rejestracja: 02 lis 2012, 12:44

Re: DM BZWBK - model ECN

Nieprzeczytany post autor: dwnl »

Fakt, że solidnie dzisiaj popłynęli ani MT4 nie działał ani strona Domu Maklerskiego.
Ale działy się też jakieś dziwne rzeczy- np. mobilny MT4 na Androida łączył się gdy telefon był podłączony przez HSDPA (Plus GSM) a gdy był podłączony przez Wi-Fi (IP Netii) to już nie.
Tak jakby mieli jakiś atak DDoS i tymczasowo blokowali IP czy coś.

Nie wiem czy tak było od początku bo też byłem poza rynkiem i tylko z ciekawości sprawdzałem czy już działa. Po jakimś czasie sprawdziłem na telefonie (podłączonym przez HSDPA a nie do domowego routera) i działał, odpaliłem na kompie i nie działał. Zmieniłem IP w Netii i nadal nie działał na jak udostępniłem laptopowi net z telefonu- to już MT4 na kompie zadziałał.

Oczywiście możliwe że usuwali jakieś problemy w tym czasie i akurat się tak wstrzeliłem ale dlaczego strona DMBZWBK i inwestoronline.pl nie działała?

Awatar użytkownika
uciekinier
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 400
Rejestracja: 28 maja 2013, 22:16

Re: DM BZWBK - model ECN

Nieprzeczytany post autor: uciekinier »

Znowu nie działa od 21,46 telefonów nikt nie odbiera bo po co? nie wspominając o odpisaniu na maile. Kompromitacja totalna broka, cóż trzeba wycofać depo i spadac do BRE.
"Fundamenty tworza trendy a cena porusza sie w techniczny sposob. Jedno drugiego nie wyklucza"
ZielonaMgiełka

der_
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 67
Rejestracja: 09 sie 2013, 08:47

Re: DM BZWBK - model ECN

Nieprzeczytany post autor: der_ »

Czy wy sobie z ludzi robicie jaja

znowu na 5 min nie dzialaly kwotowania

ile jeszcze takich awarii bedzie ?????????

nie dosc ze prowizja przy innych brokach wysoka to jeszcze ostanimi czasy same awarie, pomijając fakt odnosnie wielce zapowiadanym powiekszeniu oferty jak czytam forum ktore juz mialo byc skusilem sie na wasza oferte lecz trzeba bedzie zrezygnowac i poszukac znowu innego brokera :evil: :evil: :evil: :evil:

Awatar użytkownika
InvestoronlineFX
Gaduła
Gaduła
Posty: 112
Rejestracja: 18 cze 2012, 17:54

Re: DM BZWBK - model ECN

Nieprzeczytany post autor: InvestoronlineFX »

Witam,

Od ostatnich awarii wszystko działało poprawnie. Dziś mieliśmy 2-3minutowe przepięcie w systemach IT Banku. Niestety te systemy stanowią jeden obieg i jak Pan zauważył pojawiła się mała luka.
Jeśli chodzi o ofertę to obecnie skoncentrowni jesteśmy na rynku Forex. Jak najbardziej już od dłuższego czasu mamy zamiar wprowadzić dodatkowe instrumenty jednakże w instytucjach finansowych takie procesy niestety potrafią trwać trochę dlużej niż byśmy sami chcieli. Proszę jeszcze o chwilę cierpliwości.


Pozdrawiam
AK.
Zespół Forex
Dom Maklerski BZ WBK

dwnl
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 77
Rejestracja: 02 lis 2012, 12:44

Re: DM BZWBK - model ECN

Nieprzeczytany post autor: dwnl »

Tym razem MT4 stacjonarne działa OK ale MT4 na Androidzie się nie loguje.
Problem zgłoszony 4 dni temu- DM BZWBK już o tym wiedział- problem nie po stronie użytkownika- i poinformował mnie, że informatycy nad tym pracują. Wolno pracują... :roll:

proof

Re: DM BZWBK - model ECN

Nieprzeczytany post autor: proof »

dwnl pisze:Wolno pracują... :roll:
W korporacjach niestety nie działa to tak, że jest problem i idzie rozwiązanie. Najpierw trzeba przeprowadzić analizę, później ktoś musi zdecydować, następnie poprawić kod, przetestować i dopiero wtedy można wypuszczać.

Awatar użytkownika
InvestoronlineFX
Gaduła
Gaduła
Posty: 112
Rejestracja: 18 cze 2012, 17:54

Re: DM BZWBK - model ECN

Nieprzeczytany post autor: InvestoronlineFX »

Aplikacja mobilna działa poprawnie. Przepraszamy za powstałe utrudnienia.
Zespół Forex
Dom Maklerski BZ WBK

dwnl
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 77
Rejestracja: 02 lis 2012, 12:44

Re: DM BZWBK - model ECN

Nieprzeczytany post autor: dwnl »

Potwierdzam- działa. W przyszłości radziłbym skorzystać z możliwości przekazania wiadomości w MT4 (stacjonarnym- tak jak przekazywane są informacje o szkoleniach albo przerwach konserwacyjnych) lub mailem kontaktowym do klientów, albo chociaż opublikować komunikat na stronie DM WBK- inaczej nie bardzo wiadomo co się stało i jak długo to potrwa.

Awatar użytkownika
InvestoronlineFX
Gaduła
Gaduła
Posty: 112
Rejestracja: 18 cze 2012, 17:54

Re: DM BZWBK - model ECN

Nieprzeczytany post autor: InvestoronlineFX »

Zapraszamy do udziału w Konkursie inwestycyjnym Forex DM BZ WBK 2013 oraz do dyskusji w wątku
http://forex-nawigator.biz/forum/konkur ... 23930.html
Zespół Forex
Dom Maklerski BZ WBK

renesis
Bywalec
Bywalec
Posty: 14
Rejestracja: 11 paź 2012, 13:07

Re: DM BZWBK - model ECN

Nieprzeczytany post autor: renesis »

Witam

NIestety po przygodach z aliorem zaczynam rozglądać się za nowym brokerem ecn. Mam pare pytań głownie do użytkowników grajacych na fx (uj eu tylko konto real i mobilne ) którzy są z bzwbk od dłuższego czasu.

Jak często zdarzają się awarie i ile średnio trwają ?
Jak szybko są naprawiane ?
W jaki momentach najczęsciej dochodzi do problemów z pratformą: losowo/ kiedy na rynku jest chaos i ogromne zmiany cenowe / gdy jest bardzo niska plynność ?
Czy luki powstałe podczas awarii są uzupełniane ?
W jaki sposób broker rozwiązuje problem z stratą pieniedzy użytkownika jeśli strata powstała z winy brokera ?
Czy w przypadku problemów technicznych klienci są informowani o tym i w jaki sposób ?
Czy ktoś kto uzywa obecnie aliora i bzwbk moze powiedzieć co jest lepsze lepszy ?

Wiem że kilka odpowiedzi znajdę na poprzednich stronach ale są to posty z przed 3 mies a chciałbym się dowiedzieć w jak obecnie działa platforma.

ODPOWIEDZ