DayTrading: Wtorek 27.03.2018

Dyskusje na temat aktualnej sesji: komentarze, analizy, opinie.

Prognoza EURUSD na dzisiaj

Czas głosowania minął 28 mar 2018, 00:00

Wzrost
7
50%
Bez zmian
1
7%
Spadek
6
43%
 
Liczba głosów: 14

Awatar użytkownika
Kermit
Maniak
Maniak
Posty: 5745
Rejestracja: 11 cze 2017, 14:48

Re: DayTrading: Wtorek 27.03.2018

Nieprzeczytany post autor: Kermit »

XAB pisze:
no to jak panyyy mialo byc >1,25 na edku i pewnie znowu sie zacznie wasze slynne ble ble ble
bo 1,24 witamy ha ha ha smieszny ten swiat forexu
by nie bylo zbednej irytacji pisze tylko do tych ktorzy ciagle maja problem z kierunkiem i nie widze ze sa na tym swiecie falki
piszesz na kogos że sie dowalaja i prowokują, a sam prowokujesz gownoburze bo Ci łapanie noża weszło... po co? Za mało tu syfu? Zaraz przyjdzie jakiś sie odszczekac i bedzie znowu 10 stron o tym kto ma wiekszego...
a edek zjechał bo robi retest wybitych formacji - nic nadzwyczajnego i niespodziewanego w tym nie ma. Kto wiedział jak rozegrac to zysk zaksiegował i ponowił pozycje niżej z pierwszym celem na 2520. Czy odklepia tez 1.26? - na obecna chwile nie wiem, świeczki pokaza czy beda chcieli isc tam czy powyzej 1.25 pojawi sie podaz i piwnica....
edek h4
https://www.tradingview.com/x/Q1cLVpGN/

index dolara

https://www.tradingview.com/x/GB6t1O77/
Wszystkie zamieszczane przeze mnie analizy są moim subiektywnym spojrzeniem na rynek i nie stanowią rekomendacji. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora

Awatar użytkownika
yeahman
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1580
Rejestracja: 26 paź 2013, 22:05

Re: DayTrading: Wtorek 27.03.2018

Nieprzeczytany post autor: yeahman »

żaba a co Ty taki pewny jesteś tych 1,25... róznie to jeszcze może być ;)
Zamieszczane przeze mnie wykresy pokazują jedyne słuszne spojrzenie na rynek i stanowią jednoznaczną rekomendacje. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych jest świetnym pomysłem.

Awatar użytkownika
Kermit
Maniak
Maniak
Posty: 5745
Rejestracja: 11 cze 2017, 14:48

Re: DayTrading: Wtorek 27.03.2018

Nieprzeczytany post autor: Kermit »

yeahman pisze:żaba a co Ty taki pewny jesteś tych 1,25... róznie to jeszcze może być ;)
a czemu mam nie byc pewnym? Po pierwsze to wynika z zasiegow wybitych formacji, po drugie ponad 60% siedzi w S, po trzecie ruch w gore jest z trendem - a jeśli coś się zmieni to od zabezpieczenia pewnosci swojej analizy mam SL... :564:

Znam takich co na 1.2250 krzyczeli dolar power - a teraz amba fatima byli i ich ni ma - trend ich wciągnał jak Bangkok wiec po co mam sie z nim kopac
Wszystkie zamieszczane przeze mnie analizy są moim subiektywnym spojrzeniem na rynek i nie stanowią rekomendacji. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora

Awatar użytkownika
yeahman
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1580
Rejestracja: 26 paź 2013, 22:05

Re: DayTrading: Wtorek 27.03.2018

Nieprzeczytany post autor: yeahman »

no na H4 też mi tak raczej wychdozi jak opisałm strone wczesniej ale na D1 mimo że co do trendu sie zgadzam to i tak 1,2290 ożńa jeszcze zaliczyć przed wyjazdem w górę
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Zamieszczane przeze mnie wykresy pokazują jedyne słuszne spojrzenie na rynek i stanowią jednoznaczną rekomendacje. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych jest świetnym pomysłem.

XAB
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 17468
Rejestracja: 23 wrz 2017, 20:53

Re: DayTrading: Wtorek 27.03.2018

Nieprzeczytany post autor: XAB »

kermit moze i masz racje ty ale moze tez racje mam ja
a przynajmniej zadna dziamoczka nie zaczela dziamotac tu od rana to samo
bo moj tekst byl wyraznie pod ich ego tylko ich
i gdyby ktorys to zrobil toby sam wyszedl na glupka
Wszystkie zamieszczane przeze mnie analizy są moim subiektywnym spojrzeniem na rynek i nie stanowią rekomendacji. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora

crok.
Maniak
Maniak
Posty: 2497
Rejestracja: 21 wrz 2011, 22:16

Re: DayTrading: Wtorek 27.03.2018

Nieprzeczytany post autor: crok. »

cos mnie trafi z tym naszym wig20, przeciez to padaka , w ciagu dnia nie ma handlu tylko ruletka kupic przed zamknieciem czy sprzedac bo tylko otwarcia sie jakos ruszaja
jak uzyskać parytet na edku -swieca z 03.12 - tu podjada pod 1,053 i wtedy rura w jeden dzien 500 piepek :)

Awatar użytkownika
Kermit
Maniak
Maniak
Posty: 5745
Rejestracja: 11 cze 2017, 14:48

Re: DayTrading: Wtorek 27.03.2018

Nieprzeczytany post autor: Kermit »

yeahman pisze:no na H4 też mi tak raczej wychdozi jak opisałm strone wczesniej ale na D1 mimo że co do trendu sie zgadzam to i tak 1,2290 ożńa jeszcze zaliczyć przed wyjazdem w górę
na czyms trzeba sie oprzec. Wtedy łatwiej wyznaczyc poziomy obrony i target... A jak sie nie sprawdzi to na klate trzeba przyjac. Nieomylnych na tym rynku wiadomo ze nie ma :564:
Wszystkie zamieszczane przeze mnie analizy są moim subiektywnym spojrzeniem na rynek i nie stanowią rekomendacji. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora

Awatar użytkownika
yeahman
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1580
Rejestracja: 26 paź 2013, 22:05

Re: DayTrading: Wtorek 27.03.2018

Nieprzeczytany post autor: yeahman »

żaba wiesz co ostatnio powiem Ci że robiłem troche trejdów zupelnie na pałę ale tak totalnie bez żadnego wyznaczania, jedynym na co się ogladałem to dynamika ruchu na M1, czyli jak idizałem że wali zdrowo to wejscie, duży wolument SL kroczący i wchodizło praktcyznie 100% keidyś myeslałem że to nei metoda ale teraz zastanawiam się dlaczego by nie :D
Zamieszczane przeze mnie wykresy pokazują jedyne słuszne spojrzenie na rynek i stanowią jednoznaczną rekomendacje. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych jest świetnym pomysłem.

Cblondyn
Maniak
Maniak
Posty: 6645
Rejestracja: 03 sty 2011, 12:09

Re: DayTrading: Wtorek 27.03.2018

Nieprzeczytany post autor: Cblondyn »

yeahman pisze:żaba wiesz co ostatnio powiem Ci że robiłem troche trejdów zupelnie na pałę ale tak totalnie bez żadnego wyznaczania, jedynym na co się ogladałem to dynamika ruchu na M1, czyli jak idizałem że wali zdrowo to wejscie, duży wolument SL kroczący i wchodizło praktcyznie 100% keidyś myeslałem że to nei metoda ale teraz zastanawiam się dlaczego by nie :D
Nie do końca na pałe bo świeca marubozu lub podobnym jest elementem wielu strategii.

barabaszek

Re: DayTrading: Wtorek 27.03.2018

Nieprzeczytany post autor: barabaszek »

NZDUSD aktualizacja
nie było zejścia nizej, poszli odrazu gorą wybijajac linie szyi orgra, więc L na retescie ; )
daytrading-piatek-23-03-2018-t29860-50.html#p906427

http://hmp.me/bb3j

Zablokowany