DayTrading: Wtorek 31.08.2021

Dyskusje na temat aktualnej sesji: komentarze, analizy, opinie.
navik
Maniak
Maniak
Posty: 4493
Rejestracja: 15 sty 2013, 09:46

Re: DayTrading: Wtorek 31.08.2021

Nieprzeczytany post autor: navik »

P4W3L pisze:
31 sie 2021, 10:47
NASDAQ rozwala schemat, tam złapanie szczytu to jak wróżenie z fusów. Sapina znowu o kilka pkt podbija szczyt.
Navik sapina ma ciężko pod górkę, Twój target będzie bardzo wymęczony (o ile będzie). Ciężko będzie aby NASDAQ dalej w górę, jak sapina ma z tym problem Nie należy zapominać kto zawsze wyznaczał trendy na giełdach światowych. Algorytmy i spekuła myślą że NASDAQ będzie wyznaczał drogę? Ktoś powie sprawdzam, bo jak będzie odwrót to nie będzie chętnych na zakup.
U mnie bez zmian, trzymam S, cierpliwość.
XAB Edek dalej w strefie oporowej 1.18-1.1830. Jak wyjdą górą to 1.20 na celowniku.
Tak . Zamulili trochę na sp .
Zamknalem wszystkie L ale niestety nie w miejscach w które celowałem , chciwość znowu zwyciężyła. Było do wzięcia 22% depo w szczycie a wzialem tylko 12% depo. :|
Oczywiście tłumacze sobie to brakiem czasu i niedopilnowaniem ( praca ) .... a prawda jest taka ze liczyłem na ...no właśnie na co ? Na chu...wie co.
Obym dożył takich czasów, że Goldmany będą w popłoch wpadać jak się dowiedzą, że platformę odpalam ...

XAB
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 17468
Rejestracja: 23 wrz 2017, 20:53

Re: DayTrading: Wtorek 31.08.2021

Nieprzeczytany post autor: XAB »

navik
tego nie da sie wyczuc musisz trzymac jednak sie swoich zalozen bardziej
miales tp bylo realizowac ale jak zwykle chciwosc
skad ja to znam he hwe
ja przynajmniej sie tego nauczylem ze gasze czesciowki a trzymam koncowki takze mi lzej jak spada
choc to pewnie w sumie na to samo wychodzi co u ciebie ale jakos lzej mi sie patrzy :P
bo sie nie irytuje 8)
Wszystkie zamieszczane przeze mnie analizy są moim subiektywnym spojrzeniem na rynek i nie stanowią rekomendacji. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora

navik
Maniak
Maniak
Posty: 4493
Rejestracja: 15 sty 2013, 09:46

Re: DayTrading: Wtorek 31.08.2021

Nieprzeczytany post autor: navik »

XAB pisze:
31 sie 2021, 15:02
navik
tego nie da sie wyczuc musisz trzymac jednak sie swoich zalozen bardziej
miales tp bylo realizowac ale jak zwykle chciwosc
skad ja to znam he hwe
ja przynajmniej sie tego nauczylem ze gasze czesciowki a trzymam koncowki takze mi lzej jak spada
Zamknięcie zyskownej pozycji to dla mnie problem ogromny :!:
Stratna pozycje zamykam i nie ma problemu ale ZYSKOWNA pozycje zamknąć to wyczyn nie lada ....
Branie zysku to moja „pięta Achillesa”

Edit . Ale nic to....jestem juz na autostradzie i mogę sie znowu gapić więcej na tablet bo prosta droga 8) :lol:
Poszło L 15572 sl = be+ ...i jedziemy z tym koksem :p 8) :564:
Obym dożył takich czasów, że Goldmany będą w popłoch wpadać jak się dowiedzą, że platformę odpalam ...

el_gringo_
Gaduła
Gaduła
Posty: 184
Rejestracja: 20 mar 2020, 23:15

Re: DayTrading: Wtorek 31.08.2021

Nieprzeczytany post autor: el_gringo_ »

navik pisze:
31 sie 2021, 15:07


Zamknięcie zyskownej pozycji to dla mnie problem ogromny :!:
Stratna pozycje zamykam i nie ma problemu ale ZYSKOWNA pozycje zamknąć to wyczyn nie lada ....
Branie zysku to moja „pięta Achillesa”
chyba każdy tak ma... mi też zawsze kilka kilkanaście procent ucieka :? zanim się zdecyduje...

navik
Maniak
Maniak
Posty: 4493
Rejestracja: 15 sty 2013, 09:46

Re: DayTrading: Wtorek 31.08.2021

Nieprzeczytany post autor: navik »

Wycięli ...
Dobra ...nie dotykam juz dzis bo głupot narobie
Obym dożył takich czasów, że Goldmany będą w popłoch wpadać jak się dowiedzą, że platformę odpalam ...

Awatar użytkownika
P4W3L
Gaduła
Gaduła
Posty: 290
Rejestracja: 22 lip 2013, 10:34

Re: DayTrading: Wtorek 31.08.2021

Nieprzeczytany post autor: P4W3L »

navik pisze:
31 sie 2021, 15:32
Wycięli ...
Dobra ...nie dotykam juz dzis bo głupot narobie
Ja też out z nygusa, te S były niepotrzebne.
S na sapinie zostaje.
„Śpieszymy się do dorosłości, żeby tęsknić za dzieciństwem, tracimy zdrowie dla pieniędzy, a potem płacimy by je odzyskać, żyjemy jakbyśmy nigdy nie mieli umrzeć, a umieramy jakbyśmy nigdy nie żyli” - Paulo Coelho

crok.
Maniak
Maniak
Posty: 2497
Rejestracja: 21 wrz 2011, 22:16

Re: DayTrading: Wtorek 31.08.2021

Nieprzeczytany post autor: crok. »

za chwile sie okaze czy to poczatek korekty czy kolejny walek i dzis bedzie nowy szczyt :)chociaz z daxem zaszaleli
jak uzyskać parytet na edku -swieca z 03.12 - tu podjada pod 1,053 i wtedy rura w jeden dzien 500 piepek :)

wojtalo
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1067
Rejestracja: 25 mar 2014, 16:29

Re: DayTrading: Wtorek 31.08.2021

Nieprzeczytany post autor: wojtalo »

XAB, co tam u Ciebie na E/D widać? U mnie okolice 1,18 i stamtąd dopiero ponownie do góry.
BTW źle trochę kreskę postawiłem i wychodził mi max na 1,1850, tam miałem S. Teraz jak przestawiłem to widzę, że ten szczyt co jest to idealnie by się pokrył, gdybym dokładniej sobie rozrysował.
pzdr
w.
/nie jestem poważnym traderem, więc proszę nie brać moich sugestii na poważnie.../

krab29
Maniak
Maniak
Posty: 2349
Rejestracja: 22 cze 2011, 19:56

Re: DayTrading: Wtorek 31.08.2021

Nieprzeczytany post autor: krab29 »

Eduardo - https://invst.ly/vwywu - na h1 down, na h4 nie ma jeszcze sygnału. Powinien być jeszcze jeden szczyt. Ale jak wyjdzie z kanalika to wyjdzie dołem. Za to na llos cablos na h1 i h4 są sygnały na down. Podsumowując lecimy w dół jak nasz Adaś. Leć Adam leć.
3majcie się
Podejmowanie decyzji inwestycyjnych na podstawie mojej subiektywnej oceny rynku , odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora.
Osoby, którym nie podoba się moja metoda tradingowa informuję, że wiem jak się korzysta z funkcji zasil rachunek!

XAB
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 17468
Rejestracja: 23 wrz 2017, 20:53

Re: DayTrading: Wtorek 31.08.2021

Nieprzeczytany post autor: XAB »

wojtalo pisze:
31 sie 2021, 16:55
XAB, co tam u Ciebie na E/D widać? U mnie okolice 1,18 i stamtąd dopiero ponownie do góry.
BTW źle trochę kreskę postawiłem i wychodził mi max na 1,1850, tam miałem S. Teraz jak przestawiłem to widzę, że ten szczyt co jest to idealnie by się pokrył, gdybym dokładniej sobie rozrysował.
ano wlasnie klasyka wycinek23fbo powinno dac wsparcie

https://zapodaj.net/ce27eb978eba9.jpg.html
ska zgaszona budujemy lki :P
161,8 zaliczone to byla 3ka teraz bujanie bo 4ka tu moga waszystko / zawrocic tezdo dna
i jak klasyka to 1,1865-85 cel glowny
jakos wojtku taki cudak
https://zapodaj.net/3fbd864ca554f.jpg.html
Ostatnio zmieniony 31 sie 2021, 17:19 przez XAB, łącznie zmieniany 1 raz.
Wszystkie zamieszczane przeze mnie analizy są moim subiektywnym spojrzeniem na rynek i nie stanowią rekomendacji. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora

Zablokowany