DayTrading: Wtorek 21.05.2019

Dyskusje na temat aktualnej sesji: komentarze, analizy, opinie.
Awatar użytkownika
fx-technik
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 9094
Rejestracja: 03 lut 2016, 10:48

Re: DayTrading: Wtorek 21.05.2019

Nieprzeczytany post autor: fx-technik »

krab29 pisze:
21 maja 2019, 21:30
PipsKong pisze:
21 maja 2019, 20:54
F-You Money pisze:
21 maja 2019, 20:26


Nie zaglądam ostatnio zbyt często tu, tak w tym momencie Grall już pokazuje L na rzeźniku
Ski pozamykane wszystkie i buduje długie pozycje na dołkach do kolejnego wskazania Gralla
chętnie to poobserwuję 8)
To zaglądaj. Rzeźnik 0,02 lota na L 140,502. Zapodawaj sygnał wyjścia. Na razie jak dla mnie nie sprawdził się z eską. Było wejście przy 145,50, ale i był szczyt 148 przed 140. Zobaczymy czy grill nie osmoli kiełbaski. Czyli mamy lufę w górę. Oby nie opadła. Może zbuduję piramidę. Znasz potencjalny zasięg gdzie lufa do góry?
Z tym Graalem to tak jest, że potrzeba do niego sporej odległości SL.
Liczy się tylko jedno: Zysk >> Strata !
Jakby kto pytał, to jestem znany jako Dadas i to co piszę, jest moim zdaniem (co wynika z regulaminu forum).
DadasTradingSystemWorkshop ..... Dlaczego straciłem ten trade?

Awatar użytkownika
PipsKong
Maniak
Maniak
Posty: 6594
Rejestracja: 23 gru 2011, 09:49

Re: DayTrading: Wtorek 21.05.2019

Nieprzeczytany post autor: PipsKong »

fx-technik pisze:
21 maja 2019, 21:36

Z tym Graalem to tak jest, że potrzeba do niego sporej odległości SL.
no to nie do końca jest Graalem :?
Gdyby jakiś Broker zaproponowałby mi swapy na L i S o podobnej wartości ... Zarobiłbym miliony...
..." Tylko zdechłe ryby płyną z prądem "...
Forex Ty stara ..... !!!!

krab29
Maniak
Maniak
Posty: 2349
Rejestracja: 22 cze 2011, 19:56

Re: DayTrading: Wtorek 21.05.2019

Nieprzeczytany post autor: krab29 »

"Z tym Graalem to tak jest, że potrzeba do niego sporej odległości SL." - naprawdę sporej, takiej na kilka potencjalnych zysków. Ci którzy nie wliczą tego mogą nieźle utopić. Można grać grillem, ale za 0,0x lota i najlepiej bez sl. Zobaczymy ile będzie potencjalnego "sl" do "tp" tym razem. Włączając swapy było około 1:1 z Ryszardowego eS. Na razie -6zł. Patrzymy na elkę tym razem. Ale podziwiam Ryszarda za odwagę. Gramy Rysiu LT. Bez sl bo u ciebie się nie da.
Dadas a może ty widzisz gdzieś ruch w którąś stronę na czymś?
Podejmowanie decyzji inwestycyjnych na podstawie mojej subiektywnej oceny rynku , odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora.
Osoby, którym nie podoba się moja metoda tradingowa informuję, że wiem jak się korzysta z funkcji zasil rachunek!

Zablokowany