DayTrading: Wtorek 24.05.2016

Dyskusje na temat aktualnej sesji: komentarze, analizy, opinie.

Prognoza EURUSD na dzisiaj

Czas głosowania minął 25 maja 2016, 00:00

Wzrost
1
7%
Bez zmian
6
40%
Spadek
8
53%
 
Liczba głosów: 15

Awatar użytkownika
TsunamiPL
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 8504
Rejestracja: 23 sty 2012, 18:57

Re: DayTrading: Wtorek 24.05.2016

Nieprzeczytany post autor: TsunamiPL »

Świeżak44 pisze:
banan_czikita pisze: powinien szukac ruchow z trendem a nie lapac szczyty.
-- Dodano: 24 maja 2016, 22:04 --
No tu mnie trafiłeś. Próbowałem właśnie namierzyć szczyt..i poszli dalej. Dziś miałem kiepski dzień. Trudno. Zrobiłem parę głupot i za nie zapłaciłem. Nauczka, że nie warto się kopać z koniem..
Jutro się odkujesz, a do końca tygodnia możesz być na ładnym plusie
The only way is up

Rafal152

Re: DayTrading: Wtorek 24.05.2016

Nieprzeczytany post autor: Rafal152 »

jkar pisze:
Rafal152 pisze:
jkar pisze: .......
Duzo bardzej martwi mnie złoto...Wlazłem po 1229 a Morgan z Goldmanem nieraz juz pokazali ze na gold moga kazdy numer odwalic...
( skupują złoto ( fizyczne!) dla skosnookich i ustawiaja rynek jak im sie podoba ) .

Ja mam złoto o 1092 na L i spodziewam się bardzo dużego ruchu złota ale w drugiej połowie roku .

Złoto jest traktowane jak bezpieczna przystań jak coś niedobrego dzieje się na rynkach albo dolar zaczyna słabnąć . Taką przystania jest też Jen i Frank szwajcarski .

Giełdy zaczynają odbijać , dolar zaczyna się umacniać automatycznie złoto pikuje .

Nie wiem jaką metodą ty grasz ale jak ty na takiej mocnej świecy dziennej wsiadasz na L to ja nie wiem co ci powiedzieć .

Ja rozumiem że jest tam jakieś wsparcie i opór ale jeżeli świeca wchodzi w ten opór tak agresywnie to branie tam L to jakieś nieporozumienie nawet jakby jutro mocno wystartowało do góry to masz dość czasu żeby wsiąść . Nie robi się takich rzeczy .

Ja jestem przygotowany na to że złoto może podejść na 1183 a nawet na 1140

jkar
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1433
Rejestracja: 13 kwie 2014, 19:29

Re: DayTrading: Wtorek 24.05.2016

Nieprzeczytany post autor: jkar »

No tak...
Przyznaję Ci racje...za bardzo chciałem idealnie wejsc... Od dawna zafiksowałemsię na 1229 no i jak tylko to tkneli... no...
Trudno... stop az pod 1190 trzeba wstawiac...
Dolatego mnie to martwi
Jak by powiało zdrowo to bym jeszcze raz pofrunął.

Świeżak44
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 8115
Rejestracja: 18 maja 2016, 17:20

Re: DayTrading: Wtorek 24.05.2016

Nieprzeczytany post autor: Świeżak44 »

TsunamiPL pisze:
Świeżak44 pisze:
banan_czikita pisze: powinien szukac ruchow z trendem a nie lapac szczyty.
-- Dodano: 24 maja 2016, 22:04 --
No tu mnie trafiłeś. Próbowałem właśnie namierzyć szczyt..i poszli dalej. Dziś miałem kiepski dzień. Trudno. Zrobiłem parę głupot i za nie zapłaciłem. Nauczka, że nie warto się kopać z koniem..
Jutro się odkujesz, a do końca tygodnia możesz być na ładnym plusie
Pewnie. Może niekoniecznie jutro, ale jedno udane wejście i odrabiam to wszytko z nawiązką :) . Dziś zabawiłem się w hazard na końcu, zamiast trzymać się zasad ..i wtedy dostałem najmocniej po łapach. Aczkolwiek siła tych wzrostów zaskoczyła mnie i trochę zdezorientowała. W życiu bym się spodziewał , że wyjdą górą tak mocno... Kilka nowych wniosków na pewno trafi do kajetu. teraz nauka+obserwacja
Ps. Miałem już duuuuuużo większą wtopę i praktycznie ją odrobiłem, więc taka strata mnie nie rusza. Muszę jeszcze lepiej poznać tą grę po prostu. ;)
To gra psychologiczna. W tej grze chodzi głównie o wycinanie SL.

Awatar użytkownika
TsunamiPL
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 8504
Rejestracja: 23 sty 2012, 18:57

Re: DayTrading: Wtorek 24.05.2016

Nieprzeczytany post autor: TsunamiPL »

Spory się ruch na forum zrobił. Sporo nowych traderów.
The only way is up

Awatar użytkownika
fx-technik
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 9094
Rejestracja: 03 lut 2016, 10:48

Re: DayTrading: Wtorek 24.05.2016

Nieprzeczytany post autor: fx-technik »

Świeżak44 pisze: Pewnie. Może niekoniecznie jutro, ale jedno udane wejście i odrabiam to wszytko z nawiązką :) . Dziś zabawiłem się w hazard na końcu, zamiast trzymać się zasad ..i wtedy dostałem najmocniej po łapach. Aczkolwiek siła tych wzrostów zaskoczyła mnie i trochę zdezorientowała. W życiu bym się spodziewał , że wyjdą górą tak mocno... Kilka nowych wniosków na pewno trafi do kajetu. teraz nauka+obserwacja
Ps. Miałem już duuuuuużo większą wtopę i praktycznie ją odrobiłem, więc taka strata mnie nie rusza. Muszę jeszcze lepiej poznać tą grę po prostu. ;)
Taki zasięg dzienny, jak dzisiejszy na DAX30, to jeszcze nie jest żaden rekord.
Widziałem kiedyś 800 Pips.
Albo, np. 200 w jedną, 300 w drugą, i to w jednym dniu.
Dlatego cała ta gadka o trendach, to mnie mocno cieszy i bawi!
Gdy przeciętna świeczka na M1 potrafi mieć 20+ pips!

Ludzie nie mają pojęcia, o czym piszą!
Liczy się tylko jedno: Zysk >> Strata !
Jakby kto pytał, to jestem znany jako Dadas i to co piszę, jest moim zdaniem (co wynika z regulaminu forum).
DadasTradingSystemWorkshop ..... Dlaczego straciłem ten trade?

Zablokowany