DayTrading: Wtorek 19.05.2020

Dyskusje na temat aktualnej sesji: komentarze, analizy, opinie.
Awatar użytkownika
Kermit
Maniak
Maniak
Posty: 5745
Rejestracja: 11 cze 2017, 14:48

Re: DayTrading: Wtorek 19.05.2020

Nieprzeczytany post autor: Kermit »

Krab jesli nadal trzymasz tego kabla L to gratulacje. Wlasnie zanegowal szyje podwojnego szczytu i polamal dwa opory w tym tygodniu niemal bez reakcji podaży... Wydaje sie ze teraz to juz sky is the limit ;)
Wszystkie zamieszczane przeze mnie analizy są moim subiektywnym spojrzeniem na rynek i nie stanowią rekomendacji. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora

XAB
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 17468
Rejestracja: 23 wrz 2017, 20:53

Re: DayTrading: Wtorek 19.05.2020

Nieprzeczytany post autor: XAB »

qduaty pisze:
19 maja 2020, 20:02
I ropa zamknięta po 32.. za wiele nie poszaleli
ropa wti-sierp m30
nie zawsze sie trafia choc dalej pilka w grze ale bez mojego juz ryzyka
https://iv.pl/image/GtB6ZYm
1ska , spore ryzyko było ale z 8esek 7 obrobionych z zyskiem czyli moze byc
strazaka zostawiam na farta
eur/dol
m5
bp bo i tak mam sieczke z usd/pl na LLLL
https://iv.pl/image/GtB6uUX
DAX FUT I SP500 TRZYMAM SKI
DOBRZE ze choc na tym daxie przyszaleli jedno bingo pelne wyszlo
trzymcie sie ramek
Wszystkie zamieszczane przeze mnie analizy są moim subiektywnym spojrzeniem na rynek i nie stanowią rekomendacji. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora

Awatar użytkownika
TsunamiPL
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 8504
Rejestracja: 23 sty 2012, 18:57

Re: DayTrading: Wtorek 19.05.2020

Nieprzeczytany post autor: TsunamiPL »

Szczepionka Moderny, to jeszcze nie to :wink:
The only way is up

Awatar użytkownika
Kermit
Maniak
Maniak
Posty: 5745
Rejestracja: 11 cze 2017, 14:48

Re: DayTrading: Wtorek 19.05.2020

Nieprzeczytany post autor: Kermit »

L na edku zamkniete.... odkupie moze nizej lub ewentualnie po wybiciu trojkata

to mnie zaniepokoilo
https://www.tradingview.com/x/UUDevNsO/
Ostatnio zmieniony 19 maja 2020, 21:35 przez Kermit, łącznie zmieniany 1 raz.
Wszystkie zamieszczane przeze mnie analizy są moim subiektywnym spojrzeniem na rynek i nie stanowią rekomendacji. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora

Awatar użytkownika
Czuguri
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 402
Rejestracja: 17 mar 2020, 17:54

Re: DayTrading: Wtorek 19.05.2020

Nieprzeczytany post autor: Czuguri »

TsunamiPL pisze:
19 maja 2020, 21:15
Szczepionka Moderny, to jeszcze nie to :wink:
amerykanie chyba naszą tvp oglądają, bo już w sukces uwierzyli..
uczę się

Awatar użytkownika
Kermit
Maniak
Maniak
Posty: 5745
Rejestracja: 11 cze 2017, 14:48

Re: DayTrading: Wtorek 19.05.2020

Nieprzeczytany post autor: Kermit »

na parach z aud odpalily chyba z opoznieniem te 80 procentowe cla nalozone przez Chiny
Wszystkie zamieszczane przeze mnie analizy są moim subiektywnym spojrzeniem na rynek i nie stanowią rekomendacji. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora

krab29
Maniak
Maniak
Posty: 2349
Rejestracja: 22 cze 2011, 19:56

Re: DayTrading: Wtorek 19.05.2020

Nieprzeczytany post autor: krab29 »

Kermit pisze:
19 maja 2020, 20:23
Krab jesli nadal trzymasz tego kabla L to gratulacje. Wlasnie zanegowal szyje podwojnego szczytu i polamal dwa opory w tym tygodniu niemal bez reakcji podaży... Wydaje sie ze teraz to juz sky is the limit ;)
Kabel zamknięty o 20,31 przy 1,22893 - miszczostwo świata. Ale
Złotko zamknięte na BE (było L). Ale
Eduardo - tutaj dobrze nie jest. Były dokładki na wybiciach dzisiaj od rana. Oczywiście eski. Nie obraź się, ale dzisiaj kibicuję Merlinowi a nie tobie. :D Żeby mu się udało, no żeby mu się udało. :D Oczwiście może być jeszcze jedno wybicie szczytów. Mam 9 esek. Kiszę to i czekam. :cry:
Pozdrawiam i 3maj się.
PS. Na kablu pojawił się sygnał na S. Ale to z takiego podejścia, że suma pozycji może dać jakieś na minusie. Tak na 80% dobrze.
Daj wizję eduarda bo mnie męczy. :568: :564:
Już zobaczyłem, i bardzo się cieszę, że cię zaniepokoiiło. Teraz już jesteście za drezyną razem z Merlinem.
CO JA PISZĘ. ZŁOTKO BYŁO SSSSSSSS
Podejmowanie decyzji inwestycyjnych na podstawie mojej subiektywnej oceny rynku , odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora.
Osoby, którym nie podoba się moja metoda tradingowa informuję, że wiem jak się korzysta z funkcji zasil rachunek!

Awatar użytkownika
Kermit
Maniak
Maniak
Posty: 5745
Rejestracja: 11 cze 2017, 14:48

Re: DayTrading: Wtorek 19.05.2020

Nieprzeczytany post autor: Kermit »

krab29 pisze:
19 maja 2020, 22:07

Eduardo - tutaj dobrze nie jest. Były dokładki na wybiciach dzisiaj od rana. Oczywiście eski. Nie obraź się, ale dzisiaj kibicuję Merlinowi a nie tobie. :D Żeby mu się udało, no żeby mu się udało. :D Oczwiście może być jeszcze jedno wybicie szczytów. Mam 9 esek. Kiszę to i czekam. :cry:
Pozdrawiam i 3maj się.
PS. Na kablu pojawił się sygnał na S. Ale to z takiego podejścia, że suma pozycji może dać jakieś na minusie. Tak na 80% dobrze.
Daj wizję eduarda bo mnie męczy. :568: :564:
edka zgasilem wiec narazie jest mi obojetny....a niech sie spelni Merlinowi... Ja mam obecnie caly czas S na ropie, L na gbpaud (na lekkiej stracie) i L na gbpnzd (zabezpieczone na BE). Korci kangur jeszcze na S i ten potrojny szczyt ale po pierwsze juz troche odjechali, po drugie mam gbpaud wiec wystarczy jedna para z aud w koszyku... Na edku jednak nie odnowie L bo kabel wybronil rzutem na tasme szyje podwojnego szczytu wiec dopoki edek nie wybije to potwierdzenia nie ma a sygnal ktory byl na wzrosty na dziennym mogl juz dzis wyczerpac swoja moc
Wszystkie zamieszczane przeze mnie analizy są moim subiektywnym spojrzeniem na rynek i nie stanowią rekomendacji. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora

krab29
Maniak
Maniak
Posty: 2349
Rejestracja: 22 cze 2011, 19:56

Re: DayTrading: Wtorek 19.05.2020

Nieprzeczytany post autor: krab29 »

Sie ostatnio przerzuciłeś na takie egzotyki których nawet nie mam - te funciakowe. Cóż bulionerami nie możemy być, bo jak piszemy na żywca o wejściu, to musi nam coś nie wejść. Raz jest super, raz dobrze, ale i raz do kitu. Ogólnie u mnie edi na S, ale może być nawet z 10 świec h1 z wyższymi maxymami. Raz dostaję punkt, a raz z parenaście świec jest wybijających. Nie będzie tych świec od północy do 8 rano - to statystycznie wiem.
Wielu i zawsze na zielono, zresztą wszystkim na zielono. Zieloności.
Podejmowanie decyzji inwestycyjnych na podstawie mojej subiektywnej oceny rynku , odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora.
Osoby, którym nie podoba się moja metoda tradingowa informuję, że wiem jak się korzysta z funkcji zasil rachunek!

krab29
Maniak
Maniak
Posty: 2349
Rejestracja: 22 cze 2011, 19:56

Re: DayTrading: Wtorek 19.05.2020

Nieprzeczytany post autor: krab29 »

Panie i Panowie - ostatnio nuda tutaj. Może ktoś chce powalczyć, jakieś MMA w którą stronę pójdzie najpierw?
Podejmowanie decyzji inwestycyjnych na podstawie mojej subiektywnej oceny rynku , odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora.
Osoby, którym nie podoba się moja metoda tradingowa informuję, że wiem jak się korzysta z funkcji zasil rachunek!

Zablokowany