DayTrading: Wtorek 26.05.2020

Dyskusje na temat aktualnej sesji: komentarze, analizy, opinie.
Tomasz196407
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 14967
Rejestracja: 29 paź 2012, 09:52

Re: DayTrading: Wtorek 26.05.2020

Nieprzeczytany post autor: Tomasz196407 »

XAB pisze:
26 maja 2020, 17:13
ale upierdliwce
...
kto??

XAB
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 17468
Rejestracja: 23 wrz 2017, 20:53

Re: DayTrading: Wtorek 26.05.2020

Nieprzeczytany post autor: XAB »

no te ktore rzadza rynkiem
czytales wszystko bylo ok dopoki swiezak nie napisał dax ssssssssss
ha ha ha a i tatar jeszcze ze kupil po 406 dolce juz nie wspomne o tych nastu lotach kerada s na daxie /czy jakos taknik pomylilem pewnie / :D
a mialem jeszcze titara spytac co pierwsze 4 czy 4,1 teraz to juz za pozno :shock:
a swoja droga ciekawi mnie czy swiezy ze swoja technkika slki krotko nie wyskoczyl w przestrzen bo szczyt zrobili nowy na dax :564:
swiezy jest GITTTTTTT :?:
Wszystkie zamieszczane przeze mnie analizy są moim subiektywnym spojrzeniem na rynek i nie stanowią rekomendacji. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora

Tomasz196407
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 14967
Rejestracja: 29 paź 2012, 09:52

Re: DayTrading: Wtorek 26.05.2020

Nieprzeczytany post autor: Tomasz196407 »

XAB pisze:
26 maja 2020, 17:25
no te ktore rzadza rynkiem
czytales wszystko bylo ok dopoki swiezak nie napisał dax ssssssssss
ha ha ha a i tatar jeszcze ze kupil po 406 dolce juz nie wspomne o tych nastu lotach kerada s na daxie /czy jakos taknik pomylilem pewnie / :D
a mialem jeszcze titara spytac co pierwsze 4 czy 4,1 teraz to juz za pozno :shock:
a swoja droga ciekawi mnie czy swiezy ze swoja technkika slki krotko nie wyskoczyl w przestrzen bo szczyt zrobili nowy na dax :564:
swiezy jest GITTTTTTT :?:
Nie czytałem,
ale z tym rynkiem to chyba nie tak Xab

XAB
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 17468
Rejestracja: 23 wrz 2017, 20:53

Re: DayTrading: Wtorek 26.05.2020

Nieprzeczytany post autor: XAB »

JESLI ROSNA A POTEM SPADAJA NA NP DAXIE O 50 PIP TERAZ TO MOGA SE ROSNAC TAK
bo kiedys musza te mocna korekte w koncu zrobic
6esek zostawilem srednia wyzej 530 i juz nic nie zmniejszam poczekam co dalej z daxem
to samo z sp500
https://iv.pl/image/GtK1jWf
szarpia w gore a nowego szczytu siły niet
zle info i 100pip w dol a to da tyle ze zarobek za te 2 dni szarpaczki spoko
to juz po skracaniu i to mocne ski
to samo z tym daxem
niech pierdyknie w dol 200 pip co na daxie to pryszcz to zarobek da dwutygodniowke
i tyle temat a co jak wiecej a to cicho szaaaaaaaa :)
tomasz ja widze ze to wszystko na gieldach pokazuje juz odwrot
ale caly czas licze jeszcze ze to tylko podpucha przed jebbbnieciem znowu w dol
moze sie myle ale jeszcze nic nie stracilem
wiesz ze fbo to u mnie mur tego sie trzymam zawsze ale maszynki swoje a infa i nagonka robia tez swoje
Wszystkie zamieszczane przeze mnie analizy są moim subiektywnym spojrzeniem na rynek i nie stanowią rekomendacji. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora

Tomasz196407
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 14967
Rejestracja: 29 paź 2012, 09:52

Re: DayTrading: Wtorek 26.05.2020

Nieprzeczytany post autor: Tomasz196407 »

To temat na weekend
teraz to ja nie wiem w co zagladać
a pisząc ze nie tak z rynkiem miałem na mysli np
analize Commodity Futures Trading Commission publikująca raport COT w kazdy piatek
informacje dotyczące pozycje inwestorów detalicznych, funduszy hedgingowych i innych spekulantów instytucjonalnych, w tym banków i instytucji finansowych.
Temat dawno opisany tu na forum przez naszego kolege Magictradera cot-trading-t29640.html

XAB
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 17468
Rejestracja: 23 wrz 2017, 20:53

Re: DayTrading: Wtorek 26.05.2020

Nieprzeczytany post autor: XAB »

Tomasz196407 pisze:
26 maja 2020, 18:07
To temat na weekend
teraz to ja nie wiem w co zagladać
a pisząc ze nie tak z rynkiem miałem na mysli np
analize Commodity Futures Trading Commission publikująca raport COT w kazdy piatek
informacje dotyczące pozycje inwestorów detalicznych, funduszy hedgingowych i innych spekulantów instytucjonalnych, w tym banków i instytucji finansowych.
Temat dawno opisany tu na forum przez naszego kolege Magictradera cot-trading-t29640.html
wiesz tak szczerze ostatnio malo czytam
taki poziom spekuły jaki leci na tym rynku po prostu nie mam czasu za duzo i sily już nie te
tym bardziej ze dawno zaliczylem moje minimum roczne juz choc fakt tyram jak 20 lat temu ale warto bo kiedys to sie skonczy i znowu bedzie rok czy 3lata pykanie na 20-50 pipow
mialem zrobic przerwe ale jak trzeba byc chorym by tego miesiaca moze dwoch jeszcze nie wykorzystac tym bardziej ze zyski sa bez komentarza A LATANIE W TEJ MASCE MNIE NIE ZACHWYCA AMEN MYKAM NARA
Wszystkie zamieszczane przeze mnie analizy są moim subiektywnym spojrzeniem na rynek i nie stanowią rekomendacji. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora

XAB
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 17468
Rejestracja: 23 wrz 2017, 20:53

Re: DayTrading: Wtorek 26.05.2020

Nieprzeczytany post autor: XAB »

EDEK
2SKI ZOSTAWILEM
https://iv.pl/image/GtK1xi3
Wszystkie zamieszczane przeze mnie analizy są moim subiektywnym spojrzeniem na rynek i nie stanowią rekomendacji. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora

Tomasz196407
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 14967
Rejestracja: 29 paź 2012, 09:52

Re: DayTrading: Wtorek 26.05.2020

Nieprzeczytany post autor: Tomasz196407 »

XAB pisze:
26 maja 2020, 18:22
Tomasz196407 pisze:
26 maja 2020, 18:07
To temat na weekend
teraz to ja nie wiem w co zagladać
a pisząc ze nie tak z rynkiem miałem na mysli np
analize Commodity Futures Trading Commission publikująca raport COT w kazdy piatek
informacje dotyczące pozycje inwestorów detalicznych, funduszy hedgingowych i innych spekulantów instytucjonalnych, w tym banków i instytucji finansowych.
Temat dawno opisany tu na forum przez naszego kolege Magictradera cot-trading-t29640.html
wiesz tak szczerze ostatnio malo czytam
taki poziom spekuły jaki leci na tym rynku po prostu nie mam czasu za duzo i sily już nie te
tym bardziej ze dawno zaliczylem moje minimum roczne juz choc fakt tyram jak 20 lat temu ale warto bo kiedys to sie skonczy i znowu bedzie rok czy 3lata pykanie na 20-50 pipow
mialem zrobic przerwe ale jak trzeba byc chorym by tego miesiaca moze dwoch jeszcze nie wykorzystac tym bardziej ze zyski sa bez komentarza A LATANIE W TEJ MASCE MNIE NIE ZACHWYCA AMEN MYKAM NARA
NP to tylko subiektywne podejscie to tego co robimy
jeden ponoc tak jak dzis ktos pisał o kaczkach :D nie znalazłem tematu karmienia w goglach
ale uznałem ze tez mozna KArmic je
a drugi bedzie co innego robił :wink:

Tomasz196407
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 14967
Rejestracja: 29 paź 2012, 09:52

Re: DayTrading: Wtorek 26.05.2020

Nieprzeczytany post autor: Tomasz196407 »

US30 sytuacja podobna do wczorajszego us 500
post986968.html#p986968
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

JohnTitor
Gaduła
Gaduła
Posty: 253
Rejestracja: 30 lip 2019, 16:53

Re: DayTrading: Wtorek 26.05.2020

Nieprzeczytany post autor: JohnTitor »

Titor to moze z tymi dolcami i 2 lata siedziec ale sadze ze poczeka najdłuzej do jesieni bo proba generalna wypadła pomyśle. Spodziewałem sie takiej jazdy w dół i wcale nie jestem zaskoczony. Tym razem lepiej nei stracic okazji niz sie zpoznic niz jak to sie mowi lepiej stracic okazje niz pieniadze........ no chyba ze nastanie teraz taka nesara na przyjscie najjasniejsz...sorry najciemniejszego to pozamiatane....... cudow nie ma, cel obrany tylko czasowka moze sie rozciagnac bardziej. O indexach tez pisalem zeby nie tykac i macie za swoje............ ropa to samo pisalem ze cel ana domkniecie luki 42-45 i tez tego sie trzymam. BAX jestes gosc ale tez zaliczasz wtopy nie gadaj.........

Zablokowany