DayTrading: Wtorek 25.06.2019

Dyskusje na temat aktualnej sesji: komentarze, analizy, opinie.
XAB
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 17468
Rejestracja: 23 wrz 2017, 20:53

Re: DayTrading: Wtorek 25.06.2019

Nieprzeczytany post autor: XAB »

tak by sie nie rozwodzic to cos gwnianie czytasz te analizy
to tez nie moja ideologia by cie uczyc ale wyzej m5 ja podalem kierunek na 1,144 i jeszcze go nie widac
a m3
podejscie do 1,14 zejscie 1,137x
podejscie do 1,141 zejscie do 1,139
to chopie proste dt i tu 5 pipow w te czy w tamta nie gra roli bo dt to choc 10 pip zysku
takze popatrz na wykres krotko i nawet na te twoje 10 lotow zysk mozna bylo lapac jak ktos umie
i jakbys popatrzyl na falki to rynek caly czas schodzi nizej przedostatniego szczyciku
a to znaczy ze to gw... nie wzrosty :)
i caly czas powtarzam ze usd/pl jest spadkowo a tak nie ma by edek spadal a dolar tez spadal korelacje musi byc
edek spada a usd/pl rosnie JASNO I DOKLADNIE TLUMACZE :!:
A tak przy okazji
to z wykresu dziennego moge ci zaraz pokazac formacje na 1,18xxx
i co to komukolwiek stad da?
fige czyli nic ale o tym potem bo pisalem ze porusze temat edka pozniej
a bardzo mi sie podobaja twoje wyceny 1,10.6 lub 1,21 super i to dla kogo ?
i tak samo jak doktorek napisal ze przesunal tp na 1,142
to pewnie tak budiet ze jak nie zgasil to dzis juz nie zgasi :568:
Ostatnio zmieniony 25 cze 2019, 08:58 przez XAB, łącznie zmieniany 2 razy.
Wszystkie zamieszczane przeze mnie analizy są moim subiektywnym spojrzeniem na rynek i nie stanowią rekomendacji. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora

Awatar użytkownika
yeahman
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1580
Rejestracja: 26 paź 2013, 22:05

Re: DayTrading: Wtorek 25.06.2019

Nieprzeczytany post autor: yeahman »

XAB pisze:
25 cze 2019, 08:32
podejscie do 1,14 zejscie 1,137x
podejscie do 1,141 zejscie do 1,139
no to jest duża różnica, bo zajmuje sie pozycje 1,14 a potem tp zamiast 1,137 masz 1,139 to z 30 pipsów masz 10 czyli 3 razy mniej.
stary przecież ty tak kręcisz że sam sie już gubisz w swoich zeznaniach :D ale nie mam czasu sie toba zajmować
Zamieszczane przeze mnie wykresy pokazują jedyne słuszne spojrzenie na rynek i stanowią jednoznaczną rekomendacje. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych jest świetnym pomysłem.

Awatar użytkownika
pr7emo
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 7575
Rejestracja: 24 lis 2010, 22:32

Re: DayTrading: Wtorek 25.06.2019

Nieprzeczytany post autor: pr7emo »

już eDek na szczycie poziomo wygładza się, ale to jeszcze nie wskazuje na spadek
https://t.me/pump_upp

krab29
Maniak
Maniak
Posty: 2349
Rejestracja: 22 cze 2011, 19:56

Re: DayTrading: Wtorek 25.06.2019

Nieprzeczytany post autor: krab29 »

Funciak ruszył do góry
Podejmowanie decyzji inwestycyjnych na podstawie mojej subiektywnej oceny rynku , odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora.
Osoby, którym nie podoba się moja metoda tradingowa informuję, że wiem jak się korzysta z funkcji zasil rachunek!

XAB
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 17468
Rejestracja: 23 wrz 2017, 20:53

Re: DayTrading: Wtorek 25.06.2019

Nieprzeczytany post autor: XAB »

YE-N
no fakt ja krece a wy zarabiacie ha ha ha ha
spoko koko
ja mysle ze trzeba moje krecenie brac z przymruzeniem oka to kazdy ma szanse cos z tego uszczknac
bo kazdy o tym wie i ja tez powtarzam setki tazy ze robota na nizej czy na m5 to wyzsza szkola jazdy na DT
BO tu sie zarabia ale tez na okraglo traci wazne by bylo wiecej do wora
JA MAM S EDKA Z 1,1410 A TY CO MASZ OD WCZORAJ ?
pozdrawiam i nie ma co gdakac wazne by zarabiac :568:
Wszystkie zamieszczane przeze mnie analizy są moim subiektywnym spojrzeniem na rynek i nie stanowią rekomendacji. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora

Awatar użytkownika
yeahman
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1580
Rejestracja: 26 paź 2013, 22:05

Re: DayTrading: Wtorek 25.06.2019

Nieprzeczytany post autor: yeahman »

pr7emo pisze:
25 cze 2019, 08:58
już eDek na szczycie poziomo wygładza się, ale to jeszcze nie wskazuje na spadek
h1 zgaszona, h4 zgaszone, teraz gram na zgaszenie d1, dziś powell - jesli akumulowali w maju to bedą musieli dobrać w lepszych cenach takze insider wrzuci na lepsza cenę euro - jeśli kłamią i dolar będzie mocny to powell może dziś czesc komercyjnych spekulantów ochłodzić z trumpowych obiecanek cacanek, spadki bardzo prawdopodobne imo w obu scenarisuzach
XAB pisze:
25 cze 2019, 09:03
YE-N
no fakt ja krece a wy zarabiacie ha ha ha ha
spoko koko
ja mysle ze trzeba moje krecenie brac z przymruzeniem oka to kazdy ma szanse cos z tego uszczknac
ja gram tylko i wyłącznie swoje przekonania także posty innych jedynie potrzebne sa mi do poszerzania horyzontu ale gdy jest taka sieczka to ciężko o wnioski dotyczące Twoich przekonań, ale zresztą nie ważne

u mnie sell na edku 1,1394 - dobieram ale dopiero gdy średnie mi potwierdzą na h1
Zamieszczane przeze mnie wykresy pokazują jedyne słuszne spojrzenie na rynek i stanowią jednoznaczną rekomendacje. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych jest świetnym pomysłem.

krab29
Maniak
Maniak
Posty: 2349
Rejestracja: 22 cze 2011, 19:56

Re: DayTrading: Wtorek 25.06.2019

Nieprzeczytany post autor: krab29 »

Kabel - https://invst.ly/b3gbk - takie coś mi wyszło. Na te chwilę zawrócił i nic nie wynika. Jakby teraz zawrócił i utrzymał szczyty to może pójść do góry. Zobaczymy co ze świeczką godzinną do 10. Na razie szału ni ma
Podejmowanie decyzji inwestycyjnych na podstawie mojej subiektywnej oceny rynku , odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora.
Osoby, którym nie podoba się moja metoda tradingowa informuję, że wiem jak się korzysta z funkcji zasil rachunek!

Awatar użytkownika
pr7emo
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 7575
Rejestracja: 24 lis 2010, 22:32

Re: DayTrading: Wtorek 25.06.2019

Nieprzeczytany post autor: pr7emo »

yeahman pisze:
25 cze 2019, 09:17
pr7emo pisze:
25 cze 2019, 08:58
już eDek na szczycie poziomo wygładza się, ale to jeszcze nie wskazuje na spadek
h1 zgaszona, h4 zgaszone, teraz gram na zgaszenie d1, dziś powell - jesli akumulowali w maju to bedą musieli dobrać w lepszych cenach takze insider wrzuci na lepsza cenę euro - jeśli kłamią i dolar będzie mocny to powell może dziś czesc komercyjnych spekulantów ochłodzić z trumpowych obiecanek cacanek, spadki bardzo prawdopodobne imo w obu scenarisuzach
jeszcze wzięli moje zabezpieczenie i zawrócili w dół, statystycznie to jasny sygnał do spadków...
do tego reakcja o 9:00 bez cienia popytu

ryzykiem jest że teraz masa ulicy wchodzi w eSki to odwrócą w górę nagle
https://t.me/pump_upp

Awatar użytkownika
pr7emo
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 7575
Rejestracja: 24 lis 2010, 22:32

Re: DayTrading: Wtorek 25.06.2019

Nieprzeczytany post autor: pr7emo »

giełdy też wygładzają na szczytach, czyli mogą mówić coś o kryzysie i wywali w dół albo górę
https://t.me/pump_upp

Awatar użytkownika
yeahman
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1580
Rejestracja: 26 paź 2013, 22:05

Re: DayTrading: Wtorek 25.06.2019

Nieprzeczytany post autor: yeahman »

na niebiesko wyjebka SL - zawrotka do 1,1310-35, ale ten ruch spadkowy jaki poprzednie dopompowywanie było wygenerowane ulica takze nie ma tu jasnego obrazu sytuacji moim zdaniem, jak zobacze grubasa na wykresie to bedę bardziej przekoanny co do kierunku, a grubasa nie ma od 1,1220-65 imo
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Zamieszczane przeze mnie wykresy pokazują jedyne słuszne spojrzenie na rynek i stanowią jednoznaczną rekomendacje. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych jest świetnym pomysłem.

Zablokowany