DayTrading: Wtorek 27.03.2018

Dyskusje na temat aktualnej sesji: komentarze, analizy, opinie.

Prognoza EURUSD na dzisiaj

Czas głosowania minął 28 mar 2018, 00:00

Wzrost
7
50%
Bez zmian
1
7%
Spadek
6
43%
 
Liczba głosów: 14

XAB
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 17468
Rejestracja: 23 wrz 2017, 20:53

Re: DayTrading: Wtorek 27.03.2018

Nieprzeczytany post autor: XAB »

edek o wzrostowym kierunku porozmawiamy wyzej 1,2436 z krotkiej czasowki
narazie to dosc mocne zejscie prawie 100pip to normalnie na to patrzac to abc
mnie tam moze nie na m1 bo to ciut za krotko ale na m15 caly czas dobrze sie kasuje zyski
no chyba ze sie wrzuci na ekran m1 i choc m15 to nie ma problemu
Ostatnio zmieniony 27 mar 2018, 18:24 przez XAB, łącznie zmieniany 1 raz.
Wszystkie zamieszczane przeze mnie analizy są moim subiektywnym spojrzeniem na rynek i nie stanowią rekomendacji. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora

Awatar użytkownika
TGV2
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 429
Rejestracja: 22 lut 2014, 18:21

Re: DayTrading: Wtorek 27.03.2018

Nieprzeczytany post autor: TGV2 »

yankees abc :idea:
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
"Inwestowanie nie powinno być łatwe. Każdy, kto uważa, że inwestowanie jest łatwe, jest głupi".
Nie bądź głupi! 8)

Awatar użytkownika
yeahman
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1580
Rejestracja: 26 paź 2013, 22:05

Re: DayTrading: Wtorek 27.03.2018

Nieprzeczytany post autor: yeahman »

Cblondyn pisze:
yeahman pisze:żaba wiesz co ostatnio powiem Ci że robiłem troche trejdów zupelnie na pałę ale tak totalnie bez żadnego wyznaczania, jedynym na co się ogladałem to dynamika ruchu na M1, czyli jak idizałem że wali zdrowo to wejscie, duży wolument SL kroczący i wchodizło praktcyznie 100% keidyś myeslałem że to nei metoda ale teraz zastanawiam się dlaczego by nie :D
Nie do końca na pałe bo świeca marubozu lub podobnym jest elementem wielu strategii.
Absolutnie tym sie nie kieruje, jedyne co mnie interesuje to "owczy pęd" :D jak zapitala to klikam i jazda :)

ktoś gra ORGR na edku D1?
Zamieszczane przeze mnie wykresy pokazują jedyne słuszne spojrzenie na rynek i stanowią jednoznaczną rekomendacje. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych jest świetnym pomysłem.

Awatar użytkownika
TsunamiPL
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 8504
Rejestracja: 23 sty 2012, 18:57

Re: DayTrading: Wtorek 27.03.2018

Nieprzeczytany post autor: TsunamiPL »

crok. pisze:cos mnie trafi z tym naszym wig20, przeciez to padaka , w ciagu dnia nie ma handlu tylko ruletka kupic przed zamknieciem czy sprzedac bo tylko otwarcia sie jakos ruszaja
Trzeba spokojnie przetrzymać słabszy okres. Kto gra na długi termin, to może sobie spokojnie akumulować w dołkach.
The only way is up

-rookie-
Maniak
Maniak
Posty: 2307
Rejestracja: 13 kwie 2015, 19:00

Re: DayTrading: Wtorek 27.03.2018

Nieprzeczytany post autor: -rookie- »

Teraz sie okaze czy analiza techniczna nie dziala. Według mnie flaga, proporcje troche nie takie ale wazne wartość prognostyczna, a wg techniki ma być "wodospad" w dół. Chyba że gdzieś się zatrzymają albo zrobią tylko fałszywe wybicie w dół i zaraz odbiją, ale ważne jest to czy "sygnal" dziala.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

Awatar użytkownika
yeahman
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1580
Rejestracja: 26 paź 2013, 22:05

Re: DayTrading: Wtorek 27.03.2018

Nieprzeczytany post autor: yeahman »

-rookie- pisze:Teraz sie okaze czy analiza techniczna nie dziala. Według mnie flaga, proporcje troche nie takie ale wazne wartość prognostyczna, a wg techniki ma być "wodospad" w dół. Chyba że gdzieś się zatrzymają albo zrobią tylko fałszywe wybicie w dół i zaraz odbiją, ale ważne jest to czy "sygnal" dziala.
a od kiedy to technika działa? :lol: :lol: :lol:
Zamieszczane przeze mnie wykresy pokazują jedyne słuszne spojrzenie na rynek i stanowią jednoznaczną rekomendacje. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych jest świetnym pomysłem.

WarrenB
Gaduła
Gaduła
Posty: 135
Rejestracja: 01 sie 2012, 22:38

Re: DayTrading: Wtorek 27.03.2018

Nieprzeczytany post autor: WarrenB »

-rookie- pisze:Teraz sie okaze czy analiza techniczna nie dziala. Według mnie flaga, proporcje troche nie takie ale wazne wartość prognostyczna, a wg techniki ma być "wodospad" w dół. Chyba że gdzieś się zatrzymają albo zrobią tylko fałszywe wybicie w dół i zaraz odbiją, ale ważne jest to czy "sygnal" dziala.

Hehe to nie tak działa. Jesteśmy na lokalnym wsparciu pokrywającym się z fibo 23,6 ostatnich wzrostów. Lampa w górę jak się patrzy.

Awatar użytkownika
yeahman
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1580
Rejestracja: 26 paź 2013, 22:05

Re: DayTrading: Wtorek 27.03.2018

Nieprzeczytany post autor: yeahman »

rookie, ja juz sie spotkałem z twoja "wiedzą" kiedyś ;) w tym przypadku zamiast eskować poelcam poczekać aż cena wyjdzie z flagi bo to dopiero wtedy jest sygnałem sprzedaży, na ten moment jeszcze nie opóściła formacji. jesli wyjdzie góra to z twoja flagą będzie jak z yetii, możesz o niej pisac ale niezobaczysz :D
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Zamieszczane przeze mnie wykresy pokazują jedyne słuszne spojrzenie na rynek i stanowią jednoznaczną rekomendacje. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych jest świetnym pomysłem.

crok.
Maniak
Maniak
Posty: 2497
Rejestracja: 21 wrz 2011, 22:16

Re: DayTrading: Wtorek 27.03.2018

Nieprzeczytany post autor: crok. »

ale wałki ida na tych indexach :)
jak uzyskać parytet na edku -swieca z 03.12 - tu podjada pod 1,053 i wtedy rura w jeden dzien 500 piepek :)

karnak
Maniak
Maniak
Posty: 3501
Rejestracja: 27 lis 2012, 00:07

Re: DayTrading: Wtorek 27.03.2018

Nieprzeczytany post autor: karnak »

EURUSD porusza się w takim średnioterminowym kanale wzrostowym:
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

Zablokowany