DayTrading: Wtorek 28.01.2020

Dyskusje na temat aktualnej sesji: komentarze, analizy, opinie.
Andreasgp
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 749
Rejestracja: 05 maja 2009, 11:16

Re: DayTrading: Wtorek 28.01.2020

Nieprzeczytany post autor: Andreasgp »

Świeżak44 pisze:
28 sty 2020, 14:58
Jak zmniejszyłem podstawową pozycje z 30 do 8 lot, to wykres mi się wygładził i nabral lepszej tendencji wzrostowej. Czasem też gram grubiej, ale wiekszości gram jakieś mielenie w konsolach. Musze zrobić 300% to wtedy powiem, ze coś umiem.
zmniejsz do max. 1 lot wtedy możesz powiedzieć że zarabiasz , nawet wirtualnie a tak to zabawa :wink:
At Your Own Risk : Na twoje własne ryzyko
Trzeba zawsze pamiętać, że efekt jaki osiągniesz stosując jakąkolwiek strategię będzie zależał tylko od Ciebie.
Jeden (ten sam) system stosowany przez kilku traderów może dać, zupełnie różne wyniki.

Awatar użytkownika
PipsKong
Maniak
Maniak
Posty: 6594
Rejestracja: 23 gru 2011, 09:49

Re: DayTrading: Wtorek 28.01.2020

Nieprzeczytany post autor: PipsKong »

ktoś edek L ??
bo ja chyba zagram pod poziom 1.1000
Gdyby jakiś Broker zaproponowałby mi swapy na L i S o podobnej wartości ... Zarobiłbym miliony...
..." Tylko zdechłe ryby płyną z prądem "...
Forex Ty stara ..... !!!!

Andreasgp
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 749
Rejestracja: 05 maja 2009, 11:16

Re: DayTrading: Wtorek 28.01.2020

Nieprzeczytany post autor: Andreasgp »

PipsKong pisze:
28 sty 2020, 15:05
Chętnie bym pokazał, ale z platformy JForex się nie da ( chyba ) ;/
bardzo prosto :D
https://www.youtube.com/watch?v=IAANNK_r6Fs
Ostatnio zmieniony 28 sty 2020, 15:28 przez Andreasgp, łącznie zmieniany 1 raz.
At Your Own Risk : Na twoje własne ryzyko
Trzeba zawsze pamiętać, że efekt jaki osiągniesz stosując jakąkolwiek strategię będzie zależał tylko od Ciebie.
Jeden (ten sam) system stosowany przez kilku traderów może dać, zupełnie różne wyniki.

Awatar użytkownika
PipsKong
Maniak
Maniak
Posty: 6594
Rejestracja: 23 gru 2011, 09:49

Re: DayTrading: Wtorek 28.01.2020

Nieprzeczytany post autor: PipsKong »

Andreasgp pisze:
28 sty 2020, 15:22
PipsKong pisze:
28 sty 2020, 15:05
Chętnie bym pokazał, ale z platformy JForex się nie da ( chyba ) ;/
https://www.youtube.com/watch?v=IAANNK_r6Fs :d
o krzywą wzrostu kapitału względem czasu chodzi a nie o saldo rachunku ;]
Gdyby jakiś Broker zaproponowałby mi swapy na L i S o podobnej wartości ... Zarobiłbym miliony...
..." Tylko zdechłe ryby płyną z prądem "...
Forex Ty stara ..... !!!!

Andreasgp
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 749
Rejestracja: 05 maja 2009, 11:16

Re: DayTrading: Wtorek 28.01.2020

Nieprzeczytany post autor: Andreasgp »

PipsKong pisze:
28 sty 2020, 15:24
o krzywą wzrostu kapitału względem czasu chodzi a nie o saldo rachunku ;]
sorki nie znam platformy, ale jak znam życie gdzieś jest taka funkcja powinna się znajdować :wink:
At Your Own Risk : Na twoje własne ryzyko
Trzeba zawsze pamiętać, że efekt jaki osiągniesz stosując jakąkolwiek strategię będzie zależał tylko od Ciebie.
Jeden (ten sam) system stosowany przez kilku traderów może dać, zupełnie różne wyniki.

krab29
Maniak
Maniak
Posty: 2349
Rejestracja: 22 cze 2011, 19:56

Re: DayTrading: Wtorek 28.01.2020

Nieprzeczytany post autor: krab29 »

PipsKong pisze:
28 sty 2020, 15:20
ktoś edek L ??
bo ja chyba zagram pod poziom 1.1000
Może o 16 cuś się ruszy. Obaczymy. Oprócz ediego jeszcze jestem jubilerem.
Edi na h1 mam trend spadkowy od ładnych paru świeczek. Niedobrze. Zobaczymy co po 16.
3maj się Kongu i gratuluję sukcesów :564: Może odpuść sobie ten zmywak. W sumie Malediwy to muzułmański kraj. :D
Podejmowanie decyzji inwestycyjnych na podstawie mojej subiektywnej oceny rynku , odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora.
Osoby, którym nie podoba się moja metoda tradingowa informuję, że wiem jak się korzysta z funkcji zasil rachunek!

Awatar użytkownika
Kermit
Maniak
Maniak
Posty: 5745
Rejestracja: 11 cze 2017, 14:48

Re: DayTrading: Wtorek 28.01.2020

Nieprzeczytany post autor: Kermit »

krab29 pisze:
28 sty 2020, 15:54

Edi na h1 mam trend spadkowy od ładnych paru świeczek. Niedobrze. Zobaczymy co po 16.
https://www.tradingview.com/x/XR26INxj/

https://www.tradingview.com/x/peloWWvs/
Wszystkie zamieszczane przeze mnie analizy są moim subiektywnym spojrzeniem na rynek i nie stanowią rekomendacji. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora

krab29
Maniak
Maniak
Posty: 2349
Rejestracja: 22 cze 2011, 19:56

Re: DayTrading: Wtorek 28.01.2020

Nieprzeczytany post autor: krab29 »

Kermit pisze:
28 sty 2020, 15:58
krab29 pisze:
28 sty 2020, 15:54

Edi na h1 mam trend spadkowy od ładnych paru świeczek. Niedobrze. Zobaczymy co po 16.
https://www.tradingview.com/x/XR26INxj/

https://www.tradingview.com/x/peloWWvs/
Zgodnie z pierwszym twoim wykresem krążą moje wizje. Od 7-8 świeczek lecimy w dół. No i patrzymy czy wyłamie kanał. Jak wyłamie to trza będzie przemyśleć sprawę.
Kermit twoje wczorajsze aud/usd - od 3 świeczek na jednym wskaźniku up, ale na drugim dalej down. Czyli bez sygnału. Nigdy tego nie tykałem i nie tykam.
Oczywiście patrzę na min. h1. Na mxx nie zerkam. Ja nie gram LT na m1 :D - nie wiem, nie umiem, nie potrafiem :)
Pozdrowienia dla wszystkich.
edit: Jeszcze jestem w oliwie na L. Lubię frytki
Podejmowanie decyzji inwestycyjnych na podstawie mojej subiektywnej oceny rynku , odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora.
Osoby, którym nie podoba się moja metoda tradingowa informuję, że wiem jak się korzysta z funkcji zasil rachunek!

Awatar użytkownika
Kermit
Maniak
Maniak
Posty: 5745
Rejestracja: 11 cze 2017, 14:48

Re: DayTrading: Wtorek 28.01.2020

Nieprzeczytany post autor: Kermit »

Krab - kangur calkiem fajnie choc meczaco poszedl...dalem SL na 6700 i poskubalem kilka razy po 5-10 pipsow i odpuscilem juz go. Nie moja bajka takie ochłapy ale chcialem sobie czesc ryzyka ktore poniose na edku odegrac przed fedem, a swieczka tygodniowa po dwoch dniach az krzyczala ze juz ja boli :)
Obecnie mam zapakowanego edka i usdchf na dobrych (z mojego punktu widzenia) poziomach i zakladam ze jutro FED namiesza konkretnie. Swieczka miesiaczna na edku i usdchf w grudniu byla sygnalowa wiec obecne powinny byc korekcyjne i tak zaklada moj plan - ze skorygujemy je o jakies 100-130 pipsow i beda korekta grudniowych swiec. Potem dalsze oslabianie dolara. Jesli nie podkreca tych swiec to wracam do zalozenia wczesniejszego ze domkniemy najpierw luke na 1.07 i dopiero dlugoterminowa korekta. Mysle ze dzisiejsze swieczki dzienne moga dac juz jakies rozeznanie na zamknieciu co "sie swieci" jutro. Narazie kawa, ciastko, pozycje zabezpieczone i spokojnie czekam
Wszystkie zamieszczane przeze mnie analizy są moim subiektywnym spojrzeniem na rynek i nie stanowią rekomendacji. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora

krab29
Maniak
Maniak
Posty: 2349
Rejestracja: 22 cze 2011, 19:56

Re: DayTrading: Wtorek 28.01.2020

Nieprzeczytany post autor: krab29 »

Świeżak - mam nadzieję, że w biżuterii jesteś na S. Jak tak to ręce w spodnie i dawaj.
Kermit - ja zawsze trochę mieszam (ciastko), coś z oliwą i srebrno/złotym proszkiem. Dobrze to idzie. Równoważy ediego :(
3majcie się i z górki
https://invst.ly/pnygs - lubicie domykać luki. Pytanie co dalej? Ma ktoś wizje, 55 na fibo może wyżej.
:D Zawsze mam problemy żeby wytrzymać i za szybko nie skończyć :D
Ostatnio zmieniony 28 sty 2020, 16:33 przez krab29, łącznie zmieniany 1 raz.
Podejmowanie decyzji inwestycyjnych na podstawie mojej subiektywnej oceny rynku , odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora.
Osoby, którym nie podoba się moja metoda tradingowa informuję, że wiem jak się korzysta z funkcji zasil rachunek!

Zablokowany