DayTrading: Wtorek 24.08.2021

Dyskusje na temat aktualnej sesji: komentarze, analizy, opinie.
XAB
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 17468
Rejestracja: 23 wrz 2017, 20:53

Re: DayTrading: Wtorek 24.08.2021

Nieprzeczytany post autor: XAB »

DROBNE PYTANIE NA DZIS
i co tu karwa na tych indeksach gracccccccccccc
NAVIK zacząłeś czy czekasz na usrancow?
Wszystkie zamieszczane przeze mnie analizy są moim subiektywnym spojrzeniem na rynek i nie stanowią rekomendacji. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora

navik
Maniak
Maniak
Posty: 4499
Rejestracja: 15 sty 2013, 09:46

Re: DayTrading: Wtorek 24.08.2021

Nieprzeczytany post autor: navik »

XAB pisze:
24 sie 2021, 13:24
DROBNE PYTANIE NA DZIS
i co tu karwa na tych indeksach gracccccccccccc
NAVIK zacząłeś czy czekasz na usrancow?
Zacząłem S ( pod korekte ) ale to skalpowanie jest na m1 , wiec sie do tych eSek nie przywiązuje . USA zdecyduje jak zwykle co bedzie grane. Licze na jakąś cofke
najlepiej poczekac na usa .
Obym dożył takich czasów, że Goldmany będą w popłoch wpadać jak się dowiedzą, że platformę odpalam ...

XAB
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 17468
Rejestracja: 23 wrz 2017, 20:53

Re: DayTrading: Wtorek 24.08.2021

Nieprzeczytany post autor: XAB »

navik pisze:
24 sie 2021, 13:30
XAB pisze:
24 sie 2021, 13:24
DROBNE PYTANIE NA DZIS
i co tu karwa na tych indeksach gracccccccccccc
NAVIK zacząłeś czy czekasz na usrancow?
Zacząłem S ( pod korekte ) ale to skalpowanie jest na m1 , wiec sie do tych eSek nie przywiązuje . USA zdecyduje jak zwykle co bedzie grane. Licze na jakąś cofke
najlepiej poczekac na usa .
ja tak delikatnie
tak to u mnie widac to h4
https://zapodaj.net/3d97bf3c22ce4.jpg.html
i ja dt więc wiesz krotka pilka na razie tak do 330 a jakby zszli nizej to BE
Ostatnio zmieniony 24 sie 2021, 13:38 przez XAB, łącznie zmieniany 1 raz.
Wszystkie zamieszczane przeze mnie analizy są moim subiektywnym spojrzeniem na rynek i nie stanowią rekomendacji. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora

navik
Maniak
Maniak
Posty: 4499
Rejestracja: 15 sty 2013, 09:46

Re: DayTrading: Wtorek 24.08.2021

Nieprzeczytany post autor: navik »

noo...ja mam podobnie s bo po 15348 test 300 powinien byc i ten ruch chciałbym złapac . Jak połamia 300 to sie bede " martwił " do ilu to trzymac.
Wiadomo że eSek to ja nie potrafie grać i utrzymac za długo wiec , jak tylko coś nie bedzie halo to zamykam z palca i nie czekam do 300 . A na wejscie usa bede bez pozycji , chyba ze zrobią lage w dól
Obym dożył takich czasów, że Goldmany będą w popłoch wpadać jak się dowiedzą, że platformę odpalam ...

XAB
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 17468
Rejestracja: 23 wrz 2017, 20:53

Re: DayTrading: Wtorek 24.08.2021

Nieprzeczytany post autor: XAB »

navik pisze:
24 sie 2021, 13:35
noo...ja mam podobnie s bo po 15348 test 300 powinien byc i ten ruch chciałbym złapac . Jak połamia 300 to sie bede " martwił " do ilu to trzymac.
Wiadomo że eSek to ja nie potrafie grać i utrzymac za długo wiec , jak tylko coś nie bedzie halo to zamykam z palca i nie czekam do 300 . A na wejscie usa bede bez pozycji , chyba ze zrobią lage w dól
SORKI DO 322 POMIESZAM DT BO TU MAM WYRAZNE WSPARCIE NA M15 :568:

EDEK
TU GIT 1ska 3ktr zostawilem
https://zapodaj.net/a0173b5b584b0.jpg.html
Wszystkie zamieszczane przeze mnie analizy są moim subiektywnym spojrzeniem na rynek i nie stanowią rekomendacji. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora

XAB
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 17468
Rejestracja: 23 wrz 2017, 20:53

Re: DayTrading: Wtorek 24.08.2021

Nieprzeczytany post autor: XAB »

znowu moczenie karwablac
1miesiac ze nic mi na tych sranych indeksach nie wychodzi /pora chyba odpoczac od fx bo w koncu zmaczę na czyms ostrzej jak sie podpale pap
ropa wti
bp
https://zapodaj.net/c01ffa6ebeae5.jpg.html
piepszyc to zostawiam tylko ske na edku i tyle mojego grania
Ostatnio zmieniony 24 sie 2021, 14:32 przez XAB, łącznie zmieniany 1 raz.
Wszystkie zamieszczane przeze mnie analizy są moim subiektywnym spojrzeniem na rynek i nie stanowią rekomendacji. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora

navik
Maniak
Maniak
Posty: 4499
Rejestracja: 15 sty 2013, 09:46

Re: DayTrading: Wtorek 24.08.2021

Nieprzeczytany post autor: navik »

XAB pisze:
24 sie 2021, 14:27
znowu moczenie karwablac
1miesiac ze nic mi na tych sranych indeksach nie wychodzi /pora chyba odpoczac od fx bo w koncu zmaczę na czyms ostrzej jak sie podpale pap
przecież S miałeś :shock:...

A niieeeee ... Ty longa zapodałes :(
Obym dożył takich czasów, że Goldmany będą w popłoch wpadać jak się dowiedzą, że platformę odpalam ...

XAB
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 17468
Rejestracja: 23 wrz 2017, 20:53

Re: DayTrading: Wtorek 24.08.2021

Nieprzeczytany post autor: XAB »

navik pisze:
24 sie 2021, 14:29
XAB pisze:
24 sie 2021, 14:27
znowu moczenie karwablac
1miesiac ze nic mi na tych sranych indeksach nie wychodzi /pora chyba odpoczac od fx bo w koncu zmaczę na czyms ostrzej jak sie podpale pap
przecież S miałeś :shock:...

A niieeeee ... Ty longa zapodałes :(
dolozylem jeszcze 2lki wiec pare groszy poszło a ze to kolejny raz to robie na indeksach pauze
mnie zmulili juz tym mieszaniem / wczoraj tez ze 2 złe wejscia :mrgreen:
zarabiaj :564: pap
Wszystkie zamieszczane przeze mnie analizy są moim subiektywnym spojrzeniem na rynek i nie stanowią rekomendacji. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora

Awatar użytkownika
P4W3L
Gaduła
Gaduła
Posty: 290
Rejestracja: 22 lip 2013, 10:34

Re: DayTrading: Wtorek 24.08.2021

Nieprzeczytany post autor: P4W3L »

navik coś słabo im idzie na 4500. Jak dzisiaj nie wejdą zlecenia sprzedaży 4500+ to trzeba otwierać po ile dają. Od czwartku spotkanie banków centralnych w Jackson Hole (w piątek Powell pewnie coś palnie o polityce FED) zatem po weekendzie może być już za późno na dobre S.
„Śpieszymy się do dorosłości, żeby tęsknić za dzieciństwem, tracimy zdrowie dla pieniędzy, a potem płacimy by je odzyskać, żyjemy jakbyśmy nigdy nie mieli umrzeć, a umieramy jakbyśmy nigdy nie żyli” - Paulo Coelho

navik
Maniak
Maniak
Posty: 4499
Rejestracja: 15 sty 2013, 09:46

Re: DayTrading: Wtorek 24.08.2021

Nieprzeczytany post autor: navik »

słabo , słabo niestety.
Ale ja jestem bykiem takim zatwardziałym i czasami wbrew logice.
Nie widze sygnału do spadku takiego wyraźnego . Fakt ,że ta H4 ostatnia nie jest cudowna , ale wygląda mi na to ,że własnie próbuja ja zanegować, choc problemy mają spore
enyłej... tak sobie mysle, ze skoro wybili poprzedni szczyt ( 4476 u mnie ) i nie wracają poniżej tego szczytu z hukiem a nawet wygląda mi na to ze bronia sie zeby tam nie wracac to szanse mimo wszystko są wieksze na wybicie tego 4500 albo chociaz atak na 4500.

dopiero jak europa sie zamknie to mogą wreszcie obrac kierunek taki czytelniejszy
edit . nasdaq wygląda jakby chciał zostawic poziom 15300 daleko w tyle i pcha sie w góre , wiec powinnna i sapina piąć sie w góre
Ciekawe jest jeszcze to ile europa zwali indeksy w dól zamykajac swoje pozycje - czy zwali?
Obym dożył takich czasów, że Goldmany będą w popłoch wpadać jak się dowiedzą, że platformę odpalam ...

Zablokowany